reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie się o dzidiusia i Plamienie

reklama
No miejmy nadzieję, że się wkrótce uda ;) Mój mężuś to jest ze mną biedny ;) Nie wiem czy mi się dobrze wydaje, ale chyba mężczyźni tego tak nie przeżywają jak my ::)
 
ja wim zę mój mąż tez bardzo chce dziecka. i szczerze powiem ze czasmi jest mi z tego powodu jeszcze bardziej ciężko, ze nie udaja sie ...
ael uda sie napewno!!!!!!!!!! a moze juz sie udało. a jak nie tym razem, to w lipcu tez fajnei pobaraszkowac.
i z drugiej strony mdłości na wakacjach w upale to tak sobie, zwłaszcza na Majorce ::)
no al chce z całego serca fasolki!!!najlepiej TERAZ!!
 
Witam,
jestem pierwszy raz na tej stronie, bo szukam odpowiedzi na pytanie, czy możliwe jest, że jestem w ciąży i mam normalnie okres?!
Z narzeczonym staramy się o dziecko od trzech miesięcy i nic.
Po ostatniej miesiącce miałam dziwny ból w podbrzuszu, teraz źle się czuje. Już kiedyś tak miałam, ale przeszło.
Nie wiem czy znów robić test i robić sobie nadzieje, że się udało.
Może ja jestem na coś chora, może z nim jest coś nie tak?!
Czy może moja praca i szkoła (jest to okropny stres i przemęczenie) mogą powodować, że nie mogę zajść w ciąże?!
Nie wiem co robić...
Pomóżcie mi
 
Klaudusia...coż mogę Ci powiedziec - mam podobnie...podwyzszona temp się utrzymuje...raptownie jest mi nie dobrze kreci mi sie w głowie chce wymiotować a niedługo po tym jak poleze jest ok. tylko,ze ja nie mam stresujacego życia...Do tego ta ostatnia @... w życiu takiej dziwnej nie miałam...w następnym tyg idę do gina i się wszystkiego dowiem...W pierwszy dzien miałam badzo skapą @ (wogóle przez cały ten czas taka była)a w druga noc mialam straszne bóle podbrzusza...ciągle kuło mnie w jajnikach...jak nie przy @ Wczoraj mi @ się skonczyła..ale tez dziwnie... Odrzucam myśl,że to ciąża bo robilam test po tygodniowym spóznieniu @-więc to odpada-tak sadzę.
A co do Ciebie...podobno niektóre kobiety tak mają...nigdy nic nie wiadomo jeśli juz @ Ci się skonczyła to zrób test-albo zrób badanie krwi.
Masz racje te odczucia są nienormalne...dlatego trzeba znalezć przyczynę. Powodzenia-mam nadzieję,że to Twój dzidzius daje Ci tak w kość:-)
Pozdrawiam...
 
reklama
Bądzmy dobrej mysli. Napewno u lekarza sie wszystko wyjasni. Ja tez mialam ostatni @ bardzo dziwny, jak nigdy - bardzo skapy przez 2 dni, potem dzien przerwy(nawet kropli) i po tym dniu znow 2 dni plamienie i bole jajnikow tez sie zdarzyly. Miejmy nadzieje ze cos zafasolkuje :)
 
Do góry