reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Kilka razy w ciągu dnia, a tak to jest takie uczucie jakbyś chciała oddać gazy, mam strasznie napięty brzuch. :-)

Do lekarza teraz nie pójdę, bo nie ma miejsc.


To może zwykłe wzdęcia, a nie bole brzuszka, bo jakby to były bóle to mogłabys zrobic betkę a za kilka dni jeszcze jedną, żeby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta, ale wzdęcia to chya sa normalne w ciązy.
 
reklama
Witam serdecznie wszystkich i zycze zdrowych dzidziusiow. Jestem mama 8 letniego Kuby i rocznego Mateuszka, ponadto nosze pod serduszkiem jeszcze jedno malenstwo. Wzielam Z Mateuszkiem udzial w konkursie organizowanym przez pampers. Moglibysmy wygrac roczny zapas pieluszek co w naszej sytuacji byloby duza pomoca. Potrzebne nam jednak glosy poniewaz konkurencja jest duza. Jesli ktoras z mam moglaby pomoc glosujac na mojego synka bylibysmy strasznie wdzieczni. Glosy mozna oddawac wielokrotnie jeden na dzien. Bardzo prosimy o pomoc. W moich suwaczkach jest link. Z gory dziekuje za kazdy glos.
 
zrobilam drugi test dla pewnosc dzis rano no i tez 1 kreska

plakac mi sie chce

temkpa spadla juz o 3 kreseczki wiec @ napewno przyjdzie

wstyd mi za moje urojenia , mam zal do Boga

okropne uczucie.
do tego stopnia ze wiem ze dalej tak byc nie moze, narazie musze zmienic ałkiem swoje myslenie, oderwac sie od staranek i co najwaznijesze ! zabieram sioe powaznie za bieranie kasy na in vitro
 
Popadam w skrajności, bo zaglądam w toalecie czy nie plamię, boję się moich bóli podbrzusza a z drugiej strony jak wczoraj zobaczyłam to załamanie na linii podbrzusza to poczułam, że będę mamusią (jak Bóg da) :-)
Jak byłam w ciąży, to w pierwszych 2 miesiącach też miałam bóle brzucha. Wszystko było w porządku. Lekarz zalecił mi tylko branie no-spy. Tak więc nie denerwuj się, bo moim zdaniem jest wszystko ok.
Pozdrawiam z Wrocławia:-)
 
Hej dziubaski! :-D przebrnelam przez te wszystkie strony! :baffled: wczoraj czytalam do 23ej a dzisiej od 7rano!!!! :szok:
Haha życzę Ci powodzenia. Ze dwa dni Ci na to zejdą :-D
no i w zasadzie przez 2 dni czytalam! :-D
No wywczasowana, odpocznięta takiej to dobrze!:happy:
taaaa..... jasne! :-D ale co jak co to napatrzylam sie na 3.5 miesiecznego chrzesniaka! :-D słodziak mowie wam! :tak: juz niedlugo bedzie łamal damskie serca!
Pozdrowionka i miłego czytania. Ja nie dałam rady wczoraj nadrobić zaległości.
uff mi sie nareszcie udalo :-D
Ale mnie tak czasem MOCNO boli aż zatrzymuje oddech i się krzywię na chwilę... Od dwóch dni tak mam.
Oleńko jeszcze raz GRATULUJE!!!!! a te bole to najprawdopodobniej rozciafająca sie macica! :tak: a jak baaardzo bedzie bolalo to lec i na ostry dyzur! :sorry2:
Kurde mam dzisiaj cholernego doła!!! a jak jeszcze słyszę takie rzeczy 13-latka matką... kurde to mnie szlag trafia!!! ja przeczytalam u nas na forum w młodziutkich mamach 14 dopiero co poraz pieerwsz @ dostała 5 miesięcy temu i wpadła...
no w dooope jeża! ten swiat schodzi na psy! nie obrażając psów!:dry:
a tak wogole to czuje ze ci sie udalo..... nie to zebym zapeszala, ale zazwyczaj mam tak, ze czytam kogos posty na BB i czuje np ze jej sie uda czy nie i na ogol sie sprawdza....... a co do ciebie czuje ze sie udalo;-)
u siebie mam takie przedziwne uczucie ze zaciąże w kwietniu i bede styczniówką 2010 :-D:-D
:-D:-D a pamietam jak kiedys na forum juz komus wywtozylas! sluchajta bo prawde pisze!
mi tez sie mazy styczen 2010!! :zawstydzona/y:
A czy ktoś wie czy siedzenie przed kompem jest szkodliwe dla dziecka????? Bo ja siedze i siedze...
ogolnie rzecz biorąc kobieta w ciazy nie powinna dluzej siedziec niz 4 godz przed kompem ale to jest ze tak powiem w prawie pracy ze wzgleow roznych czy to ze wzgledu na nie wygodna pozycje jak i monitor! te nowe plaskie monitory sa bardzej niebezpieczne z drugiej strony! podobno zagrozenia nie ma ale czort tam ich wie! :dry:
No Eva nareszcie jesteś, juz sie zaczynałam martwić;-)
oj dzieki kochana! no juz wrocilam! :-D a caly wyjazd o was myslalam!!!! szok! :szok:
Cześć słońce:-D
cześć Mamuśko! :-D
Witam Was wieczornie,
Dziewczyny stracilam glos :szok: tak mnie gardlo napieprza, juz nie wiem co mi moze pomoc :-(
ja jak mam taka sytuacje to biore na lyzeczke od herbaty szczypte soli i zalewam sokiem z cytryny i do dna! fajnie wyzera! a na chrype czy tez utrate glosy rozgryzam wit A+E

jestem, nic dzis nie zrobia, mam sie jutro zglosic do poradni, mze to poronienie moze nie, ale uslyszałam: no, ale jest Pani w ciazy na 100% (ale mi pocieszenie), odkleja sie ten fasolek ktory jest na dole, w miejscu bliny - a mowilam cholerze zeby sie tam nie zagnezdzac! (zart - oczywiscie jedynie myslalam zeby sie tam nie zagniezdzalo). Tak, na poczatku czulam dwie fasolki - ale zobaczymy jutro. Dam znac.
czekamy na wiesci! kciuki zacisniete! :sorry2:
zrobilam drugi test dla pewnosc dzis rano no i tez 1 kreska
plakac mi sie chce
temkpa spadla juz o 3 kreseczki wiec @ napewno przyjdzie
wstyd mi za moje urojenia , mam zal do Boga
okropne uczucie.
do tego stopnia ze wiem ze dalej tak byc nie moze, narazie musze zmienic ałkiem swoje myslenie, oderwac sie od staranek i co najwaznijesze ! zabieram sioe powaznie za bieranie kasy na in vitro
przytulam!!!! :-(
 
Dzisiaj mialam pierwszy zastrzyk z menopuru :baffled: Chyba podskorny, bo w brzuch... Jejku ale glupie uczucie :baffled: Jutro mam miec dwa zastrzyki, a w piatek...... chyba sama sobie bede musiala zrobic :szok: Mam rano usg, a potem od razu musze leciec na zajecia - a podobno trzeba robic mniej wiecej w tym samym czasie, wiec bede musiala gdzies tam w przychodni sobie przycupnac i zapakowac dwa strzaly w brzuch :baffled::szok::baffled: Jestem tym przerazona :szok:

Czy ktoras z Was, ktora brala pregnyl, moze mi powiedziec czy sie robi zastrzyk podskorny czy domiesniowy?
 
Cześć Baboki
Znowu żeście naskrobały... Brak Mi słów do was.
Ja jednak powstrzymałam się wczoraj przed zakupem testu.... Głupia jestem @ była, to co ja wymyslam i robię sobie nadzieje. trzeba się będzie zabrać do roboty znowu:) Mam nadzieję tylko że mąż mi nie wyjedzie przed owulką. Zakupię mu dzisiaj Androvit, sobie jakieś ziółka i będziemy szaleć:D AAAA, i testy owu... mam nadzięję że się nie zakręcę jak ostatnio:-)
Passingby musisz być trwarda a nie miętka:-D Ja trzymam bardzo mocno kciuki:tak:
Uda się:)
 
reklama
zrobilam drugi test dla pewnosc dzis rano no i tez 1 kreska

plakac mi sie chce

temkpa spadla juz o 3 kreseczki wiec @ napewno przyjdzie

wstyd mi za moje urojenia , mam zal do Boga

okropne uczucie.
do tego stopnia ze wiem ze dalej tak byc nie moze, narazie musze zmienic ałkiem swoje myslenie, oderwac sie od staranek i co najwaznijesze ! zabieram sioe powaznie za bieranie kasy na in vitro
Elfiku.... Nie załamuj się!!! @ jeszcze nie ma więc jest nadzieja....My wszystkie Ci mocno kibicujemy:tak:
 
Do góry