reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Dzień dobry :-)
eoeoeoeoeoeoeoeoeoeoeo....ja juz na ratunek biegne...Bernadka-juz nie placz!!!!
To mi się podobało :-D:-D:-D

dziewczyny co mam zrobić zeby mnie na wymioty nie ciagnęło??
Dobry jest rumianek :tak::tak::tak:

Kinguś wspaniałe wiadomości...:tak: twoja córeczka to już duża dziewczynka:-D
To super słoneczko sie ciesze ze wszystko wporządku!!!:-D
To fajowo ze wszystko jest ok,bardzo sie cieszę:tak:;-):-)
Jupiiii super wiesci :-):tak::-) czekamy na fotke! :tak:
Kingus...bardzo sie ciesze, ze Kinia taka duza juz dziewczynka i ze wszystko dobrze...czekamy na foto!!!!!:-)
super!!dzidzia pieknie rosnie :-) ja jak bylam malutka to mialam takie pucki,ze az twarz mialam kwadratowa,tak mi zwisaly hehehe
super wieści:-)
SUPER!!!!!!;-):-);-):-)

Kingus tyle kciuków było zacisniętych za to usg,że nie było inne opcji jak ta,że wszystko jest ok
Dzięki dziewczynki, dokładnie tyle kciuków że musiało być dobrze:-D:-D


A jak małż mi kupił czteropaczek :-D:-D:-D
Ale Ci się powodzi ;-);-)

Kurczak a mój Paweł własnie gary zmywa :cool2::cool2::cool2:
to jest zycie chłop w kuchni a żona z piwkiem przed kompikiem :-D
Czy Ty nie masz za dobrze:-D:-D Tak Cię M rozpieszcza ;-);-)

Hm jak powiedzialam M byl mocno zszokowany. Pokazalam mu test, zapytal co znacza II, powiedzialam, a on sie zapytal 'ale jak to mozliwe?' :szok: Szkoda, ze on nie chcial tej ciazy tak bardzo jak ja i ze nie skakal ze szczescia....
Nie przejmuj się musi chłop dojrzeć ;-);-) Zobaczysz jak zobaczy zdjęcia z usg to będzie szczęśliwy ;-);-)

Zaprosili mnie na rozmowe w sprawie pracy na kierownika do Orsay'a , ale chyba bez sensu żebym szła bo przecież we wrzesniu jade do siostry na 3 tyg..... i dupa....
Mój małż przylazł nawalony o 4 rano i zasnął w salonie z gołą dupą hahahaha:-D bez żadnego przykrycia spał przy otwartym oknie i nawet nie zmarzł :-D
Chyba lepiej zacząć szukać po powrocie :tak:
Ciepło na dworze inaczej przykryłby się czymkolwiek ;-);-)

U nas wszystko w porządku. Czekamy na córeczkę - Gabrysię. Obecnie jestem na zwolnieniu w domku - muszę troszkę poodpoczywać i zwolnic tempo.
Witaj. Super ;-);-)


Ja chciałam się tylko pochwalić..W końcu są rezultaty mojej diety..Dzisiaj koleżanka której dawno nie widziałam spojrzała na mnie i powiedziała:"Ale ty schudłaś!"...Ale mi się cieplo na sercu zrobiło!
Takie słowa podbudowują :tak::tak:

Hej dziewczyny :) jak znosicie te upały ? Ja jestem w 30 tyg. ciąży i to słońce mnie dobija :)
Jakoś daję radę ;-);-)

jak ktoras z Was na cos trafi...przypadkiem, u jubilera, czy w sieci-dajcie znac...mam czas do 5 wrzesnia:-)
Ta koniczynka rzeczywiście fajna ale szkoda, że nie czterolistna. A podkowa to mi się trochę nie podoba jak jest połączona z łańcuszkiem.
Nie wiem dlaczego ale "przemawia" do mnie to Jewellery - Pendants - Tinker Bell Star Pendant

Jewellery - Pendants - Farfalla Pendant

Jewellery - Pendants - Swan Pendant

Jewellery - Pendants - Hartley Pendant

ale najbardziej ten pierwszy :tak::tak:

Pozamiatane, kurtyna zapadła, Astalavista, Daswidania, nie ma odwrotu - w sensie zrobiłam bete. Wynik w poniedziałek ale nie mam jak odebrać bo pracuje na rano a mędy powiedziały że trzeba osobiście bo one przez telefon wyników nie podają.
Witaj Haniu. No to czekamy do poniedziałku. U mnie też nie podają wyników przez telefon;-)
 
reklama
Kropeczko mi sie podoba ta podkowa, jest bardzo orginalna i myslę że to piekny prezent :tak:

dziękuje Marzenixx***:-)

1-Jeżeli chodzi o biżuterie to mi się podoba ta podkowa:tak:
2-Ja zawsze od września do czerwca pracuję w sekretariacie szkoły policealnej (zaocznej czyli tylko w weekendy), nie mogła wcześniej pracować inaczej, bo studiowałam dziennie, ale teraz już chciałabym znależć normalną pracę na cały etat albo przynajmniej na pół, żeby w tygodniu mieć jakieś zajęcie. Bo w tej szkole policealnej od września mogę objąć stanowisko dyrektora, ale to nadal będzie praca głównie w weekendy i wtedy jakbym została tym dyrektorem, to chciałabym jakąś drugą pracę na pół etatu i byłoby idealnie:-)

1-dziękuje za opinie*** czyli jak dotychczas jest nas 3 za podkową...bo jak na razie to tez moj faworyt:tak:
Ale poczekam co powie "reszta"...

No chyba ze wogole innego rodzaju prezent??? jak myslicie????

2- dyrektorem:szok: wow!!!! to suuuper!!!!
A jakiej pracy chcialabym szukac...ten na codzien w tygodniu??? masz cos konkretnego na mysli/oku...itd???


Sekcja Ciężarówek dostała twoją teczkę osobową i czeka już na ciebie.
Papa, astalavista

:-D:-D:-Dhanka jestes bezbledna:-D:-D:-D


A kto Hankę wywali do ciężarówek???Sama się wyrzucisz kochana???
Kto wie co u Kaprychy???

Dobre pytanie...tymbardziej, ze to nas czeka juz lada dzien....

A Karycha-nie mam pojecia...:no::-:)no:pytalam i pytalam na forum ale ciiisza....
 
hehehe...a ja mam pytanie...
A kto Hankę wywali do ciężarówek???Sama się wyrzucisz kochana???
Kto wie co u Kaprychy???

Zrobimy to grupowo, wszystkie razem:tak:

Nie wiem kto mnie wywali ale już wiem kto czycha na stołek.

Plamka dobrze się czuję - objawów brak.

Kaprycha pewnie nogi rozkłada przed ginem i z tego podniecenia zapomniała o nas.
 
Kropeczko...co do biżuterii w W.Kruku na stronie internetowej nie ma wszystkiego co jest w salonach..Jeśli coś byś u nich znalazła to daj znać. Mam kartę zniżkową do nich to chętnie się podzielę..Kupowaliśmy u nich nasze obrączki ślubne - nie dość że cena normalna to jeszcze dożywotnia opieka nad biżuterią u nich kupioną: powiekszanie, pomniejszanie, czyszczenie i polerowanie..aaaa...i filizanki porcelanowe, firmowe Kruka na kawke po nocy poślubnej dostalismy...
Też tam kupowaliśmy i też mam kartę, filiżnki itd.:happy2:
 
Kropeczko...co do biżuterii w W.Kruku na stronie internetowej nie ma wszystkiego co jest w salonach..Jeśli coś byś u nich znalazła to daj znać. Mam kartę zniżkową do nich to chętnie się podzielę..Kupowaliśmy u nich nasze obrączki ślubne - nie dość że cena normalna to jeszcze dożywotnia opieka nad biżuterią u nich kupioną: powiekszanie, pomniejszanie, czyszczenie i polerowanie..aaaa...i filizanki porcelanowe, firmowe Kruka na kawke po nocy poślubnej dostalismy...

Wiem Olu...ja tez mam z Kruka obraczki i te filizanki i karte rabatowa...ale dziekuje***
ja mialam z nimi niemale przeboje przy zakupie obraczek:wściekła/y:....bo zrobili zle obraczki, tzn. dobre grawery, ale zle rozmiary (tzn obie w moim rozmiarze) i zle szerokosci-niezgodne z zamowieniem...szkoda gadac, dzwonilam do siedziby w Ponaniu i robilam rozpierduche bo nie chcieli na date slubu poprawionych zrobic...no ale po kilku telefonach i nerwach takich ze szok...sie udalo;-)

Jedzie w Lublin i okolice trochę do rodziny a trochę do Kazimierza :) generalnie odwiedzić przyjaciół. Żadne takie tam w tym roku :)

to co rok ma takie wypady solowe??? fajnie w sumie tak...maly odpoczynek od siebie;-)
A czy Ty tez tak sobie lubisz wyskoczyc sama???

mi sie osobiscie ta konieczynka podoba ale faktycznie wypadaloby by miala 4 listki :sorry2:
jak cos znajde to podesle!
a tak w woli pamieci - dzisiaj powinnam odgruzowac kompa :-)

dzieki Evie*** mnie sie na pierwszy rzut oka podoba koniczynka, ale nie pasuje mi to, ze ma 3 a nie 4 listki:baffled:...
i w zwiazku z tym schodzi na plan 2 a na 1 miejsce wysuwa sie podkowa...
ale jak jeszcze cos wyszukam to Was podpytam...

Z tym "poprawila sie" albo "dobrze sobie wygladasz" to ja mialam koszmary!!!! tymbardziej, ze ja z tych co "pucki" od malego mają jestem i tak juz....bylo, jest i bedzie:zawstydzona/y:
Chocbym zgubila 10 kilo to moja buzia zawsze bedzie okragla....:-)jak paczek w masle:-D...
A z ta tempka...ja nie wiem juz nic.....

Plamka dobrze się czuję - objawów brak.
.
Brak objawow jest jak najbardziej dobrym objawem...trzymam kciukaski!!! hanka-nie boj nic: cocojumbo i do przodu!!!!! z trojaczkami tez bedzie klawo!, jak cholera:-D
 
reklama
Uciekam Lachony do tej za******j roboty.

I nie cieszyć się za wczasu bo wam psikusa zrobie i tylko powąchacie stołek.

Zajrze po robocie.
 
Do góry