reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
powiem wam dziewczyny dlaczego nie idę- bo pewnie z waszej perspektywy jestem głupia i nieodpowiedzialna..to nie jest pierwszy raz kiedy widziałam pozytywny test. Dwa razy byłam na becie następnego dnia i beta potwierdziła, że żadnej ciąży nie było w ogóle..raz byłą biochemiczna, ale to jeszcze wcześniej. U mnie każda @ zaczyna się plamieniami. Dlatego postanowiłąm poczekać na rozwój sytuacji z tym moim plamieniem. jeśli do ponidziałku nic się nie zmieni, to wtedy pujdę prosto do gina.

Ja cię podziwiam za twoja cierpliwość..napewno bym nie usiedziała w miejscu i chciała wszystko wiedzieć.
Nie mniej jednak TRZYMAM mocno kciuki za brak @ i czekam na rozwój sytuacji u ciebie.
 
Spokojnie - zawsze warto sie zbadać, ale 6 cykli to na prawde niewiele - a ile masz lat?

Ja mam 30 i teraz 10cykl walki na maxa -lekarze, badania (a wcześniej pełne 2 lata czekania na wpadkę)

No i z tego co wiemy na 90% będzie 11 cykl walki!!

Umowilam sie wlasnie na jutro do lekarza pomecze go o te badania hormonow, a jak nie to w Polsce sobie zrobie, a mam lat 22 i wiem, ze jeszcze duzo czasu na dzieciaczka, ale mimo wszystko te porazki mnie dobijaja:-( a co Tobie Ci lekarze powiedzieli?

Dziewczyny jeszcze chcialam spytac czy moglaby mi ktoras napisac liste badan hormonow o ktore powinnam spytac lekarza? Wiadomo, ze zapytam o hormony tarczycy, ale co poza tym warto sprawdzic w pierwszej fazie cyklu?
 
może progesteron, estradiol, prolaktynę , a w fazie lutealne, testosteron i jeszcze raz progesetron estradiol tak przynajmniej mi zlaciła moja gin
 
dziewczyny mam pytanie: jeśli po owu mam wysoki poziom estradiolu i niski progesteronu to znaczy że owu zaszła i pęcherzyk pęśl i mogłam zajść w ciążę, ale tem progesteron jest za niski, żeby tą ewentualną ciążę utrzymac??
 
Ostatnia edycja:
kiciaq87 przepraszam że pytam ale w jakim mieście mieszkasz?
...i do lekarza idziesz prywatnie czy do swojej przychodni?
...a co do dziecka to ja mam obecnie 23 lata i 3 letniego synka czyli jak zaszłam w ciążę miałam 20 tal a jak urodziłam to prawie 21:)Nie ukrywam że było mi ciężko ale teraz jestem dumna ze swojego synka:)
...także wcale się nie dziwie że mając 22 lata myślisz już o dziecku:)



a mnie dziewczyny już po woli ogarnia szał Świąt Bożonarodzeniowych...szał :eek:
 
reklama
kiciaq
przykro mi ,że @ przyszła, daj znać co i jak u lekarza

ps. a myślałam ,że to ja jestem tu najmłodsza hehe

zielona
ja trzymam ciągle kciuki żeby to jednak była fasolka!
odnośnie tych plamień to nie wiem nie orientuję się, ale czy to jest normalne ,że każda @ się tak zaczyna? na Twoje wieści od gina też czekam !
 
Do góry