reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Lilka

Trza byc chytrzejszym niz bank. A kto powiedzial ze musisz podawac w aplikacji ze masz dzieci :-D:-):-)

Wtedy beda dzielic na 2:)
 
reklama
Lilka

Witaj na forum....


I od samego poczatku musze Cie do pionu doprowadzic z tym kredytem. Czys Ty sie szaleju najadla ? Ciaza nic nie ma do kredytu

I co wiecej - jesli masz prace, to jej nie zmieniaj, bo jak zmienisz to wlasnie obnizy Ci sie zdolnosc kredytowa.

Wiem co mowie kochana...w tym mozesz mi zaufac w 200%

Teraz Mam pracę na umowę o dzieło -teraz nie mam w ogóle zdolności kredytowej,dlatego zmieniam .To mój mąż mnie tak stresuje z tym mieszkaniem:zawstydzona/y:.JA tam nie narzekam straszną optymistką jestem:-)
 
Aha


Umowa o dzielo nie jest dobrze widziana.....Ale ostrzegam, ze zmiana pracy tez moze zaszkodzic.....

Nie wiem jaka macie sytuacje, ale moze M sam sie starac ?
 
Teraz Mam pracę na umowę o dzieło -teraz nie mam w ogóle zdolności kredytowej,dlatego zmieniam .To mój mąż mnie tak stresuje z tym mieszkaniem:zawstydzona/y:.JA tam nie narzekam straszną optymistką jestem:-)
ale umowa o dzieło jeśli trwa bodajże dłużej niż 6 miesięcy to jest brana pod uwagę :))) a zabezpieczacie się że on taki pewny że nic się po drodze nie wydarzy??? :))):tak::-D:szok:
 
Po pół roku od zmiany pracy dadzą bez problemu bo pytalismy dlatego mój M.chce poczekać do padziernika z dzidzią żeby w grudniu pójść po kredyt.No a jak będe w 5 miesiącu i jeszcze na zwolnieniu to może być problem. Ale on problemy stwarza:crazy:
 
Zaraz będę zmykała dziewczynki bo coś zmęczona jestem, bo się o 7 rano zerwałam żeby testować. papa kobietki dobrej nocki
Lilka głowa do góry... i pamiętaj nie ma zabezpieczenia 100% :)))
 
Lilka


Jesli bedziecie mogli jakos ominac fakt z jestes w ciazy - wtedy nie ma problemu. Jesli bedziesz w widocznej ciazy, moga dodac 3 osobe do policzenia dochodu na gospodarwstwo domowe i w tym kontekscie jest trudniej
 
reklama
no właśnie wiem:-( Może nie będzie bardzo widać... jak ja mała i drobna jestem to brzuszek może tez mały będzie:happy:
 
Do góry