reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

oczywiście nawet nie pytaj!!!! :zawstydzona/y:przepraszam że nie wymieniłam :zawstydzona/y:


Żabko ja wszystkich na kawę zapraszam, ale sama też nie piję więc znajdzie się jakaś herbatka na pewno :)
no ja wogole niepije ale powiem szczetrze ze taka jakas dziwaczna mroznona z pianka i jakimis innymi rarytasami z kawiarnito bym sie skusila kiedys musze sie kiedys wybrac :-) ale puki co to cherbatke wypije :-)
:-)JUPI;-) już wstawiona i ciasteczka do kawy też są :tak:


a ja zajadam musli tropikalne z jogurtem naturalnym :-p


pogoda w sam raz na spanie :D ja wstałam rano a potem poszłam znowu spać :)
to ja moge postawic do kawki krowke :-) zostalo mi jeszcze troche pysznosci :-)
 
reklama
:-)może zorganizujemy jakieś małe spotkano :sorry: w połowie drogi do każdej z nas co by było sprawiedliwie :tak::-D ja się chętnie piszę ;-)
ja sie tez pisze jesli bym miala dojazd pociagiem albo autobusem :-) do toski to pociag mam napewno a czy do batonika to niewiem nigdy niebylam jeszcze w toruniu nawet m mowil ze chetnie by sie wybral polazic po toruniu :-) wiec moze kiedys sie spotkamy batonik :-) hihi poszly bysmy razem na jakis fajne ciucholandy pobuszowac za ciuszkami dla dzidziusiow hihihi ;-)
 
reklama
ja sie tez pisze jesli bym miala dojazd pociagiem albo autobusem :-) do toski to pociag mam napewno a czy do batonika to niewiem nigdy niebylam jeszcze w toruniu nawet m mowil ze chetnie by sie wybral polazic po toruniu :-) wiec moze kiedys sie spotkamy batonik :-) hihi poszly bysmy razem na jakis fajne ciucholandy pobuszowac za ciuszkami dla dzidziusiow hihihi ;-)


a może kiedyś po prostu najdzie Was ochota i wsiądziecie w auto zapakujecie wózek i na niedzielny spacer wybierzecie się do Torunia


a Chojnice ... rzut beretem ;-)


tylko Myszka z Krakowa miałaby daleko :( ale zorganizuje jej nocleg :D
 
Do góry