reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
hej baolki niewiem czy uda mi sie was nadrobic raczej niebedzie mnie teraz bo moj laptop cos siada ekran zrobil sie baaaaardzo ciemny ze ledwo co widze co na nim jest chyba matryca siada a ja niemam kasy na naprawe :-( postaram sie was teraz nadrobic ale niezle musze sie wgapiac zeby dojrzec co na ekranie jest :-( czy svensonka sie odzywala co u niej na wizycie????
 
Witam się poniedziałkowo...

ależ te tygodnie uciekają!

Scully u mnie na pierwszej wizycie miałam pobraną cytol., wykonane badanie na samolocie i usg.
Zleci Ci pewnie lekarz również badania (w tym powinien toxo, gr krwi, mocz, morfo, może również białko i glukozę, choć tutaj każdy lekarz ma swoje oczekiwania co do badań).
Nie wiem czy idziesz prywatnie czy państwowo, bo jak to drugie to może być problem z usg...ale to już też dużo zależy do lekarza, bo są tacy którzy przestrzegają 3x w czasie ciąży i wtedy robią w okolicach 12tc, 20tc i 36tc. Bo wiadomo że jak prywtnie to oni robią co wizytę, bo i tak się za to płaci
A który to już u Ciebie będzie tc ?!?
Bo może warto poczekać...od 7tc będzie już biło serduszko ślicznie.
A co do karty ciąży to powinien już założyć.

Batonik a co to za okazja ?!? Czyśbyś już od wczoraj była starsza ?!?
Wogóle to dzisiaj chyba z kawusią do Krk musisz przyjechać, bo mi się skończyła wczoraj a taka wirtualna nie postawi na nogi.

Tosia jak samopoczucie ? No mam nadzieje że już Cię choróbsko odpuściło.


Wszystkim życzę pięknego dnia!

A dobrze dziękuje :)

Witam i ja:-)
U Was tak od razu karty zakladaja? Bo moj ginek to dopiero ok 10 tc...
Jakos brak mi weny do pisania:eek:

I mam jakies takie wraznienie, ze @ tym razem przyjdzie wczesniej... Wiadomo - wycieczka...

Oby nie przylazła !!! Moja wena też sobie poszła gdzies ;/

erbus jestem siędzę w chatce i się zastanawiam co dalej ... chodzi o IUI

no i polazły sobie !

nie zastanawiaj się tylko działaj !!!!! :-)
 
erbus jestem siędzę w chatce i się zastanawiam co dalej ... chodzi o IUI

no i polazły sobie !

jestem jestem , mala drzemke sobie walnelam przed kompem :)
Wiesz co kurde sama bym chyba ne wiedziala co zrobic , a Ty co myslisz
wiesz duzo zalezy od tego jak Ty sie czujesz na siłach

o widzę ze gwarno sie robi :)
Lopciu jak ja jestem to Ciebie nie ma , coś nie mozemy sobie poklikać
 
Ostatnia edycja:
Ja rowniez dolaczam sie do zyczen!:tak:


ps jaka to okazja?
urozinki batonika ja gapa zapomnialam :-( ale tez zycze wszystkiego najlepszego :-)
No i nic z tego moj gin tak jak myslalam ma mnie w du... i powiedzial ze mam normalnie rodzic bo nic mi sie nie dzieje.Jestem wsciekla bo jak sobie pomysle ze znow mnie wyrozrywa i z bolu bede sie zwijac to szok
Pocieszenie takie ze usg wyszlo ok i pokazal mi krocze mojej coreczki ladniutkie jak na kruszynke bo jest troszku mniejsza od ksiazkowej ale jest dziewczynka i to najwazniejsze
dziwny ten gin i ta sluzba zdrowia a niemozesz isc prywatnie dac w lape zeby ci jakis wypisal skierowanie na cc??? a mala jak ullozona byla tym razem???
kobietki ja spadam musicie mi wybaczyc ale oczy mnie juz bola od tego wgapiania sie w czarny ekran jak bede u kogos na necie np u taty to wlece do was trzymajcie sie kochane :-*
 
batonik dużo zdrówka szczęśliwego rozwiązania i dużo miłości w dniu Twojego święta życzy L.:):):)

dołańczam się do życzeń :tak: wszystkiego naj, naj, naj... idodatkowo spełnienia wszystkich marzeń :tak:

Scully u mnie na pierwszej wizycie miałam pobraną cytol., wykonane badanie na samolocie i usg.
Zleci Ci pewnie lekarz również badania (w tym powinien toxo, gr krwi, mocz, morfo, może również białko i glukozę, choć tutaj każdy lekarz ma swoje oczekiwania co do badań).
Nie wiem czy idziesz prywatnie czy państwowo, bo jak to drugie to może być problem z usg...ale to już też dużo zależy do lekarza, bo są tacy którzy przestrzegają 3x w czasie ciąży i wtedy robią w okolicach 12tc, 20tc i 36tc. Bo wiadomo że jak prywtnie to oni robią co wizytę, bo i tak się za to płaci
A który to już u Ciebie będzie tc ?!?
Bo może warto poczekać...od 7tc będzie już biło serduszko ślicznie.
A co do karty ciąży to powinien już założyć.

państwowo, ale na pewno mnie weźmie do szpitala na badania i usg będzie w szpitalu (na miejscu ma tylko samolot) :tak: nie jestem pewna tc... :sorry: wg OM dziś 6 tydz 7 dzień; więc jutro 7 tydz. :tak: ale cykl był 34 dni więc jakbym odjęła 6 dni do 28 dc to dziś 6 tydz i 1 dzień :tak:

No i nic z tego moj gin tak jak myslalam ma mnie w du... i powiedzial ze mam normalnie rodzic bo nic mi sie nie dzieje.Jestem wsciekla bo jak sobie pomysle ze znow mnie wyrozrywa i z bolu bede sie zwijac to szok
Pocieszenie takie ze usg wyszlo ok i pokazal mi krocze mojej coreczki ladniutkie jak na kruszynke bo jest troszku mniejsza od ksiazkowej ale jest dziewczynka i to najwazniejsze

:-( szkoda, że nie pomyślałaś o porodzie w Polsce, byłoby łatwiej... :tak: trudno, będę trzymać kciuki za lekki poród :tak: to teraz możesz zrobić atak na sklepy z różowymi ciuszkami ;-)



Mam nadzieję, że dziś był ostatni dzień w pracy i gin da mi L4 :tak: Trzymajcie jutro kciukaski mocno :tak: Na 11:00 idę do gin, ciekawe ile się nasiedzę w kolejce... i na kiedy da mi skierowanie do szpitala :sorry:
 
Ale pusto... ooo... aż echo słychać... :sorry:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za L4 kochana i najpiękniejszą muzykę dla każdej mamusi bicie serduszka swojego dziecka:):)

Tośka no będę na szkoleniu w najbardziej płodne dni i nie wiem jak to zrobić żeby być w dwóch miejscach na raz a najbardziej zależy mi na ginku i zabiegu.

erbuś ruszyłam do ogródka z chwastami powalczyć żeby mi sie rozjaśniło w głowie i jak już pisałam sprawa byłaby jaśniejsza gdyby nie ten kurs
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wpadam z meliską...bo dzisiaj znowu noc w stylu "nie śpimy".

Batonik to coś się nie chwaliła wcześniej...jakieś 100lat bym zaśpiewała, a Ty tak przemilczałaś takie ważne święto. Oj nieładnie...
No nic...spóźnione ale nie mniej szczere.

Kochana życzę Ci przede wszystkim zdrówka dla całej Waszej trójki, niech Maleństwo pięknie rośnie. Ty bądzi zawsze szczęśliwa i uśmiechnięta...niech problemy i niesprawiedliwości omijają Cię szerokim łukiem. No i spełnienia życzę...marzeń i planów! Tych wielkich i tych skrywanych (również tych o których czasami boisz się nawet pomyśleć ;-) )


Scully trzymam mocno kciukasy za wizytę &&& tak na marginesie jakby czasem nie biło jeszcze jutro serduszko to się nie denerwuj, bo to całkiem prawdopodobne, to jeszcze młoda ciąża. Ale życzę żeby pięknie już biło!

Maćku mi założyli kartę ciąży od razu...jak jeszcze nawet dziecia nie było widać...ale nie wiem czy to ma sens.
Swoją drogą to ja już miałam tyle wizyt że kolejną musiałam mieć założoną bo nie było miejsca na wpisy :-)
Jak tam Twoja dieta ?

Tosia to cieszę się że już zdrówko wróciło.

Żabko oby problemy z kompem okazały się chwilowe.


Zmykam do spania! Bo chyba już melisa działa...
 
Ostatnia edycja:
Do góry