reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

noukie, jak zwykle niezastapiona...;-):-) ja przez to gardło, ból głowy i fiksawkę zupełnie straciłam wenę twórczą co do listy...:nerd:

Nie matw sie Twoj zastepca czuwa:-)

Agutka juz jestes:)

Dziewczyny a pamietacie moze w ktorym cyklu Mazi sie udalo albo Krewetce?????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj tam,hehehe. ;-)

O sobie,hm... Mam na imię Agnieszka, lat 25 prawie. :-p ;-)
Szczęśliwa Mama Zuzi od 09.09.2006r. :-) Przez 2 pierwsze lata życia mojej Córci byłyśmy same,bo komuś się odwidziało "tatusiowanie" już w 3cim miesiącu ciąży... :sorry:
Pod koniec sierpnia 2008r. poznałam Grześkowego ;-),a 1.08.2009r. wzięłam z Nim ślub. :-) :-D W lipcu odstawiłam tabletki i ... nic. :-(

Witaj kochana!!! Szczęśliwych starań!!!!! Widzę,że podobnie jak ja się starasz....tylko ja odstawiłam w czerwcu...POWODZENIA!

Z wiekiem nie przessadzam - mam 29 lat!!
A ze starankami to ostro było przez ostatnie 3 miesiace nie odpuszczxaliśmy zadnej okazji .... ale było warto!!

AISIM oj przesadzasz!!!!!!!!! bardzo!!!! ja w styczniu kończę 30 i co z tego??? Jestes młoda,piekna i ..... ZAFASOLKOWANA!! i to się liczy!
 
Witaj kochana!!! Szczęśliwych starań!!!!! Widzę,że podobnie jak ja się starasz....tylko ja odstawiłam w czerwcu...POWODZENIA!



AISIM oj przesadzasz!!!!!!!!! bardzo!!!! ja w styczniu kończę 30 i co z tego??? Jestes młoda,piekna i ..... ZAFASOLKOWANA!! i to się liczy!

Ja w przyszłym roku tez 30!! wcale się tym nie martwię!! A fasolka U ciebie też lada chwila sie pojawi!
 
Dziewczynki,

ja się zmywam do domku... pod kołderkę, ciepłe papcie, gorąca herbata z miodem i cytryną... i lulu... idę się kurować... ale pewnie wieczorkiem do was zajrzę, a jak nie wieczorkiem to na pewno jutro... wziełam wolne... ale od pracy a nie od Was!!!! buziale!!!!;-):-D
 
Dziewczynki,

ja się zmywam do domku... pod kołderkę, ciepłe papcie, gorąca herbata z miodem i cytryną... i lulu... idę się kurować... ale pewnie wieczorkiem do was zajrzę, a jak nie wieczorkiem to na pewno jutro... wziełam wolne... ale od pracy a nie od Was!!!! buziale!!!!;-):-D

miód i cytryna na gardło nie są zbyt dobre...mogą podraznić bardziej!!
 
Czesc dziewczyny
Wpadam tylko na chwilke napisac co tam u mnie, wiec u lekarza w koncu w piatek nie bylam bo bylismy z B na zakupach i troche sie zagapilismy, a w drodze do domu byly takie korki, no ze niestety musialam zadzwonic i w ostatnij chwili odwolac bo i tak bym nie zdazyla, ale nic tam w Polsce sobie pojde na badania krwi to sobie sprawdze te hormony wszystkie przy okazji, no o ile wogole pojde bo sie tak zastanawiam zeby po prostu narazie moze troche wyluzowac i predzej cos z tego bedzie niz z lazenia po lekarzach.
Takze tak jak mowie odpuszczam troche tym bardziej, ze bedziemy sie za niedlugo przeprowadzac wiec narazie jakos moje mysli bardziej wedruja w strone tej przeprowadzki i urzadzenia mieszkania, a nie dziecka no ale zobaczymy jak sie dni plodne zaczna ( tzn dni plodne w przylym cyklu, bo ten odpada i tak czy siak ) to pewnie juz tak nie bede mowic ;-)
Narazie tez bede troche rzadziej do Was zagladac bo mysle, ze to forum jednak w pewien sposob tez podkreca moje ciagle myslenie o dziecku, a chce sobie zrobic mala przerwe od tych moich mysli ( nie od Was kochane tylko w sumie od samej siebie, ze tak powiem ;-)) W dalszym ciagu kibicuje wszystkim i bede czasem zagladac do Was ;-) takze owocnych staranke zycze i Wam i sobie hehe;-)
buziaki ;-)
 
reklama
Czesc dziewczyny
Wpadam tylko na chwilke napisac co tam u mnie, wiec u lekarza w koncu w piatek nie bylam bo bylismy z B na zakupach i troche sie zagapilismy, a w drodze do domu byly takie korki, no ze niestety musialam zadzwonic i w ostatnij chwili odwolac bo i tak bym nie zdazyla, ale nic tam w Polsce sobie pojde na badania krwi to sobie sprawdze te hormony wszystkie przy okazji, no o ile wogole pojde bo sie tak zastanawiam zeby po prostu narazie moze troche wyluzowac i predzej cos z tego bedzie niz z lazenia po lekarzach.
Takze tak jak mowie odpuszczam troche tym bardziej, ze bedziemy sie za niedlugo przeprowadzac wiec narazie jakos moje mysli bardziej wedruja w strone tej przeprowadzki i urzadzenia mieszkania, a nie dziecka no ale zobaczymy jak sie dni plodne zaczna ( tzn dni plodne w przylym cyklu, bo ten odpada i tak czy siak ) to pewnie juz tak nie bede mowic ;-)
Narazie tez bede troche rzadziej do Was zagladac bo mysle, ze to forum jednak w pewien sposob tez podkreca moje ciagle myslenie o dziecku, a chce sobie zrobic mala przerwe od tych moich mysli ( nie od Was kochane tylko w sumie od samej siebie, ze tak powiem ;-)) W dalszym ciagu kibicuje wszystkim i bede czasem zagladac do Was ;-) takze owocnych staranke zycze i Wam i sobie hehe;-)
buziaki ;-)

Kiciaq - no to powodzenia!!!!! I zaglądnij przy okazji!!!
 
Do góry