reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

hanka qrwa ja ci tyle litani odpieprzyłam a tu sie jednak schowała mała hanka, ja pierdziele ale sie ciesze !!!!! nie huj jak teraz nie wyjdzie to ide na IUI bo normalnie nie wyrobie !!!!:-D

JA PIER...OLE!!!!! NIE GADAJ!!!! HANKA UDALO CI SIE CHOLRO JEDNA!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!GRATULUJE!!! To w poniedzialek wyj...biemy Cie do ciezarowek!!:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Bosze stworzyłam potwory:-D:-D

No ale ma mnie kto godnie zastąpić, żadnego ciumkania tylko żywy hardcore i agresja
 
reklama
Bosze stworzyłam potwory:-D:-D

No ale ma mnie kto godnie zastąpić, żadnego ciumkania tylko żywy hardcore i agresja
No widzisz następców masz do wyboru do koloru tylko ja mysle,że mimo przeniesienia do sekcji ciezarówek bedziesz nam tu wiecznie panujaca Jasnie Wielmozna :tak::-D:-D:-DI nie ma ze boli ciaza nie zwolni Cie od obowiazków :-)
 
Mam pytanie a jak się wkleja zdjęcia. Bo tam każe hajieś url podać adres:cool2::cool2:
Hania jak wejdziesz w odpowiedż to tam masz cos takiego jak zarzadzaj załącznikami-kliknij na to i wtedy wybierz ze swojego kompa fotke którą chcesz wstawiś.Potem dajesz wyslij i czekasz az ją przesle,potem zatwierdzasz odpowiedź.Tylko musisz choć bużke wstawic lub 1 literke w treść posta wpisac bo inaczej nie wejdzie
 
Hania jak wejdziesz w odpowiedż to tam masz cos takiego jak zarzadzaj załącznikami-kliknij na to i wtedy wybierz ze swojego kompa fotke którą chcesz wstawiś.Potem dajesz wyslij i czekasz az ją przesle,potem zatwierdzasz odpowiedź.Tylko musisz choć bużke wstawic lub 1 literke w treść posta wpisac bo inaczej nie wejdzie
no własnie !!:-)
 
No widzisz następców masz do wyboru do koloru tylko ja mysle,że mimo przeniesienia do sekcji ciezarówek bedziesz nam tu wiecznie panujaca Jasnie Wielmozna :tak::-D:-D:-DI nie ma ze boli ciaza nie zwolni Cie od obowiazków :-)

W ogóle nie mam zamiaru się przenosić. Tu przecież też są dziewczyny w ciąży albo dzieciate więc wiedze na temat ciąży, dzieci macie.

A jak was zaczne wqrwiać swoją ciążą to będę czytać zza krzaka i tyle.
 
Bosze stworzyłam potwory:-D:-D

No ale ma mnie kto godnie zastąpić, żadnego ciumkania tylko żywy hardcore i agresja
hehe,jestem agresorem,jestem hardocorem! ale geba mi sie cieszy :-D:-D:-D:-D:-D

spadam robotnikom zupe ugotowac,choc raz w tygodniu niech sie naciesza :tak: maja dzis nam schody zalac!!w srode juz bede wchodzic swoimi schodami,przez swoje drzwi :-D
 
reklama
Do góry