reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

a wiesz zabciu u mnie te kreseczki zrobily sie nieieskie , koloru nie zmienił ten pierwszy co linie byly niebieskie ( ten co niby był zle zrobiony )

Ta teraz Macku bedzie wklejał swoj tescior &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Taaa. ale dopiero gdzies za tydzien;-)

Kurde - chyba nocka przede mna... Wlasnie wypilam 0,5 l kawy mrozonej:szok: Zaraz sie ociele!!!
 
reklama
a wiesz zabciu u mnie te kreseczki zrobily sie nieieskie , koloru nie zmienił ten pierwszy co linie byly niebieskie ( ten co niby był zle zrobiony )

Ta teraz Macku bedzie wklejał swoj tescior &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
niebieskie?????:szok::szok: moze serialnie bedzie brat ;-) a co to za tescior z niebieskimi krechami????
 
Taaa. ale dopiero gdzies za tydzien;-)

Kurde - chyba nocka przede mna... Wlasnie wypilam 0,5 l kawy mrozonej:szok: Zaraz sie ociele!!!
:-D:-D:-D:-D to ty moze tego testa wczesniej zrob ;-) ale mnie wzieło fajnie to zabrzmialo , wiem glupiutka jestem :-D:-D:-D
to sobie razem posiedzimy bo ja sie wyspałam
niebieskie?????:szok::szok: moze serialnie bedzie brat ;-) a co to za tescior z niebieskimi krechami????

pierwszy by ten od 10 do in vitro i on ma takie niebieskawe kreseczki


witaj Izus :)
 
:-D:-D:-D:-D to ty moze tego testa wczesniej zrob ;-) ale mnie wzieło fajnie to zabrzmialo , wiem glupiutka jestem :-D:-D:-D
to sobie razem posiedzimy bo ja sie wyspałam


pierwszy by ten od 10 do in vitro i on ma takie niebieskawe kreseczki


witaj Izus :)
nikojarze takiego testu ...
kurde ale dostalam z kopa w pecherz ojojoj ale i tak sie ciesze :-) niech sie kula :-) i kopie ile wlezie
kobietki macie jakis sposob na ukaszenia komarow???cale nogi mam pogryzione i swedza jak holera bo spalam przy otwartym oknie a zaraz sie chyba do kosci dodrapie wrrrr...
 
reklama
nikojarze takiego testu ...
kurde ale dostalam z kopa w pecherz ojojoj ale i tak sie ciesze :-) niech sie kula :-) i kopie ile wlezie
kobietki macie jakis sposob na ukaszenia komarow???cale nogi mam pogryzione i swedza jak holera bo spalam przy otwartym oknie a zaraz sie chyba do kosci dodrapie wrrrr...

no jak zabciu sikacz bobotest i tam sa te kresecki niebieskawe a nie czerwone

Nie, bo nie zrozumialam co autor mial na mysli:-D

bo najpierw napisalas o tescie a potem ze sie ocielisz i wiesz jak ja to razem przezcytałam , mowie ci ze ja to mam glupawki:sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry