reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
a ja znowu się o głupotę z mężem pokłóciłam, dziwne zjawisko -zawsze w okresie płodnym mi się to zdarza... ech

eijf
dobrze,że chociaż z tą wizą wszystko idzie na razie po Twojej myśli

no to w sumie kolejny krok.byle do sukcesu.Tak w ogole to nadal wkorza mnie ze musze przez to przechodzic tylko dlatego ze jestem polka...tyle krajow widzialam i takich cudow nie bylo.choc do chin tez wize zalatwialam...ale bez zadnych wywiadow itd.

martilla-jak ja sie poklocilam raz z moim to zaraz potem taki seks mialam ze hej!
 
masz rację Eijf, sorry :-)
nie masz za co przepraszac!Mnie sie podoba ze sprowadzasz nas na ziemie bo my glupie istoty ludzimy sie do konca!I po co?

p.s. tak mi sie przypomnialo.czy ty tez masz konto na nk?bo z wiekszoscia dziewczyn "z ktorymi" cos mam wymienilysmy sie adresami.W zalozeniu by ogladac niedlugo te nasze bobasy...
 
Ostatnia edycja:
A tak poza tym to juz mnie dobija to czekanie, nienawidze czekac. Wiem, ze ktos moze powie znowu, ze pesymistka jestem, ale tak jakos nie czuje zeby sie udalo, nie wiem jakies takie nierealne mi sie wydaje, zeby w tym cyklu bylo cos innego, no nic niestety, ale pozostaje mi tylko i wylacznie czekac, a tu jeszcze tyle czasu, ehhh i do tego musze do pracy i w sobote i w niedziele na pare godzin isc, bleee. Dobrze, ze moj urlop zbliza sie wielkimi krokami, szkoda tylko, ze bez B.
mnie tez dobija.Nie wiem czemu nas ten los tak karze.jeszcze bardziej mi przykro jak mijam nastoletnie dziewczyny(nie wiecej niz 18 lat maja) a tymi swoimi wozkami stokke za tysiac euro(same pewnie nie kupily i moze u rodzicow nadal siedza i same dziecmi jeszcze sa).Ja tez mam tak ze niby jest nadzieja ale mysle tez o kolejnym cyklu staran,licze kiedy owu bo nawet juz wyobrazic sobie nie moge ze w koncu wychodzi!Kurcze jakbym czekala na cos co zdarza sie raz na milion a nie milionom kobiet!
do mojego urlopu to jeszcze troche poczekam.No ale mam przynajmniej do czego wypatrywac.ktos kiedys mi powiedzial ze zyjemy od jednego milego wydarzenia do drugiego.no ja tak wlasnie zyje.jeszcze nie wiem czy pojade tam gdzie chce ale tak czy tak wolne wezme!
 
emma spoko nie przejmuj sie. ja jestem przygotowana na kolejna porazke. jak juz kiedys pisalam wole sie milo zaskoczyc niz niemilo rozczarowac. nie mam zamiaru robic tych testow dopoki @ sie nie bedzie spozniac szkoda mi tyle kasy hehe
 
wiesz Eijf jak to jest- co do siebie to ja się często łudzę, tylko u innych widzę rzeczy realnie :-) chociaż teraz ze złudzeń względem siebie też się już wyleczyłam i już nie biorę plamień za implantacyjne, jak wcześniej :-)
 
emma spoko nie przejmuj sie. ja jestem przygotowana na kolejna porazke. jak juz kiedys pisalam wole sie milo zaskoczyc niz niemilo rozczarowac. nie mam zamiaru robic tych testow dopoki @ sie nie bedzie spozniac szkoda mi tyle kasy hehe
ja w pierwszych cyklach wydawalam fortune na testy.kupowalam clear blue,najnowsze i elektroniczne i zaczynalam je robic kilka dni po owu.Do czasu kiedy mialam dostac @ wykorzystywalam conajmniej 5,6!Teraz wiem dokladnie kiedy mam dostac @ i jak temperatura spada to juz nie trace kasy....Choc przykro jest nie moc testowac:(
 
wiesz Eijf jak to jest- co do siebie to ja się często łudzę, tylko u innych widzę rzeczy realnie :-) chociaż teraz ze złudzeń względem siebie też się już wyleczyłam i już nie biorę plamień za implantacyjne, jak wcześniej :-)
wiem wiem.to tak jak z pocieszaniem "ze wszystko bedzie pieknie i ok" I "ze nastepnym razem sie uda"/.Dziewczyny chca byc mile i nie maja niczego zlego na mysli ale jak przychodzi do nas samych to jest to wielka tragedia!

u mnie nastapil postep bo juz nie robie testow po @naczytawszy sie ze przeciez w ciazy moze pojawic sie cos w rodzaju @.No moze i ktorejs sie tam pojawia ale przeciez to jest tak rzadkim przypadkiem.no i krwaienia w ciazy nie sa na porzadku dziennym
 
reklama
mmm-zapomnialam napisac ze fajnie ze w koncu ci ta tempka skoczyla!I widze ze przytulanko bylo zaraz przed.to dobrze.

(tak w ogole to ja juz przytulanek po owu nie zaznaczam.nagle takie intymne mi sie to wydaje:zawstydzona/y:)
 
Do góry