reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Lachony będę spadywac powoli bo do kamieniołomów dzisiaj ide. Robie do 22.00, chętnię bym poleżała bo mnie napieprza no ale cóż nie ma takiej opcji.
 
reklama
ot jaki przykład dzieciom będzie dawać...grzmię nad Tobą - ja pedagog...Andzia - ty psycholog też grzmij..i jeszcze Marzenixx - socjolog...i Nektarynka - informatyk...a co..jak szalec to szalec..
 
ja chce sie zapisac do bandy szczypiorów...jak zobacze na wadze 65kg to oszaleje ze szczescia..
o to ja tez tak chce poczekaj kochana na mnie ja od dzis zaczynam sie odchudzać i moze mi sie uda szybko te 5 kg nadwagi stracić
O nie! Chcesz uciekać z sekcji Grubasów do szczypiorów?:szok:
No dobra zgadzam sie :-D:tak:
I zostane sama,osamotniona i jak słonica zapasiona :-:)-:)-(
Dziołchy ja ponad 70 kg waże więc prosze Was przestańcie z tym że jesteście grube.Ja mam prawie 20 kg nadwage i co mam powiedzieć i zrobić.
Po skończeniu diety przytyłam i co :baffled::-:)-:)-(

Udanych łowów :-D:-):laugh2:
juz jestem z powrotem Madziu
to witaj wśród grubasów :-D:-D bo ja też mam 70 kg dziś sie ważyłam rano a jeszcze 2 miesiące temu miałam 74 to widac ze 4kg straciłam podczas choroby mamy :tak: ale i tak mam za dużo
a ile masz wzrostu Badaicka??
Powiedział mi że teraz najważniejsze żebym była dobrej myśli, żebym myślala pozytywnie i nawet zgodzi się mi dać wspomagacze jeżeli to sprawi że będę spokojniejsza i bardziej pewna powodzenia.
No ale powiedziałam że nie muszę na siłę brać leków i postaram się myśleć pozytywnie i uwierzyć że może mi się udać.

Tylko jak dostaje @ to jakby mnie ktoś w pysk strzelił, i czlowiek walczy żeby nie zwariować.
no Hanka nareszcie
ja myśle ze bliźniaki będa :tak::-)
Dzień dobry:-)
A my już po wizycie u ginki.
Na plusie mam 5 kg ;-) Wszystko ok następna wizyta za 3 tygodnie:tak:
czesć Kinguś
5kg to nie wiele a maleństwo zdrowe jak rybka bo mama szcześliwa jest :tak:
Pozdrownienia macie dziewczynki od wczasujacej sie Eve !!!!!!!!!!!!!
o jak milo również ją pozdrawiam :tak::-)
 
o to ja tez tak chce poczekaj kochana na mnie ja od dzis zaczynam sie odchudzać i moze mi sie uda szybko te 5 kg nadwagi stracić

juz jestem z powrotem Madziu
to witaj wśród grubasów :-D:-D bo ja też mam 70 kg dziś sie ważyłam rano a jeszcze 2 miesiące temu miałam 74 to widac ze 4kg straciłam podczas choroby mamy :tak: ale i tak mam za dużo
a ile masz wzrostu Badaicka??
Bernatko wzrostu mam 168 cm
 
Kaprycha - ja się do wina podłaczam - piję więc za Twoje i moje endo - a co mi tam - mogę wypić za endo wszystkich staraczek;-)

OlaPM - za późno na umoralnianie - lepiej się do nas podłącz:tak:
 
to za moje endo tez wypijcie..bo ja nie pije ( dieta )...za moje DUUUUUUUUUUUZZZZZZZZOOOOOOOOO %%%%

ide do sklepu po wolowinke na obiad dla mezusia...zaraz wracam
 
dziewczyny - ale pić będę jutro a dziś też zmykam bo muszę obiadek zrobić (rybka - na endo;-)) i się pakować na wyjazd - M przyjdzie z pracy i śmigamy:tak:

do poniedziałku - lub wtorku

trzymam kciuki - Zajączku za Ciebie i Madziu za Ciebie i za wszystkie testujące:tak:

Buziaki dla Was:-)
 
reklama
Kaprycha - ja się do wina podłaczam - piję więc za Twoje i moje endo - a co mi tam - mogę wypić za endo wszystkich staraczek;-)

OlaPM - za późno na umoralnianie - lepiej się do nas podłącz:tak:

Dobrze Andzka gada - POLAC JEJ :-D:rolleyes::evil:
Ja juz diete olalam, wole sie napic, bo gdyby sie moj zabieg udal to nieszybko bede znow mogla sie napic :unsure:

Buzka, ide wywiesic pranie na szybko :happy:
 
Do góry