reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam się i ja poniedziałkowo :-)

olkale właśnie o tym pisałam...z medali, podobno świetny i u mnie w szpitalu jest do kupienia za 89zł nowy.

Batonik nie wrzesz! Byłam na badaniach...bo nieciekawie u mnie z ciśnienieniem się porobiło...czekam na wyniki i dzwonię do lekarza.

Wszystkim życzę miłego tygodnia!
 
reklama
Witam się i ja poniedziałkowo :-)

olkale właśnie o tym pisałam...z medali, podobno świetny i u mnie w szpitalu jest do kupienia za 89zł nowy.

Batonik nie wrzesz! Byłam na badaniach...bo nieciekawie u mnie z ciśnienieniem się porobiło...czekam na wyniki i dzwonię do lekarza.

Wszystkim życzę miłego tygodnia!


... a no to jesteś usprawiedliwiona :tak: bo jak zwykle podejrzewałam Cię o lenistwo i drzemkowanie :zawstydzona/y:


... UUUUUU to nieciekawie :sorry2: i co lekarz na to ciśnienie :confused:
 
Witam się niedzielnie :-)

Robin to &&& !

olkale u nas na SR odradzali Leko... podobno najlepszy spirytus lub ten octenisept, ale pewnie co szpital i SR to nauki. Co do laktatora to zastanów się czy jest sens go już teraz kupować...bo przecież nie wiadomo czy aby na pewno będzie potrzebny. Najwyżej pokaż mężowi który byś chciała (wybierz ręczny i elektryczny, bo to też różnie bywa) i jakby nagle okazał się przydatny to Ci zakupi.
U mnie (i w większości chyba) szpitalu jest tak że na miejscu można kupić u położnych, za ceną jak na allegro więc bez obawy przepłacenia.
A pierwsza furka i łoże dla Natalki już kupione ?

Asiucha-L rozkręciłą się ta wredota u Ciebie ?

Svensonka trzymam kciukasy żeby akcja się szybko rozkręciła.

Pozdrawiam Was wszystkie!!!

No i nic nowego wypilam od zabki herbatke z lisci malin i nic nawet konkretnych skurczy nie mialam cholera jasna
 
... co Ty się tak gorączkujesz ... przyjdzie czas będzie rada ... głową muru nie przebijesz choćbyś nie wiem co robiła to natura i Twoja córka wie kiedy ma wyjść:tak:

No wlasnie maz mi to probuje uswiadomic ale jak uslyszalam kilka histori od dziewczyn co urodzily w 40 tyg lub przenosily to masakra
Nawet biedna Kerna miala corke urodzic 3500 a urodzila 4200 i co i glowka przeszla a reszta zostala na zywca jej nunie kleszczami wyciagali ja tak nie chce juz zaczelam 39 tydzien i wszystko jest ok

Hej Olkale!!!

... nie świruj na pewno jesteś obkuta na maksa ;-):tak: ja zawsze jak miałam odczucie że nic nie wiem to najlepiej mi wychodziło ;-) życzę powodzenia i efektownej nauki :cool2: jakie to szczęście że ja już mam to za sobą :tak: w piątek mieliśmy spotkanie paczki po roku od wręczenia dyplomów tj w 1,5 roku po obronie :-p i wszyscy mówili że najmilej wspominają nasze spotkania na wykładach ale w barze :-D


... a u nas dziś szlifowanie przedpokoju :sorry2: ale na szczęście nie jest tego wiele i myślę że pójdzie gładko ;-) poza tym w sobotę zaliczyliśmy pierwszą kąpiel choć w łazience jeszcze nie położone fugi ;-) jakoś dziwnie się przyzwyczaić do nowego profilu wanny :zawstydzona/y: zwyczajnie ciasno mi było z brzuszkiem:zawstydzona/y: a R się śmiał że przecież mówił że będziemy mogli się kąpać we dwoje ale nie było mowy o trójce a ja się pakuję z Blanką :-p

... wczoraj dopadł mnie remontowy dół, tzn miałam już serdecznie dosyć i płakać mi się chciało, ale R pocieszył mnie że już w czwartek będziemy mieli kuchnię :tak: a to znaczący krok do przodu ;-)

Jutro ide do poloznej bo teraz co 2 tygodnie mam przychodzic spytam sie o te uplawy.nie chce zeby moja niunia sie odemnie zarazila jakas bakteria czy czyms ale jak znam zycie to mi powie ze to normalne i nie mam sie czym przejmowac
Cos mi mowila ciotka ze dziewczynki wczesniej wychodza a znow na jakim forum czytalam ze pozniej wiecie cos o tym tak z ciekawosci pytam tylko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Boziu ale pustki zywcem nie wierze!!!
Bylam z synkiem na basenie i na zakupach bo w lodowce swiatelko swiecilo a teraz mala chce mi brzuch rozwalic tak kopie z calej sily normalnie ledwie co siedze

wczoraj był program w tv "Między nami rodzicami" o porodach :tak: i mówili, że najlepiej kobietka i dzidzia czują się jak organizm sam jest gotowy do porodu :tak: że na siłę ciężej idzie :sorry2: więc czekaj cierpliwie aż malutka będzie gotowa :tak:

Dzisiaj mamy świeto z J. obchodzimy 4 rocznicę slubu... w szoku jestem jak to szybko minęło :) wczoraj byliśmy w markecie po zakup prezentu dla siebie :) kupiliśmy porzadną suszarke balkonowa, bo od dzisiaj ogłaszam akcje prania ciuszków Natalkowych :)

wszystkiego naj, naj, naj dla 4 letniego małrzeństwa :-D

Cześć dziewczyny!!! Brzuszkowo u Was!!! Dawno mnie nie było... chciałam tylko napisać,że @ ma opuźnienie...
Nie wiem co mam myśleć, mój lekarz nic nie wie na temat boreliozy ja tez niewiele...
Miałam zrezygnować z dziecka, żeby go nie zarazić, ale nawet jeśli urodzi się zdrowe dziecko to przecież świat stwarza tyle niebespieczeństw...
Myśląc tym tropem podjełam ostateczną decyzję o inseminacji...
Czyzby natura podjęła decyzje za mnie???
Nie wiem czy wiedząc o boreliozie, planowanie dziecka to egoizm!!!
Napiszcie coś...

mi się zdaje, że jak bolerioza jest po leczeniu antybiotykami to powinno być OK ;-) można spytać o poradę takiego zwykłego lekarza czy coś na ten temat może poradzić :tak: myślę, że co mam być to będzie :tak: i jak masz mieć zdrową dzidzię to Bozia da (i nawet choroba nie przeszkodzi) :tak:




Jakiś czas mnie nie było -znów (znęczenie 1 trymestru mnie dopadło i nie chce puścić) i widzę, że przyszłe mamuśki przejęły forum... :sorry2:

Staraczki wyłazić z krzaków, bo bez Was pusto :tak::tak::tak: Wracać, mierzyć tempkę, robić testy owu, Clo, insyminacje, zasuwać jak kruliczki i robić testy ciążowe z II kreskami :tak: A przede wszystkim informować na bieżąco co u was!!! :tak:

Mamuśki, a kiedy mówiliście swojej rodzinie o dzidzi? Chodzi o dalszą rodzinę. Bo mamuśki wiedzą. Ale ciotką i wójką, kuzynostwu nie mówiliśmy i nie wiem kiedy powiedzieć... :sorry2:
 
Bry w pieky sloneczny poniedzialek :)


A co obstawiasz Erba? Masz jakies przeczucie?

hmmmm czy obstawiam , caly czas mowie ze Olka , a mloda z m mowia ze facet zreszta bardzo by chcieli


Batoniku nie smutakaj sie remoncikiem juz niedlugo koniec i bedzie pieknie

Sevensonka jak to mowia przyjdzie czas bedzie rada , i nie czytaj nie sluchaj innych bo wiesz ze to dobrze nie wychodzi

A ja dzis spacerek piekny sobie zrobilam bo niedaleko nie jest mega wielki sklep z dzieciecymi rzeczami, lozeczka ,wozki wszystko az oczoplasu dostalam odrazu banan na twarzy

pozdrowionka dla wszystkich babolkow :)
 
hej babeczki po południu ;-)
Svensonka nie panikuj i nie czytaj bzdur o ciężkich porodach...nie na darmo ciaza trwa 40 tyg, upławy u mnie cały czas... wiec też nie mówione, ze to infekcja...izi mała, bo sters źle wpływa na maleństwo...hormonu przenoszą sie przez łozysko, po co małej takie atrakcje...atrakcja przed nią więc daj jej czas na regenerację przed porodem.

batonik nie martw sie remontem... pomyśl sobie, jak bedzie po tym remoncie juz... a nie masz obcji ewakuacji na kilka dni do mamy?

Suzi, dzis właśnie o Tobie myślałam, trochę sie nawet martwiłam czy w porzadku u Ciebie jest... dobre spostrzeżenie, że ciężarówki przejęły forum, też to zauważyłam, ale nie chciałam tak wprost napisać... no włsnie staraczki wychodzić z krzaków tesknimy za Wami :tak:

Żabka co u Ciebie, jak ta infekcja? daj znać ....

Mysza daj znać co sie dzieje, cisnienie masz za wysokie czy niskie?

hmmmm czy obstawiam , caly czas mowie ze Olka , a mloda z m mowia ze facet zreszta bardzo by chcieli
Olak chłopaka czyli chłopaka? bo na Olę też mówią Olka a z kontekstu nie wynika :) :) :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No i nic nowego wypilam od zabki herbatke z lisci malin i nic nawet konkretnych skurczy nie mialam cholera jasna

Bo ta herbata nie działa na skurcze tylko rozmiękcza szyjkę.


Olkale u mnie ciśnienie za wysokie, nie jest to dobre. Dzisiaj oscyluje 150/90, ale wczoraj dochodziło do 160.

Na szczęście odebrałam wyniki i są bardzo ok, więc chociaż mogę zatrucie ciążowe wykluczyć. Pewnie to wina nerwów których ostatnio nie brakuje.
 
reklama
Do góry