reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Cześć Chiara. ;-)

A wiesz... Jakoś tak po wczorajszym teście nadzieii na Fasolkę mam coraz mniej... :zawstydzona/y: Ale mam nadzieję,że poprostu było za wcześnie na testowanko. ;-)

Nie przejmoj sie -ja jestem w 32 dc i jeszcze nie mam @.(test robilam w czwartek-negatywny) Wczoraj dzwonilam do lekarki i pytala co robic czy to znaczy ze juz nie ma nadziei?Czy moge isc do dentysty?A ona ze nie ze to jeszcze moglo byc za wczesnie :eek: ,ze czasem dopiero 7 dni po terminie wychodza testy...

Chyba sprawdza sie zasada dopoki nie ma @ jest nadzieja;-)
 
reklama
Cześć Chiara. ;-)

A wiesz... Jakoś tak po wczorajszym teście nadzieii na Fasolkę mam coraz mniej... :zawstydzona/y: Ale mam nadzieję,że poprostu było za wcześnie na testowanko. ;-)
Te wszystkie testy co by nie miały napisane to i tak fasolinkę wykrywają dopiero w dniu spodziewanej @, a niekiedy nawet jeszcze później. Więc głowa do góry.
 
Asiucha-L"Skowronku a co to są cysty, czym różnią się od torbieli? Bo ja mam torbiel."

Asiucha-L
Ja się spotkałam z tym, że były one używane zamiennie. Są różne rodzaje torbieli-zależy czym są wypełnione, ja miałam tzw. torbiel czekoladową-wypełnioną krwią
 
Witam.
scully, bardzo mi przykro. Mój tato miał bajpasy, ale już kupę lat temu i pamiętam jak strasznie to przeżywałam.
... Ale mam nadzieję,że poprostu było za wcześnie na testowanko. ;-)
Pewnie,że było za wcześnie.
chiara1 pisze:
Te wszystkie testy co by nie miały napisane to i tak fasolinkę wykrywają dopiero w dniu spodziewanej @, a niekiedy nawet jeszcze później. Więc głowa do góry.
Ja w czerwcu robiłam test strumieniowy właśnie taki co szybko wykrywa i wyszedł mi pozytywny dopiero po dniu spodziewanej @.
 
Witajcie kobietki!!!

U mnie tempka nieco spada więc kupa...
Ale jakoś mnie to szczególnie nie rusza. Idą święta, nowy rok i nowe perspektywy.:tak:

Agutka CO JA MÓWIŁAM????? Uszy do góry kochana - będzie dobrze!!!!!!!!!! Nie myśl o testach. Olej je ciepłym moczem że tak paradoksalnie się wyrażę ;-);-);-)

JA postanowiłam odpuścić totalnie. Wybieram się dziś z małżem na zakupy świąteczne, kupię coś eleganckiego mojemu synusiowi i będzie git :-) a i może dla siebie coś wyszarpię, bo chociaż mąż grzmi że mam tyle szmat to mi zawsze mało - po prostu to kocham :-D:-D zamierzam dziś się zrelaksować, zarzucę na pyszczek jakąś maseczkę, pomaluję pazurki i jutro może zaciągnę starego do kina :tak:. RELAKS PANIENKI!
 
Witam.
scully, bardzo mi przykro. Mój tato miał bajpasy, ale już kupę lat temu i pamiętam jak strasznie to przeżywałam.

Pewnie,że było za wcześnie.

Ja w czerwcu robiłam test strumieniowy właśnie taki co szybko wykrywa i wyszedł mi pozytywny dopiero po dniu spodziewanej @.

a powiedz mi tzn ze w dniu @ nwyszedl negatywny?
 
Te wszystkie testy co by nie miały napisane to i tak fasolinkę wykrywają dopiero w dniu spodziewanej @, a niekiedy nawet jeszcze później. Więc głowa do góry.

Podniesiona! ;-)

agutka a beta? Nie myślałaś o tym?

A nie wiem... Narazie niczego nie obię przed 21ym. ;-)

Pewnie,że było za wcześnie.

Oby. ;-)

Agutka CO JA MÓWIŁAM????? Uszy do góry kochana - będzie dobrze!!!!!!!!!! Nie myśl o testach. Olej je ciepłym moczem że tak paradoksalnie się wyrażę ;-);-);-)

Siuuuuuuurrrr! :-p ;-) :laugh2:
Udanych zakupków. :tak: :-)


Hej dziewuszki, u Pajki są II kreseczki, kolejna fasolka w drodze...:-)

Jupiiiiiiiiii!
Pajka,gratulacje! :tak: :-)
Poprosze o fluidki! Duuuuuuuużo fluidków dla siebie i dla Dziewczynek! :-)
 
reklama
Dzisiaj są imieninki mojego starszego syneczka:-) więc upiekłam ciasto na gorąco i właśnie skończyłam robic tiramisu.
marulka pozazdrościłam ci tych maseczek i właśnie leci woda do wanny i robię sobie domowe spa a co:tak:, wyłączam się na godzinkę z obiegu domowego i będę się doprowadzać do używalności:-p;-):-D(czytaj "robię się na bóstwo";-):szok::-D)


Właśnie doczytałam :
Pajka ogromne gratkiiiii i szczęśliwych i zdrowych 9 miesięcy.
 
Do góry