reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Oj Noukie Noukie....po co się wogóle nastawiać!!! Spokojnie...poczekaj na @ lub jej brak!!! Który to dzień?który po owu?

Kobieto ja cię uduszę, dziś dopiero 10dpo. i co ty chcesz zobaczyć:crazy:

Poczekaj -nic nie przekreślaj - będzie dobrze!!!!:-)

Wiem dziewczyny ja to wszystko wiem:sorry2: ale czlowiek tak bardzo chce wkoncu zobaczyc te dwie kreseczki ze glupieje:no::no::no:

Co ja bym bez Was zrobila nikt nas nie rozumie jak my siebie tu rozumiemy:-p
 
reklama
My wszystkie szalone jesteśmy i tyle...;-)

a ja latam co chwilę do toaletyzobaczyć czy 2 juz przyszła... bo mam jakoś mokrawo... :szok: no i ten ból jajników... wydaje mi sie taki jak na @ a jednak troche inny... jak sie okazę że ten Duphaston mi nie pomógł a zaszkodził to normalnie lekarza własnoręcznie chyba uduszę!!!!!:angry::rofl2::cool:
 
mnie tylko ta jedna! i tak pulsuje aż
nie wiem o co kaman....
ale bol niesamowity, nawet apap nie pomógł mi.

ciekawe co gin na to powie po badaniu... :sorry:
zastanawiające jest to że boli mnie tak mocno tylko jedna! w sumie dobrze że jedna bo bym zwariowała
 
reklama
Do góry