reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ból piersi w fazie lutealnej to raczej normalne, bo jest to spowodowane podwyższonym progesteronem.

Może to być również objaw fasolki!!!
ja wiem tylko wiesz ja nigdy nie miałam takich bólów przed ewntualną@ tylko już w trakcie krwawienia. A po drugie takiego bólu jeszcze nigdy nie miałam.
sama jestem ciekawa od czego to jest. :sorry:
 
reklama
Wiec jak same widzicie różnie to bywa i nie wierzę w wyniki testu przed spodziewaną @!! chyba warto czekać do dnia @. to może taka rada na przyszłość!! bo po co się rozczarowac jak moze potem i tak być wielka radość!!

A ja sie tam wole nastawic na porazke i ewentualnie milo rozczarowac:-)
 
Dziekuję Wam wszystkim za gratulacje!!!
Przesyłam fluidki.........DUZO DUZO DUZO!!!! DLA KAŻDEJ Z WAS!!

Przewidywany termin 3 lipca!!!
 
Czesc dziewczyny:sorry: zaraz pewnie na mnie pokrzyczycie tu, ale rano testowalam:sorry::zawstydzona/y::sorry::zawstydzona/y: nigdy jeszcze nie widzialam tak wyraznej jednej krechy:szok::szok::szok::-:)-:)-( Tempka tez nie wiem jaka bo cala noc nie spalam:sorry::zawstydzona/y:
Ach pewnie znowu bedzie nic nic nic.......:-( A w tych przerwach miedzy snem a nie snem w nocy snil mi sie test z dwoma kreskami:sorry::sorry::sorry:

Aisim gratuluje potwierdzenia:):)

Kobieto ja cię uduszę, dziś dopiero 10dpo. i co ty chcesz zobaczyć:crazy:

Poczekaj -nic nie przekreślaj - będzie dobrze!!!!:-)


Asim - GRATULACJE!!!
 
reklama
GRATULUJĘ!!! Bardzo się cieszę, że u Was wszystko OK.

Ja idę dzisiaj na USG, nie byłam jeszcze na bhCG więc pewnie dostanę skierowanie. Trzymajcie kciuki aby Fasolinka już się pokazała.


Nikiforko - jesli u mnie było widac to u Ciebie tym bardziej!! A kiedy miałaś ostatnią @!
Bo ty to chyba czerwcówka!!??
 
Do góry