reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja nie pamiętam kiewdy miałam pomalowane paznokcie:szok::szok::szok::szok::szok: ze mnie to już nic nie będzie ani pindżyć mi się nie chce:sorry: jakoś tak negatywnie dzisiaj mam. Ale Pajka to ma fajowo:tak::tak::tak: Agutka głupio rzuciłam z tą betą. Masz rację spokoj do 21szego:tak::tak::tak:
 
reklama
Chiara,no to najlepszego dla syncia! :-)
Fajnie masz z tą wanną - ja takiego "sprzętu" w domu,niestety,nie posiadam. :zawstydzona/y: Tylko prysznic. :sorry: Chyba,że sobie urządzę SPA w brodziku! :laugh2: :laugh2: :laugh2:

Kerna,przestań - nic się nie stało. :-)

Ja już mam obiadek gotowy - karkóweczka w sosiku,ziemniaczki i surówka z pekińskiej. :-) Zuzia śpi,a Greg :-p w pracy do 14. ;-)

Poza tym,jak się malowałam,to mnie w podbrzuszu zaczęło tak boleć,jakby mi zaraz @ miałą polecieć. :eek:
 
hej. robiłam test w poniedziałek wydzedł negatywny, potem zrobiłam w dniu miesiączki czyli w czwartek i są dwie kreski :)))
Udało się w drugim cyklu
 
Witam Was dziewczynki.
Scully trzymaj sie cieplutko i na pewno wszystko będzie dobrze!!!! Życzę dużo zdrówka dla Twojego taty.

Słuchajcie ja myśle, że najlepiej wogóle nie myśleć o testach, a już na pewno nie robić ich za wcześnie. Tylko się człowiek nakręca i niepotrzebnie myśli o tym. Zreszta widząć jedną kreseczke na teście (często zrobionym za wcześnie) człowiek traci nadzieje.
Ja słucham swojego lekarza, który zabrobił mi robić testy. Jeśli @ nie przyjdzie (na co bardzo liczę:-D) to dopiero zrobie teścik.
Także dziewczynki zajmijcie swoje główki listą prezentów :tak:

Alaa gartuluje i duuużo zdrówka Wam życzę!!!!!!!!!!!!!
 
Mam pytanie bo nie bardzo wiem. mam dzis 11dc a przecietny wynosi 28dni, jednak odkad sie staram to wynosi +/- 4 dni wiec nie wiem kiedy mam sie starac. wedlug kalkulatorow z uwzglednieniem nieregularnych cykli mam dni plodne a wedlug innych nie:eek: wiec doradzcie mi czy mam dzis zaczac robic testy owu?? bo jakos nigdy nie czuje ze to ten dzien bo nie mam objawow owu:-( a z mierzenia temp nici bo raz przegapilam i juz nie kontynuowalam:wściekła/y: moze wiecie co mam w tej sytuacji zrobic??
 
reklama
w poprzednim cyklu robilam testy owu i mialam testowa ciemniejsza od kontrolnej a jak dostalam @ to sobie mniej wiecej obliczylam i owu mialam 3 dni pozniej wiec to by sie zgadzalo ze nic z tego:wściekła/y:

no w takim razie możesz zrobic test owu. Badanie śluzu nie wchodzi w grę??? Kalkulatory internetowe to lipa:tak:
kerna z tym badaniem sluzu to u mnie ciezko bo mam wrazenie ze w ogole go nie mam albo nie zauwazam;) jak czytalam ze sie w tych dniach czuje slisko, czy mokro to w ogole dla mnie czarna magia bo ja nie czuje;) wiec hmm....

ja chyba jednak odpuszczam sobie wszystkie metody w tym cyklu i bedzie co ma byc.jesli tym razem sie nie uda to nastepnym a jak zaskoczy to super! ja mam takie wrazenie ze jak czytam posty i widze jak niektore sie nakrecaja i nic z tego to mam mieszane mysli. ale i tak trzymam kciuki za wszystkie:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry