reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

W tym problem,że robiłam już 2 i oba negatywne, co prawda robiłam je popołudniu, ale do rana już wytzymać nie mogłam, więc mocz mógł być rozcieńczony, bo ja wogóle baradzo dużó sikam i pije

No to kochana zrób z porannego moczu:tak:

i jeszcze jajniki zaczynaja bolec.... moze owu sie zbliza....
musze M zagonic do pracy:tak:
Martuskaa to ja mocno zaciskam kciukaski;-)Powodzonka oby był ZŁOTY STRZAŁ!!!!
 
reklama
reklama
Ja na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego, Ty może hotelarstwo na Garbary?
Czy też na uniwerku?

Studiowałam na Garbary.

cześć wszystkim jestem tu nowa i też poczynam z mężem starania o dzidzie....:-):tak: i mam takie pytanie wiem że każda kobieta ma inny organizm i tez inne objawy...
tak więc zacznę od początku moje cykle są różne 3 miesiące temu i dalej cykle wahały mi się 28-29dniach w listopadzie cykl miałam 26 dniowy a już w grudniu 32 dniowy @ trwa u mnie 5 dni a ostatni dzień był 25 grudnia.....no i staranka były 1, 2 i 6 grudnia na pewno owu nie miałam już 7o bo śluzu żadnego nie było,,,,, od dobrych kilku dni boli mnie podbrzusze takie skurcze jakby taki ból jaki odczuwam zawsze w trakcie @ do tego doszło wrażliwość piersi i sutków.. no i miałam suchość a od wczoraj zauważyłam niewielkie ilości białego śluzu....bardzo byśmy chcieli z mężem 2 dzidzi :tak:
czy to mogą być wczesne objawy ciąży ....

Witaj!

Dziewczynki a prolaktyne robi sie w którym dniu????bo ja chyba mam teraz zrobic pomiedzy 22-23 dniem cyklu!!!!!!

Kurde ale zjadła bym monte:dry:

Ja robiłam prolaktynę w 2 dc, tak zaleciła ginka ale gdzieś czytałam że robi się ją w drugiej połowie cyklu. Ja teraz robię kiedy mi pasuje a i tak wychodzi za wysoka. Idę zrobić w nastepnym tygodniu i to będzie zaraz po @


Beta nie musi być nadczo.
 
Do góry