reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Witam z rana!

Troszkę mnie te moje temperatury dziwią z monitorowania wynika, ze pęcherzyk miał pęknąć miedzy sobotą i nadzielą, a dziś znów spadek temperatury, jestem głupia.
Mam podobna sytuacje. Owu (jesli) byla, to w piatek lub sobote (nie mialam monitoringu wiec pewna nie jestem). Wczoraj mi temperatura wzrosla, a dzis znowu spadla... To moj pierwszy cykl z termometrem, wiec nie wiem czego sie spodziewac...

Czy jesli jest cykl bezowulacyjny to szyjka macicy sie zmienia?
 
reklama
Moze jak juz bedzie wnuczek zmienia zdanie?:tak:
Ja tez niby pilnowalam swoich dni plodnych, ale jak zaczelam stosowac testy owu i mierzyc tempke okazalo sie, ze owulka jest znacznie pozniej niz myslalam...
Rowniez zycze powodzenia!
Może jednak skuszę się na Twoje sposoby,w końcu czego nie robi aby spełnić swoje marzenie i zostać mamusią...Tym bardziej że napisałaś że dni płodne nie są tak pewne niż testy owu :) Dzięki za podpowiedź :)
 
Witajcie kochane,

ja zaczęłam starania od tego miesiąca, już po owulacji, a ja się tak stresuję. Wiem, że muszę się nauczyć cierpliwości:( nie ma gorszej myśli, niż takiej, że jest się bezpłodną. Mój mąż podchodzi do tego na sporym luzie powtarza "Zobaczymy co będzie, jak Pan Bóg da to będzie" Ech

Ściskam was
 
czesc Dziewczyny,
ja wlasnie dotarlam z pracki - dzis jakos szybciej niz zwykle - i tu do Was zalgadam, a tu jakeis smutkowe klimaty...
chiara1 - no co Ty moja droga uszy do gory:-)i byle do wiosny,wtedy bedzie wiecej slonca to i nastoroje sie poprawia...a wczesniej jeszcze swieta wiec tez powinno byc fajowo:-)eh... wymadrzam sie a sama tez smece,kurde nie moge wyleczyc sobie zapalenia pecherza i to juz nawet po kilku antybiotykach zgodnych z posiewem inadal jakos nie czuje sie dobrze do konca...no nic czekam a jak sie nie poprawi to zobaczymy co dalej...
asia1988 - widze ze Ty tez tak samo jak ja dopiero zaczynasz:-)ja tez jakos nie moge sie zberac do mierzenia tempki, a testy to duuze pojscie na skroty i tak jak mowia ginekolodzy wlasicwie mala skutecznosc,szkoda bo to takie rposte a ta temperatura...eh trzeba miec duzo samozaparcia;-)
milego wieczoru wszystkim staraczkom i do pozniej:-)
 
Ostatnia edycja:
:-( Cześć kochane u mnie @ przyszla na noc a miała na to caly weckend.
Wczwartek robie badania tylko nie wiem czy mój M może zbadać swoją armię jak dziś "poszalejemy" to będzie 48h po stosunku.czy lepiej przelożyć na piątek?:sorry:
od 5 dc dalej tamoxifen do 9dc 12 monitoring o ile badania będą ok a jak nie to jeszcze w piątek umówię wizytę
 
:-( Cześć kochane u mnie @ przyszla na noc a miała na to caly weckend.
Wczwartek robie badania tylko nie wiem czy mój M może zbadać swoją armię jak dziś "poszalejemy" to będzie 48h po stosunku.czy lepiej przelożyć na piątek?:sorry:
od 5 dc dalej tamoxifen do 9dc 12 monitoring o ile badania będą ok a jak nie to jeszcze w piątek umówię wizytę
przykro to słyszeć ,ale cieszę sie,że nadal walczysz
 
Czesc Wam chcialam troche nadrobic ale niestety jeszcze sie skupic nad tym nie moge :dry: moze jakos na dniach uda mi sie ogolem to wszystko ogarnac bo jednak po tygodniu to jest co czytac ;-) ale oczywiscie caly czas trzymam kciuki za Wszystkie :tak:.
Eijf bardzo sie ciesze ze na urlop pojedziesz pelna radosci :-) wiec wypocznij porzadnie bez zmartwien, i nie mysl za czesto o tym co bedzie bo napewno wszystko bedzie dobrze :tak: i koniecznie daj znac o wizycie u lekarza. Hmmm moze te nawaly spraw zalatwianie urlopu i dokumentow pomoglo ;-)
Nikiforko, Bakteria oraz pozostale zafasolkowane Dziewczyny trzymajcie sie cieplutko i zdrowo i spokojnych miesiecy ciazy zycze ;-)

Takie wiesci zawsze wspomagaja starajace sie osobki :-)
I tak ogolem to nei wiem czy przegapilam czy cos ale nie widzialam listy, wiec kto teraz bedzoe testowal?

A ja jesli moge sie pochwalic to w sobote urodzila mi sie siotrzenica :laugh2: o jak dobrze ze takie mile zdarzenie sie objawilo przynajmniej na sercu milej:sorry:
 
na to na dobranoc Dziewczynki zycze wszystkim zafasolkoanym i staraczkom spokojnych slodkich snow:-)ktore maja sie nam wszystkim spelnic:-)
a poza tym to chcialam powiedziec, ze mimo iz jestem swierza staraczka to czytajac Wasz watek naprawde nabieram tyklo pozytywnych wrazen i podziwiam Was wszsytkie za cierpliwosc i wytrawolsc. mam troche roznych kloptow ze zdrowiem i czasem watpie czy wogole nadaje sie na mame i jak sobie keidys poradze z ciaza itd., ale jak Was czytam moje drogie to stwierdzam, ze my kobiety to jednak jestesmy niesamowite:-):-):-)
buziole i spokojnej nocki
 
Hej dziewczynki
Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień nie będzie taki dołkowy jak wczorajszy:tak:
Ale dopadły mnie wątpliwości:-( czy ja oby jestem normalna, że w moim wieku chcę mieć jeszcze dziecko:zawstydzona/y:. Mam takie hustawki i raz bardzo chcę bobasa, a potem dopadają mnie wątpliwości czy aby napewno, przecież życie już poukładane, dwóch synów prawie odchowanych, :shocked2::shocked2::shocked2:orany ale ten czas pędzi:szok:
NIe będę was zasmucać, mimo wszystko miłego dnia życzę:-),
A, i witam nową starającą się mamusię .
 
reklama
Hej dziewczynki
Mam nadzieję, że dzisiejszy dzień nie będzie taki dołkowy jak wczorajszy:tak:
Ale dopadły mnie wątpliwości:-( czy ja oby jestem normalna, że w moim wieku chcę mieć jeszcze dziecko:zawstydzona/y:. Mam takie hustawki i raz bardzo chcę bobasa, a potem dopadają mnie wątpliwości czy aby napewno, przecież życie już poukładane, dwóch synów prawie odchowanych, :shocked2::shocked2::shocked2:orany ale ten czas pędzi:szok:
NIe będę was zasmucać, mimo wszystko miłego dnia życzę:-),
A, i witam nową starającą się mamusię .

chiara1 natychmiast przywołuję cię do porządku ;-);-);-) oczywiście że to normalne... poza tym - czy kolejne dziecko coś ci zburzy w życiu??? ja będąc mamą po raz pierwszy miałam życie wywalone do góry kołami... teraz się tego nie boję bo (tak sądzę) niewiele się zmieni, tylko miejsca w sercu będzie trzeba więcej :-D
póki jeszcze wcześnie przegoń te smutki :tak::tak:

Witam wszystkie staraczki.. u mnie wariactwa dzień kolejny. Dziś bolą mnie piersi okrutnie i oczywiście psychika ma raj dla siebie. Czekam sobie na @ i usiłuję nie oszaleć:rofl2:
 
Do góry