reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
A mnie tak boli podbrzusze ze 3 dni okropnie, jajniki kuja, napewno juz jest po owu, nie wiem mam nadzieje ze to nic zlego:-:)-:)-( jak nie przejdzie to chyba sie do gina pofatyguje:sorry:
 
malwinkakcp skoro staracie się od roku a Ty jesteś jeszcze bardzo młoda to moze powinnaś pójść do lekarza? Przbadac sie nie zaszkodzi a rok starań to już długo...
 
A nie nic nie boli... Czekam na tą wredna @... Mam nadzieję, ze dzis jeszcze przyjdzie i szybko minie i będziemy mogli zacząć kolejne starania... Chociaż nie wiem czy te starania mają jakikolwiek sens... Powoli przestaję wierzyc, ze kiedykolwiek się uda... Znów dopadł mnie dól...jak co miesiąc...
 
A nie nic nie boli... Czekam na tą wredna @... Mam nadzieję, ze dzis jeszcze przyjdzie i szybko minie i będziemy mogli zacząć kolejne starania... Chociaż nie wiem czy te starania mają jakikolwiek sens... Powoli przestaję wierzyc, ze kiedykolwiek się uda... Znów dopadł mnie dól...jak co miesiąc...


Wisienko jak bedziesz sie tak zamartwiac to nic nie pomoze:sorry: a tym bardziej fasolce:sorry: czasami warto byc optymista i wierzyc ze sie uda nawet jakby wszystkie znaki swiadczyly inaczej;-)

Nie smutaj kochana jak przyjdzie @ to trudno wezmiesz sie w garsc i od nowa zaczna sie starania:tak: ale jeszcze @ nie przyszla:-p
 
malwinkakcp skoro staracie się od roku a Ty jesteś jeszcze bardzo młoda to moze powinnaś pójść do lekarza? Przbadac sie nie zaszkodzi a rok starań to już długo...

byłam u lekarza ostatnio na badaniach przepisał mi teabletki i kazał sie starac ostanio maiłam nadziejje że jestem ostatnia @ miałam 19 lipca i do wczoraj nie miałam i dzisiaj rano dostałam@ a juz myslalam ze juz bedzie dziecko:(









 
a wiec moje Kochane,pisze jakby co to pytajcie bo jestem cala w skowronkach i moge o czyms zapomniec.Pierwszy test zrobilam w poniedzialek 9dpo i wyszedl negatywny,ale dzis 12dpo juz pozytywny,mialam mdlosci i jem ogorki korniszone:tak:i to juz mnie zdziwilo:szok:brzuch mnie boli ale nie na dole tylko tak jak na @ u gory.Jezeli chodzi o sluz to go nie widze ale czuje ze mi "mokro",ale jak nasiusialam do pojemniczka zeby zrobic tet to plywaly takie biale "farfocle" jak sciete bialko:sorry: bola mnie jajniki na przemian ale najbardziej lewy:eek:,cyce to normalnie jakby mialy peknac,no i te pryszcze nigdy takich nie mialam:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 
reklama
byłam u lekarza ostatnio na badaniach przepisał mi teabletki i kazał sie starac ostanio maiłam nadziejje że jestem ostatnia @ miałam 19 lipca i do wczoraj nie miałam i dzisiaj rano dostałam@ a juz myslalam ze juz bedzie dziecko:(

http://www.suwaczek.pl/
Malwinka napewno ci sie uda jestes mloda i dal tak mlodej osoby okres starania bez lekow moze byc i dluzszy wiem ze chce sie miec fasolke jak najszybciej ale cierpliwosci i na ciebie przydzie ten radosny moment:tak:
 
Do góry