reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
macku! przykro mi z powodu cioci
ale... jak dobrze, ze juz jestes :)

U mnie tez 2dc - byla chwila grozy jak wczoraj rano wyszla blada krecha na tescie (bardzo blada) a chwile pozniej @. spanikowalam oczywiscie ale juz wrocilam na ziemie :)

a jakie ziolka pijecie? moj P byl teraz w Polsce to kazalam mu przywiezc tabletki z wiesiolka (tu pewnie tez sa ale trzeba by sie natlumaczyc, slownik otworzyc i sprawdzic) - gdzies wyczytalam, ze dobry jest na sluz a od jakiegos czasu mysle i mysle, i obserwuje, i szukam, i ogladam i czytam i chyba nie widzialam u siebie sluzu plodnego ;/ pamietam w liceum. a teraz nic mi do glowy nie przychodzi takiego. pogadam z ginem we wrzesniu.

jutro wracam do pracy po kilkudniowym siostrzanym urlopie, wiec pewnie dolacze do was pod wieczor dopiero.
az mi sie wyc chce na mysl o tym wstretnym biurze.

koncze marudzenie i lece lulu.

buziulki, sciskam na placek
 
witam was wieczornie dopiero co wrocilam z pracy noi oswiadczam ze dupa z tego cyklu w nocy o 2 obudzil mnie strazny bol noi @ przylazla wredota,,mam naprawde dolka dziewczyny 6 cykl zaczynam no ale ide do gina poniewaz nie mam cierpliwosci dlaczego sie nie udaje ?????moze cos jest ze mna nie tak??testy owulacyjne robilam noi ovulka byla,,nie zadzialala !!!jakie to smutne:wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-(ja juz myslalam ze sie udalo,,naprawde psychika mi siada.
 
Witam się wieczorowo

Dziewczyny jeszcze raz wszystkim bardzo dziekuje za &&&&&&&&&&&&&&&&&

Maćku no nareszcie w domu ;-):-) Manufakture w Łodzi zaliczyłyaś ????
I za Ciebie mocno &&&&&&&&&&&&&&& i pij ziółka !!!!!!

Zabciu no tak to jest z tymi naszymi lekarzami o ile mozna ich tak nazwac , choc wiadomo nie wszyscy sa tacy

Tośku za sobotnią wizytkę mocno &&&&&&&&&&&

Lopciu &&&&&&&

Palisko wiem ze psychika siada , ale nie poddawaj się !!!!!!!

Wiem ze myslicie o nastepna co sie udalo i sie tu wymadrza ,ale naprawde rozumiem Was doskonale i wierze ze się uda .

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Wittam się z kawusią :)

jak dobrze ze dzisiaj piątek :)

Maćku - witamy i przykro mi z powodu @


Ja również witam Babolki Piątkowo:-p

...zapraszamy z moją Królewną na kawusie...


do%20kawy.jpg


Tośka już zostało niewiele do wizyty ;-) zaciskamy mocno &&&&&& i mała Blanka też za swoją wirtualną ciotkę :-D

Maćku ... tęskniłam :zawstydzona/y:

Myszka wstawaj śpiochu ;-) kawusia czeka :tak: (choć pewnie znając życie to już tu byłaś i właśnie ucinasz sobie drzemkę :-D)
 
Ja również witam Babolki Piątkowo:-p

...zapraszamy z moją Królewną na kawusie...


Zobacz załącznik 278262


Tośka już zostało niewiele do wizyty ;-) zaciskamy mocno &&&&&& i mała Blanka też za swoją wirtualną ciotkę :-D

Maćku ... tęskniłam :zawstydzona/y:

Myszka wstawaj śpiochu ;-) kawusia czeka :tak: (choć pewnie znając życie to już tu byłaś i właśnie ucinasz sobie drzemkę :-D)

najchetniej poszłabym dzisiaj ale nie wiem o ktorej wróce z półwyspu ;/ powoli zaczynam sie denerwowac
 
reklama
Do góry