reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@90_natka wczoraj lekarz na usg jak mnie badał to mówił, że zrobi cesarke na początku przyszłego tygodnia.Nie mogę się doczekać i oby to był poniedziałek, bo nie chce za długo w tym szpitalu leżeć.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
A to mi się coś pokręciło w ogóle bo ja myślałam że Ci 39 tydzień leci :)
Jak nie będzie żadnych problemów po cc to szybko Cię wypuszczą na pewno i nie będziesz długo leżała :) ja miałam cc w czwartek a w niedzielę już byłam w domu. Proponowaliby mi nawet wyjście w sobotę ale jednak Jaś musiał jeszcze jeden dzień zostać na dodatkowe badania :)
 
reklama
A to mi się coś pokręciło w ogóle bo ja myślałam że Ci 39 tydzień leci :)
Jak nie będzie żadnych problemów po cc to szybko Cię wypuszczą na pewno i nie będziesz długo leżała :) ja miałam cc w czwartek a w niedzielę już byłam w domu. Proponowaliby mi nawet wyjście w sobotę ale jednak Jaś musiał jeszcze jeden dzień zostać na dodatkowe badania :)
U nas tak 3-4 doby po cc trzymają

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktor urodził się dziś o 8.30 przez cc [emoji4].Przed 8 odeszły wody i trzeba było szybko ciąć.Zaskoczył wszystkich, bo chwile wcześniej byłam podpięta pod ktg i nic nie wskazywało na poród. Taka mala kruszynka z niego, bo 2.830 i 53 cm.
1521394869-8fb8ebcde5b2fbf9-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiktor urodził się dziś o 8.30 przez cc [emoji4].Przed 8 odeszły wody i trzeba było szybko ciąć.Zaskoczył wszystkich, bo chwile wcześniej byłam podpięta pod ktg i nic nie wskazywało na poród. Taka mala kruszynka z niego, bo 2.830 i 53 cm.
1521394869-8fb8ebcde5b2fbf9-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje! Piękne Maleństwo [emoji7]

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry