reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Moja szefowa jest "najlepsza", my sie smiejemy, ze jak ona choruje to koniec swiata (umiera) zawsze ma "meska grype", dzis chodzila jeczal i uzalala sie nad soba jaka to ona biedna. I co zrobila :crazy: wyszla wczesniej do domu a mi zostawila dluga liste co trzeba zrobic na jutro :wściekła/y: Na pozegnanie uslyszalam: "Mam nadzieje, ze jutro sie lepiej poczujesz" Ta juz, boi sie,ze sie zbuntuje i nie przyjde do pracy, wtedy kto bedzie odwalal za nia czarna robote.
A do lekarza ide w piatek.

Ach, ci szefowie! Mój były szef gadał często przez telefon na moim biurku - taka maniera:-). A jak było mocno chory /i tak pracował, bo to typ pracoholika, niestety/, to też sobie z tego nic nie robił, tylko mi zarazki do mojej słuchawki wrzucał:crazy: Jak tylko skończył nawijać, to ja ukradkiem przeprowadzałam dezynfekcję ....:-D:-D:-D
 
reklama
Robi się nowy dzień, zbieram się do spania. Znów się zasiedziałam, a i tak nie dałam rady nadrobić zaległości na BB .... Mam wyrzuty, że za pózno chodzę spać, ale tak się już przyzwyczailam do rytmu sowy, że trudno bedzie się przestawić......
Dobrej nocy i udanego startu w nowy dzień (srodek tygodnia, wiec już z górki na pazurki do weekendu!!!)
 
Passingby:szok: mam wielką nadzieję ze wszycho bedzie ok. trzymam kciuki
Olesia zdrówka
A mnie boli brzuch ,jajniki klują ,sluz jak woda białawo ,zołtawy-zwariuję zanim zrobię nastepny test:no:
 
No żesz Qwq jego mać! Zaczeło się plamienie. Ciekawa jestem - jak się rozkula to adios amigo pomidoros - fasolce mowimy papa :-(

Kurde no........... :-(

jestem, nic dzis nie zrobia, mam sie jutro zglosic do poradni, mze to poronienie moze nie, ale uslyszałam: no, ale jest Pani w ciazy na 100% (ale mi pocieszenie), odkleja sie ten fasolek ktory jest na dole, w miejscu bliny - a mowilam cholerze zeby sie tam nie zagnezdzac! (zart - oczywiscie jedynie myslalam zeby sie tam nie zagniezdzalo). Tak, na poczatku czulam dwie fasolki - ale zobaczymy jutro. Dam znac.

Czekam na wiadomości od Ciebie !!! Oby były dobre !!!

Popieprzone dupki ( zaprzeproszenim) i to ma byc pomoc w nagłych wypadkach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No nie wierzę:wściekła/y:
Poprostu brak mi słów.

Dokładnie te słowa się cisną na usta ...........


Kurczę z rana już takie złe wieści...............

A ja dziś zrobiłam DOPIERO drugi test.......... (wiem jestem mistrzynią spokoju pod tym względem , bo niektóre od zobaczenia II kresek robią z podniety testy codziennie :-) )

Kreska jest już dużo wyraźniejsza niż w niedzielę :-) Jestem taka szczęśliwa, że szok.

Na betę nie idę bo chyba nie ma potrzeby.

Wczoraj wieczorem jak stałam przez lustrem zauważyłam, że w połowie tego miejsca gdzie ma się owłosienie zrobiło się takie załamanie tzn taka linia bo powstało lekkie wybrzuszenie.

Jezuuuuuuuuu jaki to fajny widok-odrazu zawołałam męża czy też to widzi. I potwierdził, że nigdy czegoś takiego nie miałam :-)
 
Czc dziewczynki.

passingby ja się czujesz?

OLCIA widze, ze u Ciebie maleństwo sie rozkręca.
Oswoiłas sie juz z mysla że bedziesz, a właściewie jesteś mamusią?:-)
 
Czc dziewczynki.


passingby ja się czujesz?

OLCIA widze, ze u Ciebie maleństwo sie rozkręca.
Oswoiłas sie juz z mysla że bedziesz, a właściewie jesteś mamusią?:-)

Popadam w skrajności, bo zaglądam w toalecie czy nie plamię, boję się moich bóli podbrzusza a z drugiej strony jak wczoraj zobaczyłam to załamanie na linii podbrzusza to poczułam, że będę mamusią (jak Bóg da) :-)
 
reklama
Co tam u was słychać??? są jakieś nowe zafasolkowane???
Ja niestety nie wytrzymałam i dzisiaj zrobiłam teścior. NEGATYWNE. Ale nic dziwnego że taki wynik bo przecież jest dopiero 25 dc
 
Do góry