reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Bardzo dziękuję :sorry::tak::-)
Szczerze mówiąc aż się trochę boję, że znów nie wyjdzie...
To były by najszczęśliwsze święta w moim życiu :-):-):-)

Różowo u mnie nie było, jestem po laparoskopi obu jajników... :((
To tak jak u mnie... Z tym, ze ja sie dowiem prawie w same swieta. Trzymam kciuki za nas obie!:tak:
 
Ale Wam fajnie;-) Skowronek laparoskopia???? Głupie byłoby zapytanie dlaczego??
Maćku czyli jak są skoki temp. to owulacji nie ma. a kiedy można być pewnym że była??? czy nie chce Ci się tego wsyzstkiego pisac......to sobie gdiześ poszukammm
 
Ale Wam fajnie;-) Skowronek laparoskopia???? Głupie byłoby zapytanie dlaczego??
Maćku czyli jak są skoki temp. to owulacji nie ma. a kiedy można być pewnym że była??? czy nie chce Ci się tego wsyzstkiego pisac......to sobie gdiześ poszukammm
Wykres powiniem byc podzielony na dwie wyrazne fazy - temperatur nizszych i wyzszych, ktora nastepuje po owulacji. Ale i tak nie mozna byc pewnym czy owulka byla i czy wszystko z nia w porzadku. NIestety... Ale jesli wykres jest caly w zygzakach to owulki raczej nie bylo...
 
reklama
Ale Wam fajnie;-) Skowronek laparoskopia???? Głupie byłoby zapytanie dlaczego??
Maćku czyli jak są skoki temp. to owulacji nie ma. a kiedy można być pewnym że była??? czy nie chce Ci się tego wsyzstkiego pisac......to sobie gdiześ poszukammm

Niestety laparoskopia z powodu torbieli czekoladowych-tzn cyst wypełnionych krwią...:-(, potem były inne problemy dlatego
MALUTKA83 staramy się od wrzenia 2009
 
Do góry