reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witajcie, a ja zdycham na rozstrój żołądka...prawie cały czas leżę i czekam aż wydobrzeję. Nadrobię Was jak się lepiej poczuję, mam nadzieje że do końca tego tygodnia już się wykuruję. Może znacie jakieś domowe metody na pomoc żołądkowi w ciąży? Lubię herbatę miętową ale wiem że nie można pić, na razie piję rumianek :-(.
 
reklama
Spróbuj taką normalną gorzką herbatę...:-(
I jeżeli możesz leżeć na brzuchu - poleż chwilę właśnie na brzuchu...

Jedyne pocieszenie ktore mi przychodzi do głowy to to, że za jakieś 3 miesiące dolegliwości powinny odpuścić...
Bidulka!!! Ściskam..
 
Danutasku moja siostra piła do niedawna jakis syrop z imbirem dla ciężarnych które maja mdłości i wymioty. Jej pomógł nie pamietam nazwy ale skontaktuje sie z nia i CI napisze.Współczuje bo wiem jak to jest, w pierwszej ciązy miałam mega mdłości i rzyganko przez wiele tygodni jak sie skończyły czułam sie wniebowzięta.:tak:
 
Niestety nie chodzi mi o mdłości, bo to jestem w stanie przeżyć. Rozwaliłam sobie żołądek jedząc mizerię przed snem a rano lody i owoce na głodnego bez ciepłego picia czy jakiegoś pieczywa. Żołądek mi nie pracuje :(
 
Danutaski mi na problemy z zołądkiem pomaga coca-cola ... Może i Tobie pomoże ... A moja mama pije wode mineralną ZUBER. Podobno rewelacyjnie działa!!! Ja nie mogę przemóc się do tego zapachu więc stosuję coca-cole, ale polecałabym rozpocząć od napicia się wody ZUBER
 
Danutaski mi na problemy z zołądkiem pomaga coca-cola ... Może i Tobie pomoże ... A moja mama pije wode mineralną ZUBER. Podobno rewelacyjnie działa!!! Ja nie mogę przemóc się do tego zapachu więc stosuję coca-cole, ale polecałabym rozpocząć od napicia się wody ZUBER

Mzc dzieki własnie mi przypomnialaś! Ja sie pochorowałam po świetach na żoładek i kupiłam własnie wodę leczniczą Słotwinka, ona tez jest z Krynicy. Jest smaczna, bo Zubra tez bym nigdy nie wypiła. No i nawet na buteleczce jest napisane, że w sprawach żoładkowyuch. Pomogło mi w ciągu 30-40 min. A wczesniej męczyłam sie juz trzy dni. Polecam. A cole tez wtedy piłam ale nie bylo efektu. Ale rzeczywiscie zdarzayły sie sytuacje kiedy mi to pomagało.
 
Mart0ocha no wlasnie w tym problem ze oni nie wiedza czy to sa pozostalosci czy jakis miesniak.Beda wprowadzac kamere do macicy zeby najpierw zobaczyc co to jest dokladnie.
Dziewczyny nie mam nawet sily zeby siasc do laptopa niemowiac juz o prasowaniu czy sprzataniu.Caly czas jestem zmeczona i bym spala.Kiedy nadejdzie ta sroda????????????
 
Czesc dziewczyny. Wzielam się w garsc i zaczynamy znowu się starac. Jestem po 3 inseminacji i 22 lutego dowiem się czy się udalo. Cholera te magiczne 14 dni czekania mnie dobijaja. Wiecie co wyjatkowo dobrze znosilam symulacje i prawie nic mnie nie bolalo, nawet myslalam ze zastrzyki nie zadzialaly, a tu niespodzianka i wszystko było dobrze i zrobili inseminacje. Biore to za dobry znak ;-) . Co ma być to będzie. Wazne ze walczymy.
 
reklama
Będe BARDZO mocno trzymać kciuki! 22 luty to moje imieniny :) mam nadzieję,ze dla Ciebie to będzie równie miły dzień ;-)
 
Do góry