reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

witam sie z herbatka pod nosem.
u mnie burzy nie bylo, za to halasow mnostwo impprezowiczow powracajacych do domu. a dzis miala byc super pogoda i mialam siostre naplaze zabrac a tu dupa - chmury, szaro, buro ale cieplo. no i nie wiem teraz co z nia robic.

erba, batonik - bedzie dobrze wszystko!

milego dnia kobitki

ellooo pok :)

Maćku tak sobie czytam to ty niezla jestes jak do dentysty bez znieczulenia podziwiam !!!!!! ja to zawsze konska dawke biore , nie lubie dentystow !!!!!!!!!!!!!!! panicznie sie ich boję
 
reklama
Hej Maćku :)
Batoniku też tak myślę ze wsio bedzie oki , wczoraj nawet do corci i do m mowie ze pewnie bedzie Olka skoro takie mdlości :)


... kto wie ;-) może będzie i Olka :tak:

... ja tam też miałam mdłości, ale bez bliższych spotkań z toaletą :tak: jednak cały cza wierzyłam że w brzuszku siedzi Kajetan ... choć po ostatnim usg troszkę zwątpiłam :zawstydzona/y:dlatego teraz czekam na kolejne z niecierpliwością :tak: ... aż wstyd się będzie przyznać że zawiodła mnie moja intuicja co do płci :zawstydzona/y::-D ale R stwierdził że on bardzo chciałaby córeczkę :tak: szybki no nie w połowie ciąży to powiedział :-D



Maćku ... dowcipnisiu ... ja nie tknę czekolady ... blllllllleeeeeeee na słodkie :-D ... a co u Ciebie z temp?? ... twardzielka bez znieczulenia :D
 
Hej Maćku :)
Batoniku też tak myślę ze wsio bedzie oki , wczoraj nawet do corci i do m mowie ze pewnie bedzie Olka skoro takie mdlości :)
To na dziewczynke sa wieksze mdlosci?
witam sie z herbatka pod nosem.
u mnie burzy nie bylo, za to halasow mnostwo impprezowiczow powracajacych do domu. a dzis miala byc super pogoda i mialam siostre naplaze zabrac a tu dupa - chmury, szaro, buro ale cieplo. no i nie wiem teraz co z nia robic.


milego dnia kobitki
Hej!
Moze sie jeszcze przejasni:tak:
ellooo pok :)

Maćku tak sobie czytam to ty niezla jestes jak do dentysty bez znieczulenia podziwiam !!!!!! ja to zawsze konska dawke biore , nie lubie dentystow !!!!!!!!!!!!!!! panicznie sie ich boję
A ja sie bardziej boje zastrzykow. I sama mysl, ze wbije mi w dziaslo igle boli bardziej, niz borowanie:-D

... kto wie ;-) może będzie i Olka :tak:

... ja tam też miałam mdłości, ale bez bliższych spotkań z toaletą :tak: jednak cały cza wierzyłam że w brzuszku siedzi Kajetan ... choć po ostatnim usg troszkę zwątpiłam :zawstydzona/y:dlatego teraz czekam na kolejne z niecierpliwością :tak: ... aż wstyd się będzie przyznać że zawiodła mnie moja intuicja co do płci :zawstydzona/y::-D ale R stwierdził że on bardzo chciałaby córeczkę :tak: szybki no nie w połowie ciąży to powiedział :-D



Maćku ... dowcipnisiu ... ja nie tknę czekolady ... blllllllleeeeeeee na słodkie :-D ... a co u Ciebie z temp?? ... twardzielka bez znieczulenia :D
Po prost przemyslal sprawe;-)

A tempka pewnie zaklocona przez nocna ulewe...:tak:
 
... kto wie ;-) może będzie i Olka :tak:

... ja tam też miałam mdłości, ale bez bliższych spotkań z toaletą :tak: jednak cały cza wierzyłam że w brzuszku siedzi Kajetan ... choć po ostatnim usg troszkę zwątpiłam :zawstydzona/y:dlatego teraz czekam na kolejne z niecierpliwością :tak: ... aż wstyd się będzie przyznać że zawiodła mnie moja intuicja co do płci :zawstydzona/y::-D ale R stwierdził że on bardzo chciałaby córeczkę :tak: szybki no nie w połowie ciąży to powiedział :-D



Maćku ... dowcipnisiu ... ja nie tknę czekolady ... blllllllleeeeeeee na słodkie :-D ... a co u Ciebie z temp?? ... twardzielka bez znieczulenia :D

widzę ze ty rownież masz awersje na czekolade , tak jak ja !
Batoniku ja tez w pierwszej ciazy myslalam ze chlopak bedzie , wiadomo ze fajno by bylo teraz jakby synek byl bo parka by byla , ale najwaznijsze zeby zdrowe bylo !

Maćku w sumie to nie wiem czy na dziewczynkę sa wieksze mdlości tak se powiedzialam
 
Ostatnia edycja:
A ja sie bardziej boje zastrzykow. I sama mysl, ze wbije mi w dziaslo igle boli bardziej, niz borowanie:-D


Po prost przemyslal sprawe;-)

A tempka pewnie zaklocona przez nocna ulewe...:tak:


Macku to zapraszam do mnie na oswojenie z zastrzykami :tak: ja robię sobie codziennie sama w brzuszek :-D i już stało się to jak chleb powszedni :-D a na początku też się bałam zastrzyków:tak:


... trochę późno na to myślenie ;-) myślę że i tak nie ma dla nas znaczenia czy On czy Ona ważne że w ogóle jest i mam nadzieję będzie i zdrowe :tak:


... też bałaś się burzy Maćku :baffled: bo ja troszkę tak tym bardziej że u nas tak waliło :tak: aż musiałam obudzić R i powiedziałam żeby nas mocno przytulił :-D
 
Macku to zapraszam do mnie na oswojenie z zastrzykami :tak: ja robię sobie codziennie sama w brzuszek :-D i już stało się to jak chleb powszedni :-D a na początku też się bałam zastrzyków:tak:


... trochę późno na to myślenie ;-) myślę że i tak nie ma dla nas znaczenia czy On czy Ona ważne że w ogóle jest i mam nadzieję będzie i zdrowe :tak:


... też bałaś się burzy Maćku :baffled: bo ja troszkę tak tym bardziej że u nas tak waliło :tak: aż musiałam obudzić R i powiedziałam żeby nas mocno przytulił :-D

o nie wiedzialam ze zastrzyki bierzesz jak to tak mozna nazwac ,
Ja tez w nocy troszku sie balam ale barziej tej ulewy i wiatru , niz blyskow i hukow serducho walilo jak oszalale
Jestem ciekawa co tam u Agutki przezciez ZG bez pradu i wogole tam bylo konkretnie
 
Macku to zapraszam do mnie na oswojenie z zastrzykami :tak: ja robię sobie codziennie sama w brzuszek :-D i już stało się to jak chleb powszedni :-D a na początku też się bałam zastrzyków:tak:


... też bałaś się burzy Maćku :baffled: bo ja troszkę tak tym bardziej że u nas tak waliło :tak: aż musiałam obudzić R i powiedziałam żeby nas mocno przytulił :-D
Ja nie tyle sie balam, co wode musialam wybierac;-) Nie mamy uszczelnionych okien sylikonem i nas zalalo:crazy:
 
Ja nie tyle sie balam, co wode musialam wybierac;-) Nie mamy uszczelnionych okien sylikonem i nas zalalo:crazy:


... u to nieciekawie :baffled: a deszczu faktycznie było sporo i do tego jeszcze ten wiatr :sorry2:

...uciekam na chwilę po zakupki bo później już mi się nie będzie chciało :sorry2: a u nas od dziś nie ma ciepłej wody do piątku :angry: zwariować można :dry: ... wracam za małą godzinkę czekajcie :tak:;-)
 
Ja nie tyle sie balam, co wode musialam wybierac;-) Nie mamy uszczelnionych okien sylikonem i nas zalalo:crazy:

Omg to nieżle
A u nie wierca ja pierdziele , wrrr !!!!

... u to nieciekawie :baffled: a deszczu faktycznie było sporo i do tego jeszcze ten wiatr :sorry2:

...uciekam na chwilę po zakupki bo później już mi się nie będzie chciało :sorry2: a u nas od dziś nie ma ciepłej wody do piątku :angry: zwariować można :dry: ... wracam za małą godzinkę czekajcie :tak:;-)
ja na chwile tez spadam , musze sie walnąć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam się ponownie...

jeszcze dospałam...i niedawno się obudziliśmy :-)

Tosiu taki zastrzyk to sobie sama cykniesz, czy idziesz do lekarza ?

erbuś mi też czekolada śmierdziała jak nie wiem co...ale teraz to się połakomię na kilka kostek, choć rzadko.
Suwczek po wizycie zobaczymy?

Batonik właśnie takiej kawki mi trzeba było...co do wizyty u zębologa to jak robiłaś niedawno to powinno być objęte tzw gwarancją. Przynajmniej u mnie tak jest, że dają 3 lata gwarancji na to co robią, no pod jednym warunkiem że robisz co pół roku przegląd. A swoją drogą to dobrze że się wybierzesz i skontrolujesz uzębienie, bo i tak Cię ginek może o to w każdej chwili zapytać.
a gdzieś polazła ?

U mnie noce coraz gorsze...no nic dziwnego jak w brzuchu mam już 1,5kg Kluska :-D i jak lekarz stwierdził " o jaki grubasek"... ale co tam, jakoś przetrzymam jeszcze te 2 miesiące.
 
Do góry