reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

dziewczyny a co to za zbiorowe załamanie ???Zaraz będę :realmad:za takie nastawienie.
Wiem - dobrze mi mówic, kiedy u mnie dopiero 3 cykl - ale z negatywnym nastawieniem to od razu są marne szanse, więc głowy do góry.

Kiedyś słyszałam, ze po sexie kobieta musi leżeć z nogami w górze ok 30 minut, wtedy podobno są większe szanse na poczęcie, bo sperma nie wypływa tak szybko i jest szansa , ze plemniki dotrą do jajeczka. To tak na marginesie , gdyby któraś chciała spróbować. Podobno jeszcze są pozycje sprzyjające zajściu w ciążę. Wie któraś jakie???
 
reklama
Zdecydowanie zbyt żadko tu zaglądam a jeszcze żadziej pisze, brak czasu :( W końcu doczekałam się dwuch kresek na teście owulacyjnym, w końcu bo to już 22 dzień cylku. Dużo przytulania teraz :) :) co jest akurat pozytywne :) Tyle że mój powód by mieć bobasa w tym miesiącu się radykalnie zmienił niestety i nawet mi trochę z tym głupio ale niektóre babki gorszymi pobutkami się kieruja niż ja :) U mnie w firmie bowiem zaczeły się zwolnienia a że mój staż tam jest jednym z najkrótszych więc bardzo prawdopodobne że do końca miesiąca dostane wypowiedzenie. Jedyną szansą jest fasolka która opóźni to o wspaniałe 9 miesięcy. Tak więc w tym miesiącu ostatnia szansa później kolejne próby dopiero po znalezieniu nowej pracy ah :) (no chyba że mnie nie zwolnią :) ale lepiej dmuchać na zimne, jak kolwiek to brzmi :-) )

Trzymam kciuki i za dwie kreski na teście tym upragnionym :-) i za utrzymaniem stanowiska pracy.
 
Wisienka do konca miesiaca mieszkam jeszce w Poznaniu, potem się przeprowadzam do Słupcy.
No u mnie w sumie taki na powaznie tez 5 cykl staran, choc tabletki anty odstawilam juz z poczatkiem roku

Anecznik bedzie dobrze i z pracą i z fasolką:tak:

Scorpioniczka mówią że pozycja od tylu sprzyja poczeciu bo plemniczki splywaja wtedy najbliżej ujscia szyjki macicy, to samo pozycja kladyczna ale z nogami kobiety na ramionach mezczyzny, no a co do lezenia to moj gin powiedzial ze trza sie poprostu polozyc po wszystkim na jakies 15 min i nie wstawac ale ile w tym prawdy nie wiem:-):-)
 
O! To mieszkamy w tym samym mieście:) Ja mojego ukochanego Poznania nie zamierzam nigdy opuścić:)

Ja zawsze po leżę z nogami w górze ale ok.5-10min... a później już kłade się normalnie. No i powstrzymuję się żeby nie iść do wc chociaż przez godzinkę. To jest dla mnie najgorsze:(
 
O! To mieszkamy w tym samym mieście:) Ja mojego ukochanego Poznania nie zamierzam nigdy opuścić:)

Ja zawsze po leżę z nogami w górze ale ok.5-10min... a później już kłade się normalnie. No i powstrzymuję się żeby nie iść do wc chociaż przez godzinkę. To jest dla mnie najgorsze:(
Też bym nie opuszczala Poznania, coż jeśli ukochany pracuje we Wrześni i w Slupcy juz kupione mieszkanko:-(, a najchetniej siedzialabym w Poznaniu, ahh nie zawsze ma sie to czego sie chce.
Ja tez staram sie leżec po wszystkim przynajmnie te 15 min.
W jakim rejonie Pozania mieszkasz wisienko??
 
witam
ja kilka dni tu nie zaglądałam... zreszta chyba i tak nikt tego nie zauważył ...jakos tak musiałam troche odpuscić i musiałam zajac sie czyms innym, wybieramy sie juz niedlugona wakacje wiec szukanie ofert itd troche mnie odstresowało....
ostatnio wkurzało mnie mnie to ze znowu musze czekać na owulke tak długo no i dzis 25dc i wreszcie jest skok tempki i cykl bedzie troche krótszy od ostatniego bo tylko 38 -39 dni.
pozdrawiam wszystkie staraczki:)
 
Witaj meliso:) Udanego wypoczynku:) I oczywiscie owocnego:)

biedroneczko ja mieszkam na Starołęce:) wcześniej mieszkałam na Grunwaldzie ale niestety musiałam sie przeprowadzić do męża a tak kocham swoje rodzinne osiedle...Ale tak jak napisałaś nie można mieć wszystkiego... A Ty w jakiej częci Poznania mieszkasz?
 
reklama
Scorpioniczka mówią że pozycja od tylu sprzyja poczeciu bo plemniczki splywaja wtedy najbliżej ujscia szyjki macicy, to samo pozycja kladyczna ale z nogami kobiety na ramionach mezczyzny, no a co do lezenia to moj gin powiedzial ze trza sie poprostu polozyc po wszystkim na jakies 15 min i nie wstawac ale ile w tym prawdy nie wiem:-):-)


No to trochę prawdy w tym, aby po numerku leżeć - jest :-)

witam
ja kilka dni tu nie zaglądałam... zreszta chyba i tak nikt tego nie zauważył ...jakos tak musiałam troche odpuscić i musiałam zajac sie czyms innym, wybieramy sie juz niedlugona wakacje wiec szukanie ofert itd troche mnie odstresowało....
ostatnio wkurzało mnie mnie to ze znowu musze czekać na owulke tak długo no i dzis 25dc i wreszcie jest skok tempki i cykl bedzie troche krótszy od ostatniego bo tylko 38 -39 dni.
pozdrawiam wszystkie staraczki:)

ooo jak fajnie wakacje szykujesz. Moje niestety dopiero w przyszłym roku :-(
 
Do góry