reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Andzia może jeszcze zaglądniesz wiec żeby nie było,że się nie dzielę
Pierożki z jagodami i śmietanka z cukrem
 

Załączniki

  • obraz 069.jpg
    obraz 069.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 30
Właśnie skończyła się Wojna domowa :-D:-D
Danke za fluidki ale jak będzie wersja trojaczki to ja nie wiem czy świat jest gotowy na 3 Hanki.
A ja obstawiam jednego chłopaka ;-);-);-)

Już mam po kolana, przy bliźniakach będą po kostki:-D
:-D:-D:-D:-D

ty to sie trzymasz kochana, naprawde! 5 kg to jak nic!!! super ! :***
Pozdrownienia macie dziewczynki od wczasujacej sie Eve !!!!!!!!!!!!!
Tylko w ciąży człowiek się cieszy z kg na plusie:tak:
Dziękujemy:-)
A jak tam u Twojej siostry?
Beatka nie przesadzasz z tą wagą ? :-)
Ja mam już 6 kg na plusie :-(
Jem sporo i nawet słodyczy sobie nie odmawiam choć jakoś do słodkiego nie ciągnie. Choć moja teściowa i tak uważa, że jem za mało :confused2:no ale nie dam rady się zmusić przecież. Lekarz mówi, że jest ok to nawet nie wmuszam w siebie.
Szybciutko zrzucimy później zobaczysz ;-)

Cześć Chuderlaczku:-D:-D
Kiedyś to ja byłam szczupła przy 172 ważyłam 53 ale troszkę jak kościotrup wyglądałam ;-);-)

:szok: probowalam obejrzec na youtube jakies filmiki o laparoskopii ale az mi wnetrznosci wykrecilo jak pokazali jak to wyglada od srodka :szok::szok:
Ty to odważna jesteś :-D:-D

Przychodze tu codziennie ale siedze w krzakach.
Co to za ukrywanie ;-);-);-)

czesć Kinguś
5kg to nie wiele a maleństwo zdrowe jak rybka bo mama szcześliwa jest :tak::-)
Dokładnie :-D

to za moje endo tez wypijcie..bo ja nie pije ( dieta )...za moje DUUUUUUUUUUUZZZZZZZZOOOOOOOOO %%%%

ide do sklepu po wolowinke na obiad dla mezusia...zaraz wracam
Wypiję oczywiście ;-);-)
To się mężuś ucieszy ;-)

dziewczyny - ale pić będę jutro a dziś też zmykam bo muszę obiadek zrobić (rybka - na endo;-)) i się pakować na wyjazd - M przyjdzie z pracy i śmigamy:tak:
Kiedy wracacie?

Kinguś - ty nie ZA DUZO tyjesz w tej ciazy?:rofl2:;-)
Mówią, że w normie ;-)pewnie do 12 dojadę :-D

Jeju dziewczyny jaką mam okropną zgagę aż mnie klatka boli :sad:
 
A jak tam u Twojej siostry?

Jeju dziewczyny jaką mam okropną zgagę aż mnie klatka boli :sad:
u siostry wszytsko dobrze, dziekuje ze pytasz :) kinga sie wierci i wogóle siostra czuje sie dobrze:tak:

a co do zgagi to pamietam ze przy pierwszej ciąży siostra na zgage co chwile ssała RENI. Lekarz powiedzial ze moze, a ze często miała zgage to bardzo często to brała.:tak:
 
to witaj wśród grubasów :-D:-D bo ja też mam 70 kg dziś sie ważyłam rano a jeszcze 2 miesiące temu miałam 74 to widac ze 4kg straciłam podczas choroby mamy :tak: ale i tak mam za dużo.
No to nieźle, na prawdę:-D żeby z Ciebie nie został wiór jakiś Bernadko:-)
dziewczyny - ale pić będę jutro a dziś też zmykam bo muszę obiadek zrobić (rybka - na endo;-)) i się pakować na wyjazd - M przyjdzie z pracy i śmigamy:tak:
trzymam kciuki - Zajączku za Ciebie i Madziu za Ciebie i za wszystkie testujące:tak:
Miłego weekendu Andziu:-) Baw się dobrze!!! Dzięki za kciuki:-)
A co do mocnych słów... niech powiem że przez pierwsze trzy miesiące sie nie odzywała (jak się dowiedziała)... teraz zażądała wymeldowana się z jej mieszkania (nie mamy swojego - wynajmujemy) a sama 34 lata temu oddała mnie do domu dziecka, z którego zabrała mnie rodzina zastępcza z której ona zabrała mnie jak miałam 8 lat... i tak się to toczy dziwnie :) Generalnie ma mi za zle że mi się układa (jestem z kimś, kochamy się, praca ok...) i nie cierpię jak ona w samotności...
:-:)-( Kurczę, ja nie wiem czemu tak się dzieje. Czemu ludzie robią takie rzeczy. Nie rozumiem.
Nie przejmuj się Słońce. masz dbać o was i cieszyć się swoim życiem. Buziak
W to nie watpie :) i mam tu takiego "pomagiera" ktory grzmi mi nad uchem że nie pozwoli skrzywdzić naszego dziecka :) i mam sobie zapamietac :) oczywiście grzmi łagodnie ale wiem dzięki temu że nie jestem sama
:-D:-D:-D I tak trzymać.!!! to najważniejsze:-)
justynko a ty czujesz co nie co?? jakies objawy chocby maleńkie??:sorry:
Wieszco, Marzenko..Niby są. Nie chciałam pisać bo chciałam wiedzieć. I wtedy napisac jakie miałam żeby można było się wkręcać, albo nie:-)
W każdym razie @ brak, boli mnie czerep, i od przed wczoraj cycki - Ale trochę i to bardziej prawy. Tak z boku i pod pachą...
Mam nadzieję że będą mogła napisać więcej niedługo.:)
 
Ostatnia edycja:
Andzia może jeszcze zaglądniesz wiec żeby nie było,że się nie dzielę
Pierożki z jagodami i śmietanka z cukrem
o ale mi ślinka cieknie
ja nie potrafie robić pierogów i nie mam do tego cierpliwosci:tak:
No to nieźle, na prawdę:-D żeby z Ciebie nie został wiór jakiś Bernadko:-)

W każdym razie @ brak, boli mnie czerep, i od przed wczoraj cycki - Ale trochę i to bardziej prawy. Tak z boku i pod pachą...
nie bój sie to mi odchudzanie bardzo kiepsko wychodzi niestety
Justynko kochana na pewno fasoleczka u Ciebie mieszka juz nie ma innej mozliwosci
 
Wieszco, Marzenko..Niby są. Nie chciałam pisać bo chciałam wiedzieć. I wtedy napisac jakie miałam żeby można było się wkręcać, albo nie:-)
W każdym razie @ brak, boli mnie czerep, i od przed wczoraj cycki - Ale trochę i to bardziej prawy. Tak z boku i pod pachą...
Mam nadzieję że będą mogła napisać więcej niedługo.:)
:-D:-D:-D:-D rozumiem , nie musisz więcej nic dodawać:-p:laugh2:
 
u siostry wszytsko dobrze, dziekuje ze pytasz :) kinga sie wierci i wogóle siostra czuje sie dobrze:tak:
a co do zgagi to pamietam ze przy pierwszej ciąży siostra na zgage co chwile ssała RENI. Lekarz powiedzial ze moze, a ze często miała zgage to bardzo często to brała.:tak:
No to super. Widzę, że Kinie to takie ruchliwe są:-D:-D
Dzięki chyba będę musiała sobie possać bo mnie cała klatka boli:baffled:

Mam nadzieję że będą mogła napisać więcej niedługo.:)
Czekam niecierpliwie ;-);-);-);-)

Badaicka dopiero teraz zobaczyłam te pyszne pierożki.........mniam
 
reklama
Do góry