reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ja to jednak głupia jestem!
No to se znalazłam w necie odpowiedz, która mi się podoba, jedna napisała, że tak jak ja nie miała nigdy plamień, niteczek krwi w trakcie owulacji a potem się okazało, że zfasolkowała.
I tej myśli się trzymajmy, wiem że to głupie ale co tam będę mieć sobie nadzieję.
A tak dla pewności to jeszcze dziś na pewno poprawimy.

Caly dzien siedzisz i czytasz o tym? :szok: Niezla jestes
:-D:-D:-D
 
reklama
MAM WYNIK!!!!!!!!!
13,59 ng/ml !!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D jupiiiiii!

wiesz co ja tam widzę?
czarownica.gif
 
siema,ja pijana pisez takze sorki za bleby,poczytalam was troche dzieki za kciuki,przydadza mi sie testuje jutro o ile jest juz po polnocy haha...koncze bo niejestem w stanie pisac.

Oj nie ładnie pic jak mozesz byc w ciązy,powinnas w pupe dostac;-)


i ja gapa sie dołnczam do zyczeń!
Samych pieknych chwil we dwoje a juz niedlugo w troje! :-) wiele troski zrozumienia i milosci! :sorry2:
[/QUOTE]

Eve dziękuje za zyczonka;-)


Cześć lasencje;-)
Z kawką się wpraszam:-)
Ja niestety jestem baardzo zapracowana i nie mam czasu poplotkowac z wami.....
Dzis mnie napieprza jajnik że szok! Ale stawiam ze owu bede miec za 2-3 dni. Patrząc na mój wykres jest prawie identyczny jak z kwietnia .... dziś zaczynam robic testy owu i atakuje małża!:-D Chociaż wczoraj wieczorkiem poszaleliśmy jak za dawnych czasów i wogóle nie myslałam o fasoli bo to i tak za wszesny dc, ale było ekstra! I tak mysle czy nie od tego mnie tak jajnik dzis kłuje:-D
buziolki :******

No to super se zaszalałas,oby cos z tego było:tak:

No to mamy juz dwa podpisy :-D zostalo 99 998 :-D Dawajcie dziewczynki, nie krepowac sie :-D

ja tez jestem za!!!!!

Dzien Dobry!


Madzia-wszystkiego najlepszego z okazji roczniy slubu-wielu wspolnych lat pelnych radosci, milosci i szczescia!!!!

Dziękuje bardzo:-)

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D No coz, niestety w takim razie nie bedziemy mogli z M powtorzyc Waszych wyczynow, bo wibratora nie posiadam :-:)szok::szok::szok: Chyba, ze NATURALNY, ktory mi M codziennie rano rekwiruje i zabiera ze soba do pracy :-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::-D:-D

No cóz ja tez takiego miałam,ale mi pofrunoł daleko i jak narazie nic niemam musze poczekac:tak:

siemanko..powiem Wam ze kacyk byl z samego rana teraz jest spokio jestem juz gotowa na dzis wieczor:-p
testuje jutro o ile okres nie przylezie wiecie niby wczoraj mial byc ale czasem mam cykle 31dniowe takze nie nakrecam sie bo to bezsensu,ale jna utro jetst zaplanowana operacja pod kryptonimem TEST

No mam nadzieje ze bedzie pozytywny z tego całego serca Ci zycze:tak:

WITAM:-)
Ja zaraz mykam pomywać ale jeszcze do was napisać chce:-)

Kurka i już nie wiem co miałam napisać:zawstydzona/y:dlatego wszystkim buziole przesyłam:-)

Witaj Kochana jak sie czujesz?

MAM WYNIK!!!!!!!!!
13,59 ng/ml !!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D jupiiiiii!

To suuuper:tak::-D
 
reklama
Do góry