reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Hejka noca:-):-)
Dziewczyny jakich perfum używacie w okresie letnim???? Bo chciałam sobie cos ładnego kupic , ale kompletnie nie mam pomysłu...... a mam bardzo wybredny nos...:confused2: spodobały mi sie Chanel -Chance ale wersja letnia nowa, tylko że cena mnie zwaliła nóg więc prosze o jakieś propozycje:sorry:
ja od kilku lat uzywam Green Tea E. Arden i zawsze musze miec je w domu... na zime to roznie ale czesto kupuje calvina kleina...
No przeca jestem ale nie chce przeszkadzać w tłumaczeniu Lolitki co i jak,bo ja to zawsze badalam paluchami tzn brałam na paluchy i patrzyłam jaki ten łon jest :cool2:
ja tez tak samo - tylko teraz nie mialam po zabiegu - mam nadzieje ze po najblizszej @ juz bedzie cos widac...
A jak małż mi kupił czteropaczek :-D:-D:-D
a ja jutro musze skoczyc po jakiegos whiskacza z cola sobie zapodac... bo od nastepnego cyklu zno trza bedzie ograniczyc??
no - nareszczie - witaj:-):-)
No zaśnij w końcu biedoku
No i nawet przekąska sie trafiła:-D
no bo to przeciez dzis nie piatek wiec miesko mozna a taki owad to ponoc samo miesko
 
Muszę lecieć Lachony bo ogier rozpłodowy upomina sie o przydział do kompa.

A to moja przewodnia piosenka ostatnio - mój mnie już nienawidzi za ciągle słuchanie jednej piosenki.
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=TJHARV22LTY"]YouTube - Anna Maria Jopek - Możliwe[/ame]

Wpadne - obiecuje:-)
 
a ja jutro musze skoczyc po jakiegos whiskacza z cola sobie zapodac... bo od nastepnego cyklu zno trza bedzie ograniczyc??
Gosia a kiedy jedziecie na urlop?
bo mnie sie takzdaje ,ze to wtedy bedzie Twój czas :tak:
Twoja cyganka sie nie myli :no::-D


Muszę lecieć Lachony bo ogier rozpłodowy upomina sie o przydział do kompa.

A to moja przewodnia piosenka ostatnio - mój mnie już nienawidzi za ciągle słuchanie jednej piosenki.
No ja mam nadzieje żeś Ty juz wpadła ;-):-D

Dobra spadam,bo Paweł o 5 wstaje a ja mu tu klikam:baffled:
 
ale Babole WSTRETNE,zescie dzis popisaly!!!
zeby Was rece przez tydzien bolaly od tego pisania ! :-D:-D
wrocilam o 21 z roboty,a tu tyle do nadrobienia :szok:

to jesli faktycznie w 20dc bylo najlepiej to po 24h-36-48h bedzie owulka czyli 21dc sie zgadza u mnie jest tak ze jak pozytywny to w w tym samym dniu owulka wychodzi a co do stali to na caly dom 3 tony wedlug projektu
no to zonk,bo temp dzis spadla,a tescik owu juz nic nie pokazuje i co?ja sie pogubilam...

Hej dziewczynki,

Dzisiaj rano zobaczylam II :-D:-D
GRATULUJE!!!!!

Gratuluję !!!! :-)
...Okazało się, że żylak mi się zrobił :-(
:szok::szok: nigdy o czyms takim nie slyszalam :confused: czlowiek przez cale zycie sie uczy...

dziewczyny zaczelam krwawic.
...ale mi cisnienie skoczylo,jak to przeczytalam...cale szczescie jest wszystko ok!I bedzie juz ok!Bo teraz w tym cyklu czas na druga Darie ;-):-D:-D

Dziewczynki, Orientujecie się może ile wynosi kwota alimentów na dziecko?
Teraz wszystko jest strasznie drogie, ciężko też przewidzieć leczenie itp.
tak jak juz dziewczynki pisaly:
alimenty moze miec przyznany wspolmalzonek (niezaleznie od alimentow na dziecko!!) po rozwodzie,jesli z tego tytulu pogorszyla sie jego syt.finansowa!wiec walczo alimenty dla siebie i dla dziecka!!!
a tak przy okazji kasy,to mozesz dorabiac sobie robiac zdjecia ciezarowek lub dzieciaczkow,bo robisz sliczne zdjecia i tu na forum napewno znalazloby sie sporo chetnych :-)

jestem juz na liscie Olu...czekam:-) i mam nadzieje, ze to jednak szybciej to pojdzie, bo jak nie :wściekła/y:...to oddam sie prywatnie w rece naszych lekarzyw kraju...
dziekuje****
Kropciu,pisalam juz kiedys,ale chyba nie doczytalas,jakbys decydowala sie na operacje w kraju,to w Otwocku (czyli tam,gdzie mieszkam) jest taki specjalistyczny szpital ortopedyczno-urazowy,ludzie tu przyjezdzaja z calej Polski,ma dobra opinie i widzialam program w TV,ze to jest jedyny szpital w Polsce,gdzie wstawiaja implanty lokciowe,itd.Moze warto choc na konsultacje sie wybrac...w razie czego oferuje wikt i opierunek :tak:

Siedziałam w krzaczorkach bo musiałam skończyc lutowanie:sorry2: Cały kark mnie juz boli:dry:
Ale dzięki że o mnie pamietacie:tak: Jakoś nie smuce sie tak bardzo ta @... nastepny cykl należy do mnie!!!:-D ( no moge zabrac ze soba jeszcze kogos ;-))
przytulam :-( ale mnie na razie nie zabieraj do nastepnego,licze,ze jeszcze w tym sie uda :tak:


A migreny nie miałam w zyciu.......
Nie brałam w zyciu antybiotyku, nie mialam nić złamane i wogóle choruje raz na 2 lata i to na katar :-D
to ja jestem stara babcia...sypie sie juz...migreny,wada wzroku,3 migdalki,chora tarczyca,chore jelita,dysplazja bioder...az boje sie zastanawiac co jeszcze :szok::szok::baffled:

[FONT=&quot]
Ja to robię zawsze jedno. Bo... po prostu nie umiem gotować :-( Mam obcykane kilka potraw, które jakoś mi wychodzą. Zup nie gotuję praktycznie wcale, bo i nie lubię i nie umiem. Na szczęście mój M nie jest zbyt wymagający co do jedzenia i zje to, co mu dam :-)
[/FONT]
to ja musze sie pochwalic,ze dzis tesciowa zachwycala sie moimi pierogami :tak: a sama bardzo dobrze gotuje,wiec bylo mi naprawde milo :-)

Ja tylko na chwilkę wpadłam bo M krzyczy, że teraz jego kolej ;-);-)
Mała waży już 1530 g czyli przytyła, przez 3 tygodnie pół kilo:-D:-D
Ciągle ma mniejszy brzuszek ale mieści się w normie.
Ginka powiedziała, że za to pucki ma pokaźne :-D:-D:-D
Nie chciała pokazać buźki jak ostatnio wtulała się i tylko z boczku ją widać jutro postaram się wkleić zdjęcie.
Teraz uciekam.
Wybaczcie, że tylko o sobie;-);-)
super!!dzidzia pieknie rosnie :-) ja jak bylam malutka to mialam takie pucki,ze az twarz mialam kwadratowa,tak mi zwisaly hehehe

Wydaje mi sie że taka słabiutka kawka nie zaszkodzi:tak:
A co do cykli to widze że nie jestem sama hihi:-) ja juz zmieniłam suwaczek Ty tez zmien hihihi! Smiac mi sie chce z samej z siebie:-D
bo te suwaczki sa bledne...odliczaja dni do testowania przed spodziewana @ a nie w terminie spodziewanej @ i to jest mylace!!

Dziewczyny jakich perfum używacie w okresie letnim???? Bo chciałam sobie cos ładnego kupic , ale kompletnie nie mam pomysłu...... a mam bardzo wybredny nos...:confused2: spodobały mi sie Chanel -Chance ale wersja letnia nowa, tylko że cena mnie zwaliła nóg więc prosze o jakieś propozycje:sorry:
Gucci Envy (z konwaliami) lub Gucci Envy Me.obydwa piekne!


ALE DZIS MI HUMOR POPRAWIACIE!!! USMIALAM SIE DO LEZ!!!!


Wy mnie dziewczyny rozwalacie z tymi tekstami! Idzkaj, róbkaj:-D:-D:-D:-D
A do tego musze pamiętac że jak Patrysia pisze " co" to nalezy czytać " to" żeby zaskoczyć o co chodzi:-)
Nie obrażam Was!!! Nie myślcie tak.
:-D:-D:-D:-D

wróciliśmy bo szkoda nam płacić za kwaterę i siedzieć cały czas w środku - ewentualnie przeleciec Krupówki:tak:
zabrzmiało trochę jak u sknerusów;-)
jakbys byla sknerusem,to wlasnie przy ladnej pogodzie siedzialabys w pokoju,bo zaplacilas,to trzeba wykorzystac w 100%,a nie pokoj bedzie pusty stal :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

:-D:-D:-D a nie wiedziałam że u mnie "co" to oznacza"to";-)
pewnie że nas nie obrażasz:-)
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Ja się zawsze śmieję że w biurach podróży przeglądając oferty panie mówią często " tu dziecko jest gratis". No i faktycznie my dostaliśmy gratis do wakacji:-D:-D:-D
:-):-):-):-)


Jestem

Mój pupilek się skarży że go molestujecie, gnębicie i wytykacie że jest mym pupilkiem. Ja wiem każdy tu chce byc pupilkiem księżnej no ale jakaś droga podlizywania musi być.
Muszę nagradzać tych którzy się najbardziej podlizują.

Pupilek mój Madzienkowaty jakże zasłużył sobie na ten tytuł i ja bym prosiła aby wykazać się inwencją tworczą a nie tylko zazdrością a wtedy może Madzienek poleci ze stołka i ktoś inny przejmie funkcję.

Nadmiar wazeliny nie jest wskazany! :-D:-D:-D
hahahaaha,juz mnie brzuch boli od smiania sie :-D:-D
 
reklama
Gosia a kiedy jedziecie na urlop?
bo mnie sie takzdaje ,ze to wtedy bedzie Twój czas :tak:
Twoja cyganka sie nie myli :no::-D
no wlasnie chyba zostaniemy przy tym tyg w bieszczadach bo moj mial wrocic do pracy na tydzien a jak wrocil okazalo sie ze dali mu projekt na dwa tyg i musi to zrobic. Jeszcze na dodatek nam sie auto troche spsulo - pisalam o turbinie i kilka tys poszlo a teraz cos jeszcze trzeba z nim zrobic przy klimie. zobaczymy w tym tyg jak finansowo to bedzie i wtedy sie zdecydujemy... ja na 25 sierpnia musze byc juz w szkole ale jeszcze musze sprawdzic czy nie wczesniej i mozemy sie nie wstrzelic zeby sie wyrobic...
 
Do góry