reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Część dziewynki, sorry, że się cały dzięń nie odzywałam, ale jakoś czasu nie miałam, rano była u mnie fryzjerka, potem rodzinka zdziećmi, więc zamieszanie, potem mężuś zabrał mnie na pyszną kolacyjkę do restauracji i wkońcu teraz dorwałam się do kompa...
Trzymajcie za mie kciuki, jutro testuję...

trzmam kciuki ;)

ja w łonie matki I cz o bliziakach przespałam , II cz o rozwoju płodu natomiast oglądałam, było extra - ale nic straconego mam nagrane obie czescie, bede mogła ogladac ile wlezie...

i kurde moja pewnosc opada, za bardzo cosik boli w podbrzuszu, muli jak na @ no i zmierzla sie zrobilam... jutro rano zmierze tempke, mam nadzieje ze nie opada...
 
trzmam kciuki ;)

i kurde moja pewnosc opada, za bardzo cosik boli w podbrzuszu, muli jak na @ no i zmierzla sie zrobilam... jutro rano zmierze tempke, mam nadzieje ze nie opada...

No to możemy sobie ręce podac :), mnie spadła o 4 kreski, wiec jestem wkuta. Jeszcze wczoraj poklocilam sie ze znajoma (w moim wieku) ktora tez by bardzo chciala miec dziecko ale chlopa nie ma, i w ramach swoich niepowodzen zaczela mi mowic jak to ona sie o mnie martwi, bo tak sie nakrecilam, a pewnie nie jestem w ciazy i w ogole napewno mnie boli brzuch na @ a cycki mi urosly z wmowienia sobie. Nie mogla tylko mi powiedziec ze sobie wmowilam te dwa razy dwie kreski.

Jestem zla i smutna. Najbardziej mnie boli to ze myslalam ze to jest moja dobra znajoma prawie... przyjaciółka. A tu... wsparcie jak sie patrzy w chwili stersu.
 
No to możemy sobie ręce podac :), mnie spadła o 4 kreski, wiec jestem wkuta. Jeszcze wczoraj poklocilam sie ze znajoma (w moim wieku) ktora tez by bardzo chciala miec dziecko ale chlopa nie ma, i w ramach swoich niepowodzen zaczela mi mowic jak to ona sie o mnie martwi, bo tak sie nakrecilam, a pewnie nie jestem w ciazy i w ogole napewno mnie boli brzuch na @ a cycki mi urosly z wmowienia sobie. Nie mogla tylko mi powiedziec ze sobie wmowilam te dwa razy dwie kreski.

Jestem zla i smutna. Najbardziej mnie boli to ze myslalam ze to jest moja dobra znajoma prawie... przyjaciółka. A tu... wsparcie jak sie patrzy w chwili stersu.

Nie wierzę, że dwie krechy pokazały ci się tak ooooo przez pomyłkę!
Dziś spać nie mogłam. To była pierwsza noc z świadomością, że na 99 % jestem w ciąży.
Mam dziwne obawy.
Ciągle mnie coś ciągnie w podbrzuszu i wpadam w panikę, mimo że wiem, że coś tam się może rozciąga....
 
Nie wierzę, że dwie krechy pokazały ci się tak ooooo przez pomyłkę!
Dziś spać nie mogłam. To była pierwsza noc z świadomością, że na 99 % jestem w ciąży.
Mam dziwne obawy.
Ciągle mnie coś ciągnie w podbrzuszu i wpadam w panikę, mimo że wiem, że coś tam się może rozciąga....
OLICA nic ci nie wypadnie :D chyba ze za mniej wiecej 8 miesiecy :D
Widzisz chodzi o to ze ona (ta znajoma) to mowi z zazdrosci pod przykrywka troski o mnie. Postanowilam zrobic sobie od niej wakacje bo jest mi przykro po wczorajszym
 
dziewczyny musze się wam wygadać. strasznie się stresuje usg...boje się ze nie będzie serduszka..ustały mi mdłości - już 3 dzień ich nie mam, a to chyba zły znak :(
tak strasznie się boję........ naczytałam się o pustych jajach płodowych i poronieniach i boje się jak cholera... nigdy nie byłam takim cykorem, a teraz...szok....
dlaczego ustały mi mdłości w 6 tygodniu???
Podobno tak juz jest :), niektore babki w ogole nie maja mdlosci. Te dla odmiany stresuja sie jak mdlosci przyjda. A moze two organizm zaczal tolerowac hormony? znaczy przywykl?

Koniecznie napisz POST FACTUM jak sie ma fasolka i ty.
 
Od ran mdlości ,a cyce mi odpadną:tak:
Passingby olej zawistną kumpelkę na jakiś czas,a Ty się nie stresuj ,dwie kreski to fakt!!może powtóż tescik:tak:
Ale mnie kusi zatestować ,czasem cykle miałam co 28d??
 
No to możemy sobie ręce podac :), mnie spadła o 4 kreski, wiec jestem wkuta. Jeszcze wczoraj poklocilam sie ze znajoma (w moim wieku) ktora tez by bardzo chciala miec dziecko ale chlopa nie ma, i w ramach swoich niepowodzen zaczela mi mowic jak to ona sie o mnie martwi, bo tak sie nakrecilam, a pewnie nie jestem w ciazy i w ogole napewno mnie boli brzuch na @ a cycki mi urosly z wmowienia sobie. Nie mogla tylko mi powiedziec ze sobie wmowilam te dwa razy dwie kreski.

Jestem zla i smutna. Najbardziej mnie boli to ze myslalam ze to jest moja dobra znajoma prawie... przyjaciółka. A tu... wsparcie jak sie patrzy w chwili stersu.


eee tam ty jestes w ciazy jak ci tescik pokazal, pocieszylas mnie troszke ze spadkiem tempki, bo mimo ciazy widocznie moze spasc...

mi spadła narazie o 1 stopien, myslicie ze to moze byc zapowiedziec tej wrednej @?
 
reklama
Hej, wpadam powiedzieć, że znów nie będę mogla być na bieżąco :-(

Darię w nocy z czwartku na piatek dopadła grypa żołądkowa a od wczoraj jest na antybiotyku bo jeszcze zapalenie oskrzeli się przypałątało :-(. Do tego wszystkiego mnie znów w nocy bardzo bolał brzuch, nie wiem, może to ma związek z przekręcaniem małego i naciskiem np. na wątrobę :confused:

W kazdym razie wszystkie serdecznie pozdrawiam!!!
 
Do góry