reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

W ogóle nie mam zamiaru się przenosić. Tu przecież też są dziewczyny w ciąży albo dzieciate więc wiedze na temat ciąży, dzieci macie.

A jak was zaczne wqrwiać swoją ciążą to będę czytać zza krzaka i tyle.
no ani mi się waż stąd ruszać!!!!:wściekła/y:
Ale sie ciesze, najchetniej bym cie wysciskala ale nie mam jak :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Nektarynka wiem, ze dzisiaj nie mam owulacji a u mnie zawsze tak jest, że śluz mam bardzo długo - napisałam tylko, że zdarzyło mi się mieć owulkę 7 dc potwierdzoną monitoringiem.Zresztą pisałam, ze nie mam zbytnio innych objawów takich jak dotychczas mam przy owulce oprócz śluzu.
chodzi mi ogolnie o to ze jak mierzy sie za pozno to potem odstepstwa od normy wychodza a nie owulacje..
Pajkaa - czy Ty miałaś skok temperatury, jak był cykl bezowulacyjny?
I dlaczego bez clo - przez tą torbiel?
I dzięki za kciuki, Tobie również życzę powodzenia:-)
moze byc skok moze byc sluz i moze byc szyjka na owu a owu nie byc.. takiej pewnosci nie bedziemy mialy
Tak miałam skok temperatury nawet o 0,6 ale lekarz mi to tłumaczył, ze temp wynika ze skoku LH, który niekoniecznie może świadczyć o pękniętym pęcherzyku i owulce. Ja miałam tak, ze pęcherzyki rosły sobie do 30 mm i się wchłaniały a jakbys popatrzyła na wykres to cykl był owulacyjny.
lekarz gadał bzdury.. co ma skok lh do skoku tempki.. skok tempki jest tylko dlatego ze rosnie progesteron w naszym organizmie im wyzszy tym wyzsza tempka a jesli nie doszlo do owulacji to skok tempki moze byc spowodowany iz niepekniety pecherzyk zmniejsza sie i przekształcaw ciałko zółte co jak wiemy produkuje progesteron co za tym idzie wyzsze tempki.. cos na tej zasadzie:) moge sie nieznacznie mylic - lekarzem nie jestem
niestety bezowulacyjny :-:)-:)-( ale dziekuje Ci bardzo za zainteresowanie-BUZIAK :tak:
bedziemy patrzec na nastepny:) głowa do góry czy tez jak Badaicka pisze Allejuja i do przodu

A tak w ogole to czekamy do poniedziałku. To był test owulacyjny (jeden ciul) i wyszła blada krecha gdzieś po 10 min więc nie ma co się podniecać. Ale nawet podczas owulacji nie wychodzi mi blada krecha na teście więc trochę możemy się podniecić bo to w końcu jakiś sukces blady ale jest.
powiem tak.. mozesz mnie zlinczowac.. jak mialam cykl bezowulacyjny bardzo długi liczyłam ze pomimo niskich tempek gdzies jednak tam sie fasola ukryła i łudziłam sie jak głupia.. i zrobiłam w chyba przed 50dc test owu wyszla blada kreska i zaczelam sie radowac w duchu ale po 51dc przyszła @.. jesli juz to test owu powiniem byc pozytywny ale rozne kobiety rozne LH wiec to takze nie jest reguła.. jesli faktycznie udało się Tobie to po cichu gratuluje


Zajączku omal bym zapomniała wszystkiego najlepszego
 
W ogóle nie mam zamiaru się przenosić. Tu przecież też są dziewczyny w ciąży albo dzieciate więc wiedze na temat ciąży, dzieci macie.

A jak was zaczne wqrwiać swoją ciążą to będę czytać zza krzaka i tyle.

hehe,jestem agresorem,jestem hardocorem! ale geba mi sie cieszy :-D:-D:-D:-D:-D

spadam robotnikom zupe ugotowac,choc raz w tygodniu niech sie naciesza :tak: maja dzis nam schody zalac!!w srode juz bede wchodzic swoimi schodami,przez swoje drzwi :-D
Hanka naprawde stworzyłas potwory :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

 
:-)
 

Załączniki

  • P1010341.jpg
    P1010341.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 64
Owulacyjne ale one to samo mają co ciążowe. jeden ciul. Jutro walne ciążowy. A w poniedziałek odbiore bete i się wszystko wyjaśni.
 
reklama
Nio cos tam widać :tak:
Jeszcze betka w poniediałek i bedziemy balowac na całego :-D
Spadam z młoda na troszke na dwór.
Męda przyjechała to mu każę robic obiad i lepiej niech nie fika bo pozna mój gniew.:wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry:
Buziole i do później

I go jeszcze łańcuchem do kaloryfera przykuj żeby nie spier..olił.

Mówiłam że blada krecha:zawstydzona/y:
 
Do góry