reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ja też 3mam kciukasy!!!! za was dziewczyny

Ja dziś idę do ginekologa bo niepokoi mnie ból piersi. Od wczoaraj wieczor chodzę po ścianach z bólu... leżec nie moge i jak chodze tez boli mniej ale boli....:-(
Dzwoniłam i chciał abym przyszła na badanie.
 
reklama
ja też 3mam kciukasy!!!! za was dziewczyny

Ja dziś idę do ginekologa bo niepokoi mnie ból piersi. Od wczoaraj wieczor chodzę po ścianach z bólu... leżec nie moge i jak chodze tez boli mniej ale boli....:-(
Dzwoniłam i chciał abym przyszła na badanie.

kochana a może to znak...na fasolkę? idź i sprawdź!!!
 
No własnie, nie wiem kompletnie skąd to podłapałam...
A jeszcze tak mnie bolą jajniki... jakoś tak dziwnie... choć śluz wskazuje na zbliżającą się @:zawstydzona/y:
 
Cześć dziewczyny!
Chciałąm się Wam pochwalić....tylko nie zróbcie ze mnie chwalipięty!!!
Wczoraj byłam na badaniach beta HCG - wyszedł poziom 829!!
Dziś poszłam z rana do lekarza jestem w 5 tygodniu i widziałam moja fasolkę na USG - kurcze taki malutki czarny punkcik, tak się wzruszyłam, ze się poryczałam u tej lekarki ;-)) ale mówię Wam zajebiste uczucie i OGROMNIAŚCIE Z CAŁEGO SERDUCHA WAM TEŻ TEGO ŻYCZĘ I MOCNO W TO WIERŻĘ ZĘ SIE I WAM UDA!!!
Na razie mam się wysypiac, odpoczywać i dobrze się odżywiać!! Brać folik i żelazo bo niedawno miałąm anemię!!! no i chyba tyle!!

Agniesiar i jagódka - starajcie się na maxa w tym cyklu!! (mi sie chyba udało dzień przed owulacją) trzymam za Was kciuki!!

Maćku - ja nie biegam częściej siku, ale od tygodnia wstaje w nocy jeden raz, a nigdy mi się to nie zdarzałao!! wiec kto to wieco to zwiastuje!!

Marzi - a ty gdzie się tak zaprawiłaś??? Może idź do lekarza!

Buziaki moje kochane!!!:-):-):-)
 
Cześć dziewczyny!
Chciałąm się Wam pochwalić....tylko nie zróbcie ze mnie chwalipięty!!!
Wczoraj byłam na badaniach beta HCG - wyszedł poziom 829!!
Dziś poszłam z rana do lekarza jestem w 5 tygodniu i widziałam moja fasolkę na USG - kurcze taki malutki czarny punkcik, tak się wzruszyłam, ze się poryczałam u tej lekarki ;-)) ale mówię Wam zajebiste uczucie i OGROMNIAŚCIE Z CAŁEGO SERDUCHA WAM TEŻ TEGO ŻYCZĘ I MOCNO W TO WIERŻĘ ZĘ SIE I WAM UDA!!!
Na razie mam się wysypiac, odpoczywać i dobrze się odżywiać!! Brać folik i żelazo bo niedawno miałąm anemię!!! no i chyba tyle!!

Agniesiar i jagódka - starajcie się na maxa w tym cyklu!! (mi sie chyba udało dzień przed owulacją) trzymam za Was kciuki!!

Maćku - ja nie biegam częściej siku, ale od tygodnia wstaje w nocy jeden raz, a nigdy mi się to nie zdarzałao!! wiec kto to wieco to zwiastuje!!

Marzi - a ty gdzie się tak zaprawiłaś??? Może idź do lekarza!

Buziaki moje kochane!!!:-):-):-)

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;-)
Mamy lipcówkę????
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Chciałąm się Wam pochwalić....tylko nie zróbcie ze mnie chwalipięty!!!
Wczoraj byłam na badaniach beta HCG - wyszedł poziom 829!!
Dziś poszłam z rana do lekarza jestem w 5 tygodniu i widziałam moja fasolkę na USG - kurcze taki malutki czarny punkcik, tak się wzruszyłam, ze się poryczałam u tej lekarki ;-)) ale mówię Wam zajebiste uczucie i OGROMNIAŚCIE Z CAŁEGO SERDUCHA WAM TEŻ TEGO ŻYCZĘ I MOCNO W TO WIERŻĘ ZĘ SIE I WAM UDA!!!
Na razie mam się wysypiac, odpoczywać i dobrze się odżywiać!! Brać folik i żelazo bo niedawno miałąm anemię!!! no i chyba tyle!!

Buziaki moje kochane!!!:-):-):-)

GRATULUJE Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dawaj fluidki dla nas starających się....:tak::-)
 
Do góry