reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
a może kiedyś po prostu najdzie Was ochota i wsiądziecie w auto zapakujecie wózek i na niedzielny spacer wybierzecie się do Torunia


a Chojnice ... rzut beretem ;-)


tylko Myszka z Krakowa miałaby daleko :( ale zorganizuje jej nocleg :D
no ja mam zamiar odwiedzic torun jeszcze z brzuchem :-)
he albo tak jak żabka powiedziała - zapraszam do 3 city ;p
mi pasoje kocham morze i plaze :-)
brzmi nieźle - "BABSKI WEEKEND W 3 CITY" :-D
no ja bym mogla byc tylko od ranca dowieczora bo z cora bym musiala sie wybrac bo niemam z kim jej zostawic na caly dzien a co dopiero na wekend

MACKU katekiss sie w koncu udalo tez z skarb mamy.pl po 29 cyklach i dluugim leczeniu zaszla w ciaze
 
mi pasuje spotkanie wszędzie kochane
no pasowałoby najbardziej chojnice ale by było niesprawiedliwe bo bym miała najbliżej
może byc toruń byśmy pochodziły po starówce (cudna)
może być 3miasto - ale maćku ma wtedy kawał drogi

batonik a gdzie Twój M jedzie m=na te kajaki???
 
mi pasuje spotkanie wszędzie kochane
no pasowałoby najbardziej chojnice ale by było niesprawiedliwe bo bym miała najbliżej
może byc toruń byśmy pochodziły po starówce (cudna)
może być 3miasto - ale maćku ma wtedy kawał drogi

batonik a gdzie Twój M jedzie m=na te kajaki???


On sam jeszcze nie wie dokładnie :sorry: bo dopiero mają wysłać im maila z dokładnym terminem i miejscem bo ma razie to wiadomo że początek września, dlatego remont przełożyliśmy na II połowę :tak:
 
Tylko sie czasem nie podniecac;-) To Test Erby

cudo :tak:

Taaa. ale dopiero gdzies za tydzien;-)
Kurde - chyba nocka przede mna... Wlasnie wypilam 0,5 l kawy mrozonej:szok: Zaraz sie ociele!!!

gdzie ty tyle zmieściłaś :-D nocka w wc?? :laugh2:

nikojarze takiego testu ...
kurde ale dostalam z kopa w pecherz ojojoj ale i tak sie ciesze :-) niech sie kula :-) i kopie ile wlezie
kobietki macie jakis sposob na ukaszenia komarow???cale nogi mam pogryzione i swedza jak holera bo spalam przy otwartym oknie a zaraz sie chyba do kosci dodrapie wrrrr...

nie znam dobrej metody, a stare nie działają... :sorry: te komary jakieś zmutowane są chyba... :tak:

a może kiedyś po prostu najdzie Was ochota i wsiądziecie w auto zapakujecie wózek i na niedzielny spacer wybierzecie się do Torunia
a Chojnice ... rzut beretem ;-)
tylko Myszka z Krakowa miałaby daleko :( ale zorganizuje jej nocleg :D

a ja do Wrocławia zapraszam ;-) niestety PKP remontują i nieestetycznie jest :sorry:



Na travel&living będzie zaraz "ciąża z zaskoczenia" POLECAM! :tak: Robię kawusie i oglądam :tak:
Dziś słoiczki na zimę robię: korniszone (dla męża, bo ja nie przepadam) i patisony (z działki).
A póki co to odpoczywam - w końcu Wakacje mam :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry