reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

jak sie zaplaci 30-50 zl to robi bo nasz osrodek niema aparatu usg wiec usg mozna tylko za kase zrobic u gina jak jest niewiem czy swoj wozi czy jak:eek: ale na nfz to usg w grudziadzu robia ale jak juz pojde to dam te 3 dyszki i nich odrazu spojrzy bo to dobry lekarz a w grudziadzu niewiadomo na kogo trafie bo tam kilku robi usg oczywiscie ze skierowaniem
Wiesz tak pytam, bo ja bylam w sumie u 3 roznych ginow i u kazdego zawsze mialam robione usg. Myslalam wiec, ze to podstawa...
 
reklama
dzien dobry :) slyszalam, ze tu milo, wiec zagladam :) moze dowiem sie tu czegos ciekawego.. ;)

Witam!
Pierwszy raz pisze coś na forum. Ale dowiedziałam się że tu można z Wami fajnei pogadać i dowiedzieć nowych rzeczy więc zaglądam:)
Podobnie jak Wy staram się o dzidziusia już jakiś czas i jakos nie wychodzi:(
Chętnie więc podzielę się "wrażeniami" i poczytam Wasze opinie:)

Witamy dziewczyny i zapraszamy :-):-) bardzo miło tu jest

Witajcie Kochane ja znow na chwilunie - nie nadrobilam zaległości- ale musicie mi wybaczyc bo mam moja kochaną siostryczke w domciu :tak::-):-D

nie wiem co tam u Was ale w weekend doczytam( bede chyba czytaccala noc ;-))

ja po wczorajszej wizycie u gina:
- dostalam skierowanie do hepatologa - wizyta we wtorek najblzszy
- mam schudnac - to wtedy zajde
- moje wyniki sa ok poza hemoglobina leukocytami... dlatego hematolog
- w trakcie pobierania cytologii Pani doktor stwierdzila ze owulka juz byla bo pozostalo troche sluzu plodnego....
- ale wiecie co dalej mam jakies mdlosci i ciagnie mnie cale podbrzusze i jakos mi tak slabo- nie wiem o co cho:eek:
a i za 3 miesiace mam przyjsc do gina na kontrole...
a i jeszcze meza przebadac musze koniecznie
wiec ja odkladam staranka na 3 miesiace- tzn nie bedziemy sie zabezpieczac ale nie bede wariowac jak teraz- musze sobie znalezc jakies zajecia- wroce do aerobiku i basenu- fakt ze sie troszke zaniedbalam ale bez przesady :-(
ale spróbuje jeszcze najpierw zrzucic wage- zreszta i tak sie przyda- bo w ciazy sie raczej nie chudnie- i przynajmniej przywróce sobie kondycje po fitmnessie...
także tyle mojego pisania zmykam i do sobotki

ściskam mocno i tesknie za Wami ale rozumiecie siostry samej zosrtawic nie mogę
trzymajcie sie cieplutko;-):tak:
papa
Hej Betusia
Ciesze się kochana że wyniki są oki, trzymam kciuki za leukocyty :tak:no i wiesz że miałaś owulkę :-) i trzymam kciuki za armię oby wszystko było oki :tak:
kurcze też muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie - dzisiaj kupiłam sobie 4 książki i wróce chyba do mojej książkowej pasji :tak:
 
Witamy dziewczyny i zapraszamy :-):-) bardzo miło tu jest


Hej Betusia
Ciesze się kochana że wyniki są oki, trzymam kciuki za leukocyty :tak:no i wiesz że miałaś owulkę :-) i trzymam kciuki za armię oby wszystko było oki :tak:
kurcze też muszę sobie znaleźć jakieś zajęcie - dzisiaj kupiłam sobie 4 książki i wróce chyba do mojej książkowej pasji :tak:
i co tosia jak tam twoja @ zabladzila wkoncu ;-) mam nadzieje bo moja sie do mnie strasznie spieszy galopem do mnie gna:wściekła/y:
 
Żabciu u mnie zawitała na dobre także nowy cykl rozpoczynam z ziółkami :tak: i ksiązkami żeby wyluzować troche:tak:
a ja coraz mocniej czuje podbrzusze wiec dzis najpozniej jutro przylezie a ja glupia w poniedzialek testowac chcialam brrrr...teraz latam co chwile do kibla sikac i pattzre ale jak narazie przezroczystyrozciagliwy sluz :szok: niewiele ale jest:eek: niech juz wrdena przylazi co sie skonczy i pojde do gina:confused2: dawno u niego niebylam wiec czas go odwiedzic moze zatesknil hihihi odwala mi glupoty gadam

Wiesz tak pytam, bo ja bylam w sumie u 3 roznych ginow i u kazdego zawsze mialam robione usg. Myslalam wiec, ze to podstawa...
macku przeczytalam i odpisalam ci pod wykresem :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja coraz mocniej czuje podbrzusze wiec dzis najpozniej jutro przylezie a ja glupia w poniedzialek testowac chcialam brrrr...teraz latam co chwile do kibla sikac i pattzre ale jak narazie przezroczystyrozciagliwy sluz :szok: niewiele ale jest:eek: niech juz wrdena przylazi co sie skonczy i pojde do gina:confused2: dawno u niego niebylam wiec czas go odwiedzic moze zatesknil hihihi odwala mi glupoty gadam

ja się nie znam na temperaturach więc pewnie przylezie ta wredota - przykro mi kurde :-( a ziółka chyba tylko w sklepie zielarskim można dostać i to nie wszystkie są ja na niektóre muszę czekać :-(
 
ja się nie znam na temperaturach więc pewnie przylezie ta wredota - przykro mi kurde :-( a ziółka chyba tylko w sklepie zielarskim można dostać i to nie wszystkie są ja na niektóre muszę czekać :-(
https://ssl.allegro.pl/item912768562_owulacja_ciaza_ziola_ks_sroki_300_gram_2_test.html

https://ssl.allegro.pl/item912765446_ciaza_owulacja_ziola_ks_sroki_i_5_testow_owula.html

wlasnie znzlazlam to sa te ziolka?? co wy kobietki pisalyscie???? bo jak tak to juz bez problemu bede mogla je zamowic :tak::tak:
 
reklama
Do góry