reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

starania się - watpliwości..

Dziękuję Bernardko!

Ja już zdrowa jestem - katar przeszedł sam - nie brałam nic ale też nic więcej mi nie było:tak: (albo ta imprezka w piątek na BB mi pomogła);-)

jeszcze sobie kichnę tylko od czasu do czasu:-)
 
reklama
Witam sie :-)

U mnie nic ciekawego, nadal brak @ :dry: moj M we wtorek polecial do polski i chyba ta wredna malpe zabral ze soba :shocked2: wiedzialam ze tak bedzie, to sa moje pokrecone cykle :no: i jak ja qurwa mam zajsc w ciaze :wściekła/y:

Tata zle znosi chemie przez ostatnie dni :-( nie moge nawet o tym pisac bo juz mam lzy w oczach :zawstydzona/y:

Pozdrawiam.
 
Sorki ze zniklam ale staram sie sprzedac moja suknie slubna (wreszcie sie za to wcialam po 10 latach :szok:) ale cos mam z moim kontem na ebay i nie moge sie zalogowac.
 

Załączniki

  • pocztowka sukni.jpg
    pocztowka sukni.jpg
    53,7 KB · Wyświetleń: 47
  • pocz dodatki.jpg
    pocz dodatki.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Tytuł tego programu co rano oglądałam to cała prawda o jedzeniu, seria programów puszczana na BBC lifestyle. Płodności sex-u dotyczyły dwa odcinki.


Cała prawda o jedzeniu(The Truth About Food)


Zmykam bo M zaraz rozpala grilla a jeszcze muszę pokroić boczek a znając jego to zje z 7 kiełbasek, także Miskę Żarcia Muszę Mojemu Panu Uszykować:-D
 
Do góry