reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Pati ja też nie dostałam nie martw się jak się przypomnimy to noże dostaniemy :-) .A Ty jak się dziś czujesz nadal kiepsko czy jest jakaś poprawa ;-)

czuje sie coraz gorzej,dolegliwosci sa coraz silniejsze:zawstydzona/y:nie moge nic zrobic-gotowac,teraz mdlosci budza mnie nawet w nocy i nie wiem jak mam sobie z nimi poradzic,kiedys slyszalam ze jest jakis lek na mdlosci musze podejsc dzis do apteki i sie zaopatrzyc:tak:;-)Wiem ze wiekszosc z Was chcialaby miec te mdlosci i wogole zeby tylko miec fasolke ale dla mnie to problem bo mam jeszcze dwojke dzieci a czuje sie jak rozlozona przez grype i to w dodatku jakas grype z wymiotami:-(DZIEWCZYNY TE WYMIOTY MNIE WYKONCZA!!!
 
Czesc dziewczyny i ja sie witam;-) troche mi sie polezalo w lozeczku dzisiaj:sorry: a mi wkoncu tempka spadla:tak: dzis 7 dc no i moze jakies staranka pomalutku trzeba rozpoczac:rofl2::-D

Rudka no to czekamy do jutra:-) ja nigdy nie moge sobie potestowac bo @ jak w zegarku:sorry: ale w tym miesiacu testuje duzo przed:-D:-D:-D

Ciekawe jak Eijf po weselu:tak:

Ja prezent juz spakowalam i po poludniu ide odwiedzic dwudniowe malenstwo:sorry:;-)
 
a mi sie zachcialo gołabki robić hehe pol godziny wisialam na telefonie i meczylam mame zeby mi powiedziala jak:eek: nie wiedzialam ze z tym tyle roboty ale jak juz sie wzielam to robie. mam gosci wieczorem i musze posprzatac chalupe a tu taka piekna pogoda za oknem ze az dusza rosnie. wlasnie przyszlam ze spacerku krotkiego i siedze w kuchni (nobla dla tego kto wymyslil wifi hehe)

smo przykro mi. ale nie poddawaj sie. jeszcze sie uda zobaczysz:tak:
Noukie dobrze przewidywalam ze wiem ktory to twoj profil hehe dzieki za zaproszenie
dobra zmykam bo mi ryz zwiewa z garczka
 
a ja juz po imrezeie(pozniej zaczne czytac bo dopiero co do domu wrocilam i pierwsze co to komputer.wgralam zdjecia na nk ale wiecej na facebooku dla zainteresowanych).fryzjerka za nic wziela sobie moje wyjasnienia i pokazywanie zdjec z fryzura.zrobila cos po swojemu ale niech jej bedzie.zdazyla mi oczy tez pomalowac.Jak na holenderskie wesele bylo fajnie;towarzystwo bardzo miedzynarodowe i w kolko przeplataly sie jezyki:polski,holenderski czy angielski tak bardzo ze do amerykanow mowilam po holendersku,do holendrow po angielsku:)Hotel w ktorym spalismy tez byl super.Pokoje tak urzadzone ze bardziej przypominaly pokoje w domu niz hotelowe,to samo z jadalnia gdzie kominek,krysztalowe lampy,tapety itd.szkoda ze nie zrobilam zdjecia.
Co do mnie to oczywiscie nic jeszcze nie wiem.Wydawalo mi sie ze mnie mdli he he ale rownie dobrze moglo to byc od nowego jedzenia,jazdy na tyle w samochodzie itd.temperatura tez troche pozniej mierzona bo spalam jak zabita i jak zadzwonil budzik to myslalam ze to srodek nocy.
 
nie jestem w ciazy test negatywny
przykro mi.... ale nie martw się bedzie dobrze, uda sie w koncu. tulę

agnieszkakk witaj! miłego weekendu wzajemnie!:) To że zle sie czujesz to norma po odstawieniu hormonów :tak: ale każda kobieta przechodzi to zupełnie inaczej. Rozumiem że teraz uważacie mocno tak??;-):rofl2: czy gumeczki :-)
Nouke jasne że staranka czas zacząć powoli:tak::-) owocnych!

U mnie dziś 8d.c. :happy: czas leci..... :cool2:
 
reklama
serdecznie dziękuję za wszystkie kciuki ! z taką ilością nie mogło się nie udać, także oczywiście

OBRONIŁAM !!!
Oj dopiero teraz to widze!Gratuluuuje!!!!!!!!!!!!!
Wiedzialam ze zdasz i teraz pewnie cieszysz sie ze masz to za soba a nie ze musialabys czekac jakies 2 tygodnie czy wiecej!O jeden stres mniej!
 
Do góry