reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie się o dzidiusia i Plamienie

reklama
Zawsze jest szansa. Ja z moim synkiem miłam @ termionowo, trwała 2 dni i była bardzo skąpa. Do tego okropnie bolały mnie piersi. Trzymam kciuki.
 
Dziękuje wszystkim wam za komentarze i porady.
Nadal źle się czuję. Rano nie mogę się obudzić do pracy... Już kolejny dzień zaspałam.
A wiecie co jest najgorsze?! Strasznie mnie boli kręgosłup.
Mam pracę stojącą, ale nigdy nie mialam problemów z kręgosłupem. A teraz muszę co godzinę usiąść, bo mnie wszystko boli!
Jutro zrobię test, bo do lekarza umówiona jestem dopiero pod koniec miesiąca.
Zobaczymy.
Jeszcze jutro egzaminy w szkole :dry:
 
Hej,nie wiem jak to do konca jest z tym sluzem,od dzis powinnam dostac okres,w zasadzie dzis,jutro lub pojutrze,a z rana tylko troszke rozowego sluzu na papierze toaletowym, hmmm.... to zapowiedz miesiaczki czy sygnal,ze bede miec dzidzie?! w sumie nigdy tak nie mialam...moze raz kiedys mi sie zdarzylo,ze dzien przed okresem mialam dwie czerwone plamki,ale taki jasny majtkowy roz?!
 
Ja tak miałam dwa razy. Raz był jasne plamki, raz takie ciemny brąz. Tak było rano a wieczorem @. Też myślałam, że jestem w ciąży. Ale to nie znaczy, że nie jesteś w ciąży. Powodzenia życzę :-)
 
Witam serdecznie. Wczoraj zrobilam dwa testy ciazowe; jeden,rano-pozytywny, a drugi pod wieczor-rowniez pozytywny. Dzis rano zawiozlam mocz do analizy. Jak wrucilam do domu to zorientowalam sie,ze dostalam okres. Co mam na ten temat sadzic? Wyniki odbieram dzis wieczorem i sie denerwuje. dodam tylko,ze mialam kilka dni spoznienia. Pomozcie jesli wiecie cos o takiej sytuacji. moze to moje hormony zwariowaly?:-(
 
witam :)
czasem tak sie zdarza że w pierwszym miesiącu wystepuje okres... mimo że jest sie w ciąży.. czasem niestety jest tak że organizm naturalnie "wydala ciążę" i tak sie podobno dzieje w 50 % przypadków. Nie mniej głowa do góry, poczekaj kilka dni, może ta @ będzie krótsza :) I trzymam kciuki :-)
 
trzymam kciuki :) i daj znać co z wynikami? najlepiej powtórz je po ok 2 dniach, jeśli beta będzie rosła to super :)
 
Witam :) moja sytuacja jest skomplikowana nieco bardziej.. Moj @ wystapil ostatni raz w grudniu, dzisiaj mamy juz wieksza polowe lutego i do tej pory @ nie bylo, zrobilam test i okazal sie negatywny... dodam ze mam male problemy hormonalne i biore juz prawie dwa lata bromergon... Czy to moze byc ciaza????? prosze o jakas odpowiedz...
 
reklama
ojj najlepiej skonsultować to z lekarzem, być może jest to ciąża ale nie koniecznie, dla pewności poczekaj do końca lutego (jeśli tyle wytrzymasz) i jesli nadal @ nie będzie a test też bedzie negatywny to koniecznie do lekarza. W każdym razie trzymam kciuki... ja czekam na @ a właściwie to mam nadzieje ze nie dostanę... zostało jeszcze 6 dni ...
 
Do góry