reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

agniesiar nie mam, bo jakoś nie dojszłam do tego jak udostępnić linka do swojego wykresu... :zawstydzona/y: może podpowiesz? to przy okazji skorzystałabym Twojej z analizy ;-) tego mojego "dziewiczego" wykresu... trochę to nieporadne, no ale to początek jak mówiłam
Tu ci wklejam opis z niezbędnika staraczki jak to zrobic, potem ten adres umieść w sygnaturze!

Tworzymy stronę internetową
Na pierwszej zakładce z boku wybieramy przycisk home page (strona domowa), a następnie na nowo pojawiającej się stronie create home page. Na górze pojawi adres strony napisany czerwonymi literami. Nie możemy wejść na nią bezpośrednio - musimy adres skopiować do nowego okienka eksploratora i potwierdzić enterem. Zawsze możemy zlikwidować stronę poprzez wybór klawisza delete home page.

Adres URL posiada opcję change url - wybierając ją możemy zmienić końcówkę adresu tak np. aby było to nasze imię (przykład: dida Ovulation Charts). W formularzu wpisujemy słowo i zatwierdzamy przez save url.

Add password zabezpiecza stronę przed niechcianymi odwiedzinami. W formularzu wpisujemy hasło i zatwierdzamy save password.

Preview umożliwia podejrzenie jak strona obecnie wygląda.

2b05f2 Ovulation Charts już rozkminiłam i prezentuje się on właśnie tak ;-)

Na razie nic nie można za dużo powiedzieć, masz ładny skok temperatury, więc i najprawdopodobniej ładny progesteron, ale dla pewności w 7-8dpo. możesz zbadać jego poziom.

agniesiarr dziś robiłam prolaktynę (11dc) - teoretycznie ale i tak w to nie mogę uwierzyć.Jak można mieć owulację w 6dc przy moich 31 dniowych cyklach?
Ja plamię dość mocno i wydaje się,że organizm jednak nie liczy to zawsze od 1 dnia mocnego krwawienia.Zresztą u mnie ten dzień też trudny do zauważenia.Jak się tak długo plami to się organizm wyczyści prędzej i mało mu zostaje na "te dni" .
Kobiety ja zwariuję kiedys z moim organizmem.Robi mi ewidentnie koło nosa:wściekła/y:
Idę w styczniu do gina - niech się martwi jak mnie leczyć bo nie odpuszczę hehe


No i jaki masz poziom prolaktyny?

Ja nie wierzę zupełnie w tą owulacją tak wcześnie to nie jest możliwe przy 31dc., bo faza lutealna wychodziłaby Ci wówczas 25 dniowa, a takich cudów nie ma. Przyjmuje się, ze powyżej 18 dniowej fazy lutealnej z bardzo dużym prawdopodobieństwem jest ciąża!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
tak też myślałam, że niewiele da się powiedzieć ;-) ale z tym progesteronem to mnie troszkę pociesza, bo jak sobie policzyłam dziś rano tą fazę lutealną to od razu pomyślałam że nie mam szans i wiesz... od razu dolina - wiem, że to nierozsądne ale sama wiesz jak to jest z psychiką przed testowaniem... ryje się z każdym dniem bardziej ;-);-)

idę się zrelaskować przy robieniu sosiku z karkówki;-)
agniesiar dzięki za (jak zawsze) merytoryczne wsparcie :tak::-D
 
agutka widzę że jako przyzwoita gospodyni masz menu rozpisane na cały tydzień... no no - podziwiam..

ja mam dziś wielką ochotę na kaszę :tak: więc robię taki sos a'la pieczeniowo-węgierski ;-);-) do tego ogóreczek w musztardzie z przetworów mojej mam i będzie mniodzio :-D

POZA TYM - kasza ma mnóstwo błonnika a to ponoć pomaga przy fazie lutealnej :-p:-p:-p (jak świrować to na całego nie???)
 
Marulka - faktycznie - dobrze masz napisane - wariatka! :-D Ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu,oczywiście! :tak: :-)

A z tym moim menu,to dziś tak jakoś wyszło. ;-)
Jutro będzie zupka,bo jesteśmy same z Zuzią do późna. W sobotę karkóweczka,a w niedzielę szalejemy kurczakowo. :-D
No dziś to muszę jeszcze kotlety utłuc,bo mi się zachciało schabowego i mizerii. :zawstydzona/y: :sorry:
 
a u mnie dzisiaj bigosik na obiad :happy:
jeszcze gołąbki bede musiała porobić na świeta ale to nie dziś.

Miłego popołudnia dziewczyny
Ja oczywiscie jezeli test wyjdzie pozytywny to działam dziś wieczorem z M.:cool2:
 
no no kinga to koniecznie pracujcie!!! jak nie wyjdzie pozytywny to też pracujcie - a co! trochę nam się przyjemności w życiu należy :-p:cool2:

mój biedny małżonek wczoraj coś się dobierał, ale wierzcie mi jak nigdy nawet nie mogłam myśleć o serduszkowaniu... toteż strzelił mega focha i powiedział że on ma w tyle taki interes, że ja chcę tylko wtedy, kiedy się "opłaca" - no parodia normalnie... nawet nie dal mi się wypowiedzieć :-D dziś rano zakomunikował, że już nigdy nie będzie o to zabiegał... staje się kłodą a jeśli ja coś chcę to muszę się postarać :rofl2:
 
reklama
Hej wróciłam z zakupów, mąż mnie zlinczuje wydałam hmmmm..... kupę kasy:szok:, musze jakis dobry obiad zrobic żeby go troche udobruchać;-):-p.
Ale wy dziewczyny mądre jesteście, znacie się na tych wszystkich fazach itp. dla mnie to jeszcze czarna magia, ale i ja się tego wszystkiego nauczę, a co:shocked2::laugh2:. Ja mam wykres na 28dni ale za nic niewiem jak wam go udostępnić taka jestem fujara:sorry::-p.
jagodka może jeszcze za wcześnie robiłaś betkę, temp ładnie rośnie oby tak dalej trzymam kciukasy.
Spadam robic ten obiad

marulka ostatnio pokazałam mojemu małżowi mój wykres na 28dni i opowiadałam mu co gdzie zaznaczam. Mówię , że zaznaczam tu nawet kiedy się bzykamy:sorry:, a on mi na to że jest mi potrzebny tylko po to, żebym sobie statystyki podniosła:-D:-D:-D i, że on od teraz pod dyktando bzykał się nie będzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry