reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Wikama- w pracy ok..coraz więcej roboty- bo sezon sprzedaży się rozpoczął, więc przygotowuję wyceny do przetargów i oferty. Zastanawiam się czy w ogóle iść na zwolnienie- jak na razie czuję się naprawdę wspaniale..tylko popołudniami w domu opadam z sił i np tak jak dzisiaj obiad czeka na ugotowanie a ja MUSIAŁAM się położyć..a tu łososia trzeba opłukać i przyprawić..ziemniaki obrać..:cool2:ech.

No i dziś WIELKI DZIEŃ- pierwszy raz zostałam przepuszczona w kolejce. Po pracy poszłam do Rossmana i Pani podeszła do mnie i specjalnie otworzyła dla mnie kolejną kasę i mówi" Zapraszam Panią w ciązy"..a ja: :szok:. Bardzo serdecznie jej po wszystkim podziękowałam a jak wyszłam ze sklepu aż się wzruszyłam.. MÓJ PIERWSZY RAZ!
 
Wikama &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& A pamiętam jak tu przyszłas na to forum z plamieniami. A tu już koniec lada chwila. Ach.... Aż łezka się w oku kręci.

Ja dzisiaj zrobiłam sikańca - oczywiście ujemny. No ale @ ma przyjśc w czwartek.

Dziewczynki, napiszcie mi jak mierzyć prawidłowo temperaturę. Ja mierzę pod językiem , jakos nie mogę się przekonać do mierzenia na dole. Ostatnio gdzieś przeczytałam, że temperatura jest różna zależy w jakim miejscu pod językiem się mierzy. Mierzę już najgłębiej po środku, ale zauważyłam, że gdy miałam za niską tempkę a chciałam większą, jak poruszałam odrobinę termometrem elektrycznym to mi zawsze podskoczyło o parę kresek.
 
[SUP]To cudnie! Oby wiecej takich życzliwych osób na drodze każdej cieżarnej kobitki! A łosoś i ziemniaczki! Mniam! To moje ostatnie chwile jedzenia wszystkiego i dzisiaj zakupiłam sobie ser pieczoną ricotte! Czekam na mężusia i razem zjemy z warzywkami! Już mi ślinka do d..y ucieka :/![/SUP]
 
Wikama kciuki zaciśnięte, to już tuż tuż. Niesamowite jak czas leci :szok::tak:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ja dziś rano robiłam test, ale zachlapałam go i nie pojawiła się żadna kreska :szok::sorry::crazy: Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Po powrocie z pracy wygrzebałam test z kosza (wiem, wiem, że się tak nie robi :happy::sorry::-p) i pojawiła się na nim tylko kontrolna kreska. To 11 dpo, więc już byłby choć cień, gdyby coś było. Zatem pozostaje czekać na @.
 
A u mnie już po ptokach, @ już przyszła, 2 dni wcześniej. Zaczynam zatem kolejny cykl, z nowymi nadziejami. Teraz się uda :)
 
Wikamus jutro moge nie miec czasu na forum (wpada szwagierka na kilka dni z synami), ale sms na pewno napisze, ale chcialam juz dzisiaj Ci napisac, że trzymam strasznie OGROMNIEEEEE kciuki &&&&&
jesteś tak miłą i pozytywną osobą, że wierzę, że cc przebiegnie szybciutko i będziesz po kilku min tulić w ramionach Liliankę :*

Malgonia to kciuki za kolejny cykl!! oby były wymarzone dwie kreseczki :tak:

Neta jeszcze nic straconego, poki nie ma @ to cicho szaaaaa :-) kciuki zaciśnięte &&&&&

Martus no nooo, az się miło robi jak ktoś ustąpi miejsca albo przepuści nie? szkoda tylko, że jest tylko garstka osób, która potrafi się tak zachować!! mnie wczoraj w laboratorium przepuścił młody chłopak, choć byliśmy tylko my w kolejce :) więc długo nie musiałabym czekać, a tu miła niespodzianka. Ale w całej ciąży zdarzyło mi się to dosłownie KILKA razy, na palcach jednej ręki bym zliczyła :-p

ja dzisiaj chodzę jak kaczka, normalnie już mi coraz ciężej. Nie chce narzekać, ale normalnie ruchy jak mucha w smole :-p mały mi wbija chyba rączki w pachwinę, albo mu odwaliło i się przekręca bo tak mnie ciągnie doł brzucha i boli w boku, że szok. Każdy krok boli :/

co tam u reszty??
 
Cześć

Wikama -powodzenia -będę trzymać kciuki &&&&&&.

Malgonia- w lipcu damy radę:tak:.

Neta-ja tam jeszcze trzymam za Ciebie kciuki ,może się jednak uda.

A ja to sama nie wiem co tam z moim cyklem.Teraz mi nagle tempka wzrosła:szok: a ja już się szykowałam do@. Na szczęście jutro idę do endo może powie coś mądrego.
 
Hej!
Wikama kciuki zaciśniete żebyś wytrzymała do jutra. Podziwiam Cię że tak czekasz do końca. Ja znając siebie już bym spanikowała i pojechała wcześniej.

Małgoś ja mierzę temperaturę zawsze rano pod językiem. Mierzę takim starym termometrem elektronicznym - ma już 15 lat. Staram się mierzyć zawsze o tej samej porze ale pół godziny w tą czy w tą nie gra u mnie roli. Dopiero po godzinie temperatura się zmienia.

U mnie na razie cisza. Zobaczymy co będzie dalej. Ubolewa mnie tylko trochę brzuch i od czasu do czasu piersi. Wczoraj za to bolał mnie jajnik. więc na razie czekam. Pod koniec tygodnia okarze się. Pozdrawiam.
 
reklama
wikamuś kochana, myślami jesteśmy z Tobą- też przeżywamy to , że Lilcia już lada moment zawita na świecie :tak:u mnie po staremu, dzisiaj już się dobrze czułam, generalnie na samopoczucie staram się nie narzekać..jutro idę na badanka, 11.07 wizyta u ginki, ciekawe, ile Mała waży.. czy będzie dużą Pyzunią czy nie..

martoś no i super, że Ciebie i Stelcię przepuścili w kolejce, tak ma być ;-)

małgonia ja mierzyłam pod językiem, zawsze z lewej strony, bardzo głęboko
 
Do góry