reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hej Laski:)
Jak mi się uda odpisac ta te posty co sobie pocytowałam to jestem niezła:)
Bo ostatnio co wejdę i zacznę pisać to zawsze coś mi wypada:)
Kinga, Zajączek z pomocą lekarzy ruszycie jak z kopyta :tak: Tylko się nie zastanawiajcie tylko im zaufajcie i przyjmujcie wszystko co trza!
Ja się wahałam i nie chciałam przyjmować wspomagaczy itp. bo cały czas się łudziłam, że zajdę bez niczego.. Potem castagnus - ziołowy więc co mi szkodziło? Ale jak i to nie zadziałało to z podkulonym ogonem do swojego gina wróciłam i poprosiłam o leki (CLO), które mi proponował już kilka miesięcy wcześniej. Efekt widzicie na suwaczku ;-)

Wierzę, że z Wami też tak będzie :tak: Odpowiednio dobrane wspomagacze + monitoring i do dzieła :-)
Dzięki Black:) Tzw. Alleluja i do przodu:D:D U mnie raczej nie ma z problemu z owu..tzn. nie stwierdzono takowych. Byłam na clo i niestety nie pomogło:( Ale prawdziwy Ninja się nie poddaje:D

Witam dziewczynki.

Wreszcie oficjalnie mogę sie pochwalić, ze się udało - jestem w ciąży!!!

Serduszko bije i wsio jest ok.
Jeeeeeeeeeeeeee:)))))) Wspaniałe wieści i OGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! Uważaj na siebie i na fasolinkę:)
Nie wiem czy mnie jeszcze ktokolwiek pamięta.

Niestety mały wypadek przerwał wszystko i będzie trzeba zacząć od nowa.
Tylko, że teraz mam większe wątpliwości niż kiedykolwiek.
Po prostu stwierdziłam, że jest nieodpowiedzialnym przerośniętym gówniarzem.

A tak w ogóle, mam po wypadku bliznę na czole. Zastanawiam się, czy nie powinnam tego czymś specjalnym smarować, żeby pod wpływem słońca się nie pogłębiła. Możecie mi coś doradzić?
Hej Niunia, jasne że pamiętamy:)
Strasznie mi przykro z powodu wypadku, mam nadzieję że czujesz się lepiej. Co do blizny to z czasem zblednie sama i akurat dzięki słońcu się będzie sama wyrównywać. Wiem co mówię bo sama jestem posiadaczka takiej na czole. Też powypadkowej. Fakt faktem że ja po wypadku miałam przez jakis miesiąc załatwione naświetlania, jakies tam rozbijanie pradami i coś jeszcze. Nie pamietam co dokładnie bo to ponad dziesięc lat temu było. teraz blizna już jest mało widoczna:)

Hmmm... To moze ja sie na ten watek przerzuce;-)
Jasne Maćku:))) Musimy ruszyć znowu:)
Udało mi się zebrać wszystkie wpisy w indeksie i złożyłam już pracę i komplet dokumentów :)
27 maja obrona i mogę się w pełni oddać tym ostatnim tygodniom ciąży i potem macierzyństwu :D

Pozdrawiam!
No to super:)) Powodzenia w takim razie:))))
przed chwilą wróciłam z monitoringu i pęcherzyk pękł dostałam recepte na lutkę i mam brać, ale też mam recepte na dupka i sie zastanawiam , który lepszy wiesz szukam sobie problemu ach
nie testuje czekam co będzie
to nie daroadze:( ja brałam tylko lutkę, jak wiadomo na razie bez efektu:(
siemanki dziabogi
weekend i po weekendzie.... choc u mnie to tera tdzien wolnego wiec mam jeden wielki weekend
Lolitko:))) Jak nastój???? Jak się czujesz?? Czytałam że 21 się okaże..... zaciskam kciuki najmocniej jak potrafię:)
WOW musiałam nadrobić posty! Ale fajnie :-D

Buziaki Kobietki :*
Od razu lepiej jak się wchodzi i jest co poczytać:D
Dziękuję za gratki!

Tak, tak dziewuchy - każdej moze sie udać. Ja w to z całego serducha wierzę i życzę każdej!!!

:D:D:D:D:D Wspaniałe wieści:)
Zwłaszcza że jutro mam wizytę w klinice u nowego gina!!!!!!!
Trzymac kciuki Lachony:)
 
Ewuniu jeszcze raz dziękuje i Tobie również brzuszka życzę wtedy, kiedy będziesz już na niego gotowa i pewna w 100%. A może życzę Ci cudy wpadeczki - wówczas nie będziesz analizować. :-)
 
hejka
no wyniczki już mam
OB,Prolaktyna,Prl w normie wiec jest okej puki co:)

lopop a Ty się tak nie nakrecaj już oki? bedzie dobrze! buziak

--------------------------------------------
jutro rano mam USG
prywatnie się zapisałam :) w końcu..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hejka
no wyniczki już mam
OB,Prolaktyna,Prl w normie wiec jest okej puki co:)

lopop a Ty się tak nie nakrecaj już oki? bedzie dobrze! buziak

--------------------------------------------
jutro rano mam USG
prywatnie się zapisałam :) w końcu..

a ile mialas prolaktyny ? ja tez dzis odebralam wyniki i ta prolaktyna to za wysoka u mnie
 
reklama
hejka
no wyniczki już mam
OB,Prolaktyna,Prl w normie wiec jest okej puki co:)


--------------------------------------------
jutro rano mam USG
prywatnie się zapisałam :) w końcu..
NO to super!!! Oby reszta tez byla w porzadku!
a ile mialas prolaktyny ? ja tez dzis odebralam wyniki i ta prolaktyna to za wysoka u mnie
A ile masz?
 
Do góry