reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
No to moze beta rozwieje własnie Twoje wątpliwosci!!!!
Sama nie wiem co ci poradzic,jak nie chcesz dłużej czekac to zrób,a jak dasz rade zaczekac to sikacz...:confused:
Poczekam, bo moja przyjaciółka@ tak się do mnie przywiązała, że jakoś trudno mi uwierzyć by mogła mnie nie odwiedzić
 
szczerosc to podstawa dobrej znajomosci hihihi ja dzis mam znow o 1 kreske tempke wyzsza :-D i @ niema i moich frytkowych zachcianek na @ wiec jestem dobrej mysli :tak:
 
dziewczynki ja już się pożegnam przede mną dwa ciężkie jutro pogrzeb i w sobote pogrzeb :-:)baffled: masakra

Dobrej nocki życzę i 2 krech jutro testującym :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Też się żegnam, ale zajrzę jutro z ranka tak o 8.00- zawsze z kawką ale coś od 3 dni nie mam na nia apetytu.Więc będzie herbatka.:-)Dobranoc laski .
 
ale ja już jestem prawie 3 dni po terminie @. Nigdy mi się to nei zdarzyło. Przytulaliśmy się nawet 2 razy z mężem by wywołać ewentualną @ , ale nadal nic. Jakby miała przyjść to by przyszła, tak zawsze było
Jutro pójdę na bete już postanowilam. Mama nadzieje,że w tej przychdni gdzie bede szla to robia to badanie i ze bedzie od razu tego samego dnia wynik.
To badanie z krwi tak?

trzymam kciukaski :-)

ja!ja!ja! ja jutro testuje :) moje 2 podejscie bo @ dzis niepszyszla :-D czesc kerna jak sie czujesz hej lopol :-D

szczerosc to podstawa dobrej znajomosci hihihi ja dzis mam znow o 1 kreske tempke wyzsza :-D i @ niema i moich frytkowych zachcianek na @ wiec jestem dobrej mysli :tak:

czuję, że się jutro II posypią :-)

dziewczynki ja już się pożegnam przede mną dwa ciężkie jutro pogrzeb i w sobote pogrzeb :-:)baffled: masakra
Dobrej nocki życzę i 2 krech jutro testującym :tak::tak::tak::tak::tak::tak:

:-( współczuję :-( ja też niedawno byłam na pogrzebie u babci :-( smutno :-(
 
reklama
Do góry