reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witam się poniedziałkowo...

ależ te tygodnie uciekają!

Scully u mnie na pierwszej wizycie miałam pobraną cytol., wykonane badanie na samolocie i usg.
Zleci Ci pewnie lekarz również badania (w tym powinien toxo, gr krwi, mocz, morfo, może również białko i glukozę, choć tutaj każdy lekarz ma swoje oczekiwania co do badań).
Nie wiem czy idziesz prywatnie czy państwowo, bo jak to drugie to może być problem z usg...ale to już też dużo zależy do lekarza, bo są tacy którzy przestrzegają 3x w czasie ciąży i wtedy robią w okolicach 12tc, 20tc i 36tc. Bo wiadomo że jak prywtnie to oni robią co wizytę, bo i tak się za to płaci
A który to już u Ciebie będzie tc ?!?
Bo może warto poczekać...od 7tc będzie już biło serduszko ślicznie.
A co do karty ciąży to powinien już założyć.

Batonik a co to za okazja ?!? Czyśbyś już od wczoraj była starsza ?!?
Wogóle to dzisiaj chyba z kawusią do Krk musisz przyjechać, bo mi się skończyła wczoraj a taka wirtualna nie postawi na nogi.

Tosia jak samopoczucie ? No mam nadzieje że już Cię choróbsko odpuściło.


Wszystkim życzę pięknego dnia!
 
Ostatnia edycja:
Witam się poniedziałkowo...

ależ te tygodnie uciekają!

Scully u mnie na pierwszej wizycie miałam pobraną cytol., wykonane badanie na samolocie i usg.
Zleci Ci pewnie lekarz również badania (w tym powinien toxo, gr krwi, mocz, morfo, może również białko i glukozę, choć tutaj każdy lekarz ma swoje oczekiwania co do badań).
Nie wiem czy idziesz prywatnie czy państwowo, bo jak to drugie to może być problem z usg...ale to już też dużo zależy do lekarza, bo są tacy którzy przestrzegają 3x w czasie ciąży i wtedy robią w okolicach 12tc, 20tc i 36tc. Bo wiadomo że jak prywtnie to oni robią co wizytę, bo i tak się za to płaci
A który to już u Ciebie będzie tc ?!?
Bo może warto poczekać...od 7tc będzie już biło serduszko ślicznie.

Batonik a co to za okazja ?!? Czyśbyś już od wczoraj była starsza ?!?
Wogóle to dzisiaj chyba z kawusią do Krk musisz przyjechać, bo mi się skończyła wczoraj a taka wirtualna nie postawi na nogi.

Tosia jak samopoczucie ? No mam nadzieje że już Cię choróbsko odpuściło.


Wszystkim życzę pięknego dnia!


Witam poniedziałkowo :-)

Helloł Myszka ;-)tak, tak, nie widziałyśmy się tylko przez weekend a ja już o rok starsza :laugh2: a na tą cofkę to może jednak Toruń bo zostały mi dwa pyszne ciacha do kawusi :tak:;-) teraz już wiesz czemu nie wypalił wyjazd do KRK :-p

lecą tygodnie jak szalone ... ja już zaczynam 24 tc :szok: aż wierzyć się nie chce :cool2:
 
trzymam kciuki za cesarkę :tak: daj znać czy się udało ;-)



:szok: naprawdę?? a ja piję zieloną hektolitrami :szok: muszę odstawić :-(


Ja jak zwykle mam pytanko :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
We wtorek pierwsza wizyta u gina. Co będzie robił? Jak wygląda taka wizyta? Muszę coś pamiętać np. szczepienia? Bo chyba mi już kartę ciąży założy... :sorry2:

No i nic z tego moj gin tak jak myslalam ma mnie w du... i powiedzial ze mam normalnie rodzic bo nic mi sie nie dzieje.Jestem wsciekla bo jak sobie pomysle ze znow mnie wyrozrywa i z bolu bede sie zwijac to szok
Pocieszenie takie ze usg wyszlo ok i pokazal mi krocze mojej coreczki ladniutkie jak na kruszynke bo jest troszku mniejsza od ksiazkowej ale jest dziewczynka i to najwazniejsze

a mi sie marzy sernik na zimno :-)

bede trzymac kciuki :-) a niedaj zyc ginowi ;-) a to twoja ostatnia wizyta przed porodem????

Tak to byla ostatnia bo powiedzial ze nie mam juz po co przychodzic teraz co 2 tyg polozna bedzie sie mna zajmowala.A i u mnie w szwecji nie ma zadnych ktg ani badan do konca ciazy czyli jak ci sie cos dzieje czy dziecku to do szpitala jedz o ile zechca cie przyjac hahah
bo na wszystko kur... u nich dziala alvedon czy paracetamol czubki jedne.A do porodu to ze skurczami co 5 min najlepiej jechac bo jak nie to do domu wysylaja jestem tak wsciekla ze szok
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ellooo poniedziałkowo :)

Maćku co do ziel herby to tak powiedział gin mojej kumpeli jak była w ciąży

Scully jezeli bedzie widac juz serduszko to zalozy karte , napewno musisz pamietac pierwszy dzien ostatniej @ i taj jak powiedziały dziewczyny zalezy od lekarza jakie badania zleci . Trzymam mocno &&&&&&& za wizytę

Miłego dnia !
 
Witam i ja:-)
U Was tak od razu karty zakladaja? Bo moj ginek to dopiero ok 10 tc...
Jakos brak mi weny do pisania:eek:

I mam jakies takie wraznienie, ze @ tym razem przyjdzie wczesniej... Wiadomo - wycieczka...
 
Witam i ja:-)
U Was tak od razu karty zakladaja? Bo moj ginek to dopiero ok 10 tc...
Jakos brak mi weny do pisania:eek:

I mam jakies takie wraznienie, ze @ tym razem przyjdzie wczesniej... Wiadomo - wycieczka...
Hej babo :)
No u mnie karte założyła jak widać było serduszko :)
A tam a moze nie przylizie kurna chata
 
Jasne, ze jest taka opcja. Ale jak to mowia - cuda sie zdazaja, ale nie warto na nie liczyc;-)

A no tez racja;-) Ale trzeba byc dobrej mysli albo juz nic nie myslec bo to chyba tez dobrze robi ;-)
Dziś ale cisza tutaj :szok: gdziescie sie podziały laski ;-) Lopciu pewnie w Chojnicach bo dziś ich premier odwiedził ;-):-D
 
reklama
A no tez racja;-) Ale trzeba byc dobrej mysli albo juz nic nie myslec bo to chyba tez dobrze robi ;-)
Dziś ale cisza tutaj :szok: gdziescie sie podziały laski ;-) Lopciu pewnie w Chojnicach bo dziś ich premier odwiedził ;-):-D
Oj cisza...
Staram sie nie myslec, ale jak brzuch pobolewa to sie nie da;-)
 
Do góry