reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

msdracula gratulacje, dużo zdrówka, szcześliwych i zdrowych 9 miesięcy.

Zauwazyłam, że coraz więcej jest przypadków, że pierwsze testy są jedno kreskowe, a dopiero po @ II kreseczki.:tak: Chyba wniosek jest jeden nie ma co testować wcześniej, tylko kto ma tyle cierpliwości i spokoju w sobie, żeby czekać skoro tyle objawów:shocked2::confused:. Osobiście nie raz testowałam:-p:baffled:
 
reklama
No właśnie kerna u mnie niektóre cykle takie są z tymi bólami np ten ostatni taki był stąd wiedziałam, ze nie jestem w ciąży bo po dniach owu brzuch bolał jak na @. I pare takich cykli mam w roku- ale wtedy przy @ umieram z bólów. A jak u Ciebie @ boląca?
No boląca praktycznie każdy jeden.... załamałąs mnie troszkę........:-( ja w sumie na suwaku mam dzis owulkę ale śluzowo skończyło się dziś rano. Więc jestm kilka dni po, ale kiedy owulka była to nie wiem tak naprawdę... czyli, że raczej już moge być pewna że nic tego?? Bo ja się właśnie zaczęłam nakręcać że cośtam się dzieje i dlatego boli......
 
Gin wyslal mnie na badania i w czasie badan wyszlo. Ale jak sobie poczytalam, to kilka objawow mam...:-(
Tak to jest, że czujemy się dobrze i dopiero jak coś tam wynajdą u nas to okazuje się, że mamy sporo dolegliwości potwierdzających diagnozę. Chyba tak się dzieje dlatego, że na wiele rzeczy nie zwracamy uwagi dopiero jak zaczynamy wsłuchiwać się w swoje ciało to zauważamy wiele zmian
 
No boląca praktycznie każdy jeden.... załamałąs mnie troszkę........:-( ja w sumie na suwaku mam dzis owulkę ale śluzowo skończyło się dziś rano. Więc jestm kilka dni po, ale kiedy owulka była to nie wiem tak naprawdę... czyli, że raczej już moge być pewna że nic tego?? Bo ja się właśnie zaczęłam nakręcać że cośtam się dzieje i dlatego boli......
Mną się nie przejmuj bo ja tu jestem chyba specyficzna więc mój okres też musi być specyficzny. Ja tak mam od początku kiedy jako mała dziewczynka dostałam @. Więc się nie przejmuj co ja tu wypisuję. U mnie w rodzinie bolące @ to normalka:baffled:, więc wiesz dziedziczne. A z tym problemem z zajściem to nie wiem po kim...:dry:

Ale jeżeli nigdy tego nie miałaś to może oznaczać zmiamy zachodzące w organizmie w czasie ciąży. W ogóle ten wypełniony brzuch tamponami. Moja koleżanka tak miała nawet wzdęcia przez te dni do okresu. Doktor powiedział że to właśnie w czasie zmian hormonalnych możliwe bo każdy reaguje inaczej. Co niektórzy nawet mają biegunkę. Wyobrażasz sobie w takie cudne dni siedzieć w toalecie:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no wiem wiem..ja też od zawsze mam bolące @ ale teraz jestem po owulce a czuję się jakbym miała @. dlatego pytam, bo zgłupiałam..nie wiem czy nakręcać się czy odkręcać....może ktosik jeszcze się wypowie??? Babki no!!!!!:confused:

Ale jeżeli nigdy tego nie miałaś to może oznaczać zmiamy zachodzące w organizmie w czasie ciąży. W ogóle ten wypełniony brzuch tamponami. Moja koleżanka tak miała nawet wzdęcia przez te dni do okresu. Doktor powiedział że to właśnie w czasie zmian hormonalnych możliwe bo każdy reaguje inaczej. Co niektórzy nawet mają biegunkę. Wyobrażasz sobie w takie cudne dni siedzieć w toalecie:-D:-D
od możliwego zapłodnienia jestem jakieś 5-4 dni..więc o burzy hormonów chyba za wcześnie???:confused::confused::confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
od możliwego zapłodnienia jestem jakieś 5-4 dni..więc o burzy hormonów chyba za wcześnie???:confused::confused::confused:
Ale są takie kobiety co od razu czują czy wiedzą że są w ciąży.
Nie wiem czy można sie nakręcać, ale to nie znaczy że możesz na siebie uważać bo w ciąży można być zawsze jak były dni płodne. nie wim co Ci poradzić bo ja przechodzę przez to zawsze po dnich płodnych do @. Czasem nie mam zadnych objawów i wtedy myślę, że mogę być w ciąży - a tu trach spadek bardzo bolący bo nadeszła @.
 
hmmm no wiem i rozumiem:zawstydzona/y: każda @ to dla nas dołek.... ja póki co 2 cykl więc nie stresuję się tym aż tak. Mimo to zastanawiające są dla mnie te bóle....
 
reklama
hmmm no wiem i rozumiem:zawstydzona/y: każda @ to dla nas dołek.... ja póki co 2 cykl więc nie stresuję się tym aż tak. Mimo to zastanawiające są dla mnie te bóle....
Gorąco 3mam kciuki może właśnie to jest to. Niektórym też tu piszę, że to na pewno fasolka więc kerna może może...;-)

Słuchajcie brakuje mi tutaj niektórych dziewczyn sprzed świąt. Między innymi Laura co z tobą odezwij się. A bombelek to na tym wątku czy w staraczkach po raz drugi?
Pajkaa też sie nie odzywasz jak po świętach ciązowo sie czujesz czy nie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry