reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Ja odstawiłam anty na poczatku roku i de facto juz wtedy probowalismy, czyli strzelamy juz 10 miesiecy tak naprawde i nic:-(, ale te pierwsze miesiace byly bez pomiarow tempki, monitoringu itp rzeczy.
Witam sie z rana :-)
Ja tez na początku roku odstawiłam tabsy i nic pocieszam sie tylko faktem,ze z Wiką zaszłam po prawie 2 latach bez zabezpieczeń,wiec czemu teraz miało by być łatwiej;-)
 
Jest jedna rzecz która nie daje mi spokoju....ja nie uwzględniłam zmiany czasu...tzn codziennie mierzę o 6 rano ...a więc w starym czasie o 7....jaki to ma wpływ na tempkę?I czy ewentualnie mogę coś odjąć od tempki która mi wyszła w niedziele po zmianie???

Jak to mierzyłyście? pomóżcie...please...
 
Ostatnia edycja:
Ehh..skrzydełka opadły...wczoraj miałam jedną z wyższych tempek i FF wyzbaczył mi owu,ale dziś mam temp podobna i FF zmienił swoją interpretację...no i cóz zrobić.....czekam cierpliwie...boli mnie podbrzusze troszkę....a poza tym przez tą zmianę czasu jestem niewyspana!
FF tak czasami ma teraz pewnie musi zobaczyc jakie beda kolejne tempki
A co do zmiany czasu to tez czuje sie jakas nie wyspana
 
reklama
Do góry