reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Babo - kope lat:))))))))) Jak tam mama z dzidzia sie czuja ?

Ja juz po - 6 dni po transferze i oczekuje dobrych newsow za tydzien:-)

hei kochana:-)
Tak dlugo mnie nie bylo.U mnie przewaznie kiepska forma ale zaciskam zaby i ide do przodu.Bebik w brzuszku ma sie swietnie,ale moje jelita zle sie czuja z tym i daja mi w kosc,powietrze w brzuchu i nie zaczesta wizyta w toalecie doprowadzaja mnie do takiego bolu ze az placze czasmi:-(((Jem ile wcisne i mysle pozytywnie bo co tu innego zrobic.Juz minal polmetek i moze bedzie lepiej:-)
Zaczelismy z mezuskiem robic zakupy dla naszej slodkiej dziewczyneczki,mam termin 13 marca i wole troszke wczesniej niz potem latac z wielkim brzuchem po sklepach.
Oj kochana trzymam mocne kciuki za was...bardzo,bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mysl poztywnie i sie nie denerwuj bo nerwy zle dzialaj na wszystko:-(
Buzka
 
reklama
Czy moze któraś wie co się dzieje z Madzią?
Jakis czas temu napisała,ze zauważyła na wkładce różowe plamki i że się boi i od tej pory sie nie odezwała :-(
Madziu jeśli nas czytasz to napisz kilka słów
 
Badaicka

Dopiero 2.11 betka...... Nie chce testa za wczesniej robic zeby sie nie denerwowac. Ponadto, przy IVF poniewaz jestesmy nafaszerowane hormonami sikance wychodza falszywe gdy sie je za wczesnie robi.... Mysle ze sikne za tydzien
 
Wole zrobic sikanca najpierw coby sie juz w poniedzialek tych pare godzin nie denerwowac czekajac na wyniki.... Co ma byc to bedzie i sikaniec w niedziele powinien juz wyjsc.... to bedzie 16 dni od owu​
 
Babo widze ze udało się wstawic suwaczek :-D
A czy imię juz wybraliście dla Waszej królewny?

Heia piekna:-)
Jak milo ze ty tez tu jestes,co u ciebie?Jak sie czujesz,jakies wieksze objawy ciazowe?
Juz prawie koncze prawojazdy,egzamin z teori zdalam tylko z dwoma bledami,wiec sie okropnie cieszylam,teraz mykam na zajecia z jazd i mysle ze sie powinnam wyrobic przed porodem:-)Oj tak suwaczek mi sie udal,chyba nasza krolewna bedzie miala na imie Sara:-)
 
reklama
Do góry