reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witajcie kobiety

Witam Was po pewnej przerwie spowodowanej paskudnym grypskiem.
Widzę,że dużo testowań będzie w grudniu i cieszy mnie to bardzo.
Ja robię badania hormonalne ale raczej już są nieprawidłowe bo miałam owulację w 6 i 7 dc:shocked2: śluz był i testy owulacujne też dodatnie.Z tego wynika iż badania w 5 dc, 11 dc czy 20 dc wcale nie będą tymi dniami wrrrr.A na dodatek przez to grypsko starań nie mogło być i dodatkowo jest mi smutno.
3 ginów twierdzi,że moje 10 dniowe plamienia nie mają znaczenia i liczy się jako 1 dzień cyklu pierwszy dzień mocnego krwawienia.Ale nie mają racji z tego wynika.Bo organizm sobie wybrał właśnie 24 dzień plamienia jako pierwszy dzień cyklu.
Zawsze coś mi staje na drodze do "starań".Zaczynam myśleć,że może to nie przypadek ale nie mam mieć dziecka:-(
Tak dziś sobie marudzę..sorki.............

Skowronku, to że nie masz przeczuć czy objawów o niczym nie świadczy.
Ja też przy ostatniej ciąży absolutnie niczego nie przeczuwałam, nie odczuwałam a ciąża była.To indywidualna rzecz.Bądź dobrej myśli

Pozdrawiam Was kochane
 
reklama
Laura,nie dopuszczaj do siebie takiej myśli nawet! Dzidzia sama wie,kiedy jest odpowiedni moment do pojawienia się jej! Główka do góry!

U mnie Niuńka już śpi,a ja idę obierać pyrki. ;-) Byłam w sklepie i przechodziłam koło apteki... Miałam już iść kupić test,ale w ostatniej chwili się wycofałam... Ja nie wiem,jak ten tydzień wytrzymam! :szok: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:

A do tego ta zgaga. :wściekła/y:
 
Witajcie kobiety

Witam Was po pewnej przerwie spowodowanej paskudnym grypskiem.
Widzę,że dużo testowań będzie w grudniu i cieszy mnie to bardzo.
Ja robię badania hormonalne ale raczej już są nieprawidłowe bo miałam owulację w 6 i 7 dc:shocked2: śluz był i testy owulacujne też dodatnie.Z tego wynika iż badania w 5 dc, 11 dc czy 20 dc wcale nie będą tymi dniami wrrrr.A na dodatek przez to grypsko starań nie mogło być i dodatkowo jest mi smutno.
3 ginów twierdzi,że moje 10 dniowe plamienia nie mają znaczenia i liczy się jako 1 dzień cyklu pierwszy dzień mocnego krwawienia.Ale nie mają racji z tego wynika.Bo organizm sobie wybrał właśnie 24 dzień plamienia jako pierwszy dzień cyklu.
Zawsze coś mi staje na drodze do "starań".Zaczynam myśleć,że może to nie przypadek ale nie mam mieć dziecka:-(
Tak dziś sobie marudzę..sorki.............

Skowronku, to że nie masz przeczuć czy objawów o niczym nie świadczy.
Ja też przy ostatniej ciąży absolutnie niczego nie przeczuwałam, nie odczuwałam a ciąża była.To indywidualna rzecz.Bądź dobrej myśli

Pozdrawiam Was kochane

Pierwszy dzień miesiaczki to ten w którym mamy mocniejsze krwawienie, plamienia zlicza sie zawsze do poprzedniego cyklu. Najczęstszą przyczyną plamień jest zakłócona prolaktyna. I to badanie powinnaś wykonać jako jedno z pierwszych!
 
agniesiar masz 100% racji - to wszystko to tylko moje luźne obserwacje, takie pierwsze.... no ale człowiek uczy się na własnych błędach nieprawdaż? Ja sobie powolutku obserwuję, mierzę i staram się wyciągać wnioski... no i o wszystkich obserwacjach powiem naturalnie lekarzowi.

agutka mój potworek nie chce spać... grrrrrrrr jakiś beznadziejny dzień - sloneczko mrugnęło dwa razy, ale mnie coś pobolewa głowa, mały nie chce za nic w świecie zasnąć, nawet drewno w kominku się palić nie chce :wściekła/y:
 
marulka - po to każda z nas mierzy temperaturę i prowadzi samoobserwację, jeżeli Cie to niepokoi to powiedz lekarzowi, ale jeżeli faktycznie twoja faza lutealna trwa 12 dni-to nie jest to rzaden problem i nie masz czym sie martwić. Szkoda, ze nie masz odnośnika na swój wykres to coś więcej można by było powiedzieć!
 
agutka jak Ty masz dobrze że ci dziecko śpi!
moj już od kąd skonczył 2lata to przestał sypiac w dzień :sorry: ale za to wieczorem 19-20 już spi ładnie i do 9 rano spimy :happy:
 
agniesiar nie mam, bo jakoś nie dojszłam do tego jak udostępnić linka do swojego wykresu... :zawstydzona/y: może podpowiesz? to przy okazji skorzystałabym Twojej z analizy ;-) tego mojego "dziewiczego" wykresu... trochę to nieporadne, no ale to początek jak mówiłam
 
agniesiarr dziś robiłam prolaktynę (11dc) - teoretycznie ale i tak w to nie mogę uwierzyć.Jak można mieć owulację w 6dc przy moich 31 dniowych cyklach?
Ja plamię dość mocno i wydaje się,że organizm jednak nie liczy to zawsze od 1 dnia mocnego krwawienia.Zresztą u mnie ten dzień też trudny do zauważenia.Jak się tak długo plami to się organizm wyczyści prędzej i mało mu zostaje na "te dni" .
Kobiety ja zwariuję kiedys z moim organizmem.Robi mi ewidentnie koło nosa:wściekła/y:
Idę w styczniu do gina - niech się martwi jak mnie leczyć bo nie odpuszczę hehe
 
Marulka,Zuzia szybko mi usnęła,bo wie,że po obiadku czeka Nas "wycieczka" autobusem na pocztę,a później przejdziemy się przy okazji na nasz deptak,żeby zobaczyć,jak go nam świątecznie już ubrali. :-) :tak:

Kinga,Zuzia od urodzenia była mega Śpioszkiem i tak Jej zostało do tej pory. :tak: :-) :-D
 
reklama
Do góry