reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
ale laski no to przecież nie trudne!!! Kopiujecie i dopisujecie się czcionką odpowiednia!!!! Bo jak mi zaraz przyjdzie każdą zmieniać....:szok::szok::szok::szok: Betusia u Ciebie też zmeiniłam:tak:
 
Ja przedwczoraj zaczełam 2 cykl. Smutek juz przeszedł i nabieram optymizmu i sił na staranka :)

Trzymajcie dziewczyny kciuki za mnie a ja oczywiście trzymam za Was wszystkie :-)
 
u mnie po świętach po japońsku.....jako tako:sorry2: M mnie doprowadziłdo szału i do tej pory z nim nie gadam. A moje bejbe odmaiwa jedzenia i wrzeszczy mi głodne...ale to już inna sprawa..najwyżej skoczę sobie do domu wariató na kilka dni i odpocznę.... a ja mam bóle w podbrzuszu a jestem dopiero co po owulce i zastanawiam się co to może być;-)
 
u mnie po świętach po japońsku.....jako tako:sorry2: M mnie doprowadziłdo szału i do tej pory z nim nie gadam. A moje bejbe odmaiwa jedzenia i wrzeszczy mi głodne...ale to już inna sprawa..najwyżej skoczę sobie do domu wariató na kilka dni i odpocznę.... a ja mam bóle w podbrzuszu a jestem dopiero co po owulce i zastanawiam się co to może być;-)


dzieki za wklejenie :)
hmmm no ale myslisz ze bole moga byc tez po owulce??

Ja przedwczoraj zaczełam 2 cykl. Smutek juz przeszedł i nabieram optymizmu i sił na staranka :)

Trzymajcie dziewczyny kciuki za mnie a ja oczywiście trzymam za Was wszystkie :-)


trzymam kciuki za staranka !!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hehe pisałyśmy w tym samym czasie. Lopop mi pisała, że jak ona miaąl bóle to juz wiedziała, że się nie udało........ a ja jestem jak już to jakieś 4-5 dni po zapłodnieniu.więc krótko trochę
 
reklama
Dzien doberek:)

Ja własnie zawitałam z pracy:tak: i jutro wolne:-DWiec popisze z Wami!!!!!
Kurde a jak ja mam liczyc???Ze ktory to cykl:confused:
 
Do góry