reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Dziewczyny pomocy:baffled: kłuje mnie dzisiaj po lewej stronie jajnik:szok:,na owulke jeszcze za wcześnie a ja zawsze myślałam że to oznaka owulki:confused:. Co do śluzu to jest ale nie ten płodny ciągnący:zawstydzona/y:. Ja już zgłupiałam, nie wiem co jest grane:confused:. Napiszcie proszę co o tym myślicie. To chyba nie owulka bo ten śluz nie pasuje.
z tego co widze masz 3 dni do owulacji wiec wszystko sie zgadza.zbliza sie wielkimi krokami wiec nie panikuj tylko dzialaj bo dobrze ze jajniki czujesz.tak mi sie wydaje
 
reklama
Krewetka witaj:-) myśl pozytywnie, trzymam kciuki;-).
Kinga85 dzięki:tak: ja chyba jednak bardziej obstawiam tą opcję z owulką:-D. M dzisiaj wymęczę:tak::-D.
Doorka witaj:-) powodzenia, mam nadzieje że szybko zafasolkujesz:tak:.
 
No a tak w ogole to zaczynaja sie u mnie dni plodne.Zaspalam dzis do pracy i nawet nie moglam zmierzyc temperatury bo to juz godzine pozniej bylo:wściekła/y:.Nie wiem czy bedzie mi sie chcialo budzic tak wczesnie przez weekend...W kazdym razem test owulacyjny jeszcze negatywny(no ale nie moglo byc inaczej).
 
Marlenka jasne męcz męcz!:-p;-)

a ja już zauważyłam u siebie delikatne ślady krwi... pewnie się @ lada chwila rozkręci:sorry2::dry: ehhh....
Jedyny plus to taki że przynajmniej w samolocie mnie @ nie zaskoczy już... bede miała spokojny urlop.
 
Zobaczcie sobie to bo ja juz sama nie wiem co myslec,tez tak miałyscie??(pytanko do tych które juz mają dzieciaczki).Boję sie ze to jakis rak albo cos,sama nie wiem.Pierwszy raz cos takiego mam.
Te zdjęcia były robione przed chwilka.Zeby nie bylo,ostatni posilek byl ok 13.30 w postatci pól talerza zupy.Nigdy wczesniej takiego czegos nie mialam.Dlatego zaniepokoilo mnie to tez troszke i między innymi dlatego poszlam do tego gina.Widać tak jakby taką górkę hehe.Wiem,ze to bardzo wczesnie,ale lekarz powiedział,ze taka moja uroda,i że to własnie moze byc spowodowane powiekszoną macicą.Ale ciąza niepotwierdzona.







 
reklama
Zobaczcie sobie to bo ja juz sama nie wiem co myslec,tez tak miałyscie??(pytanko do tych które juz mają dzieciaczki).Boję sie ze to jakis rak albo cos,sama nie wiem.Pierwszy raz cos takiego mam.
Te zdjęcia były robione przed chwilka.Zeby nie bylo,ostatni posilek byl ok 13.30 w postatci pól talerza zupy.Nigdy wczesniej takiego czegos nie mialam.Dlatego zaniepokoilo mnie to tez troszke i między innymi dlatego poszlam do tego gina.Widać tak jakby taką górkę hehe.Wiem,ze to bardzo wczesnie,ale lekarz powiedział,ze taka moja uroda,i że to własnie moze byc spowodowane powiekszoną macicą.Ale ciąza niepotwierdzona.






No rzeczywiscie niespotykane.No ale skoro lekarz mowi ze to ciaza?Tylko dlaczego niepotwierdzona?Pewnie za wczesnie ale nie robisz testow?
Z drugiej strony nie slyszalam zeby brzuch sie od razu powiekszal...
 
Do góry