reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Kurde Was na kilka godzin zostawić same to tyle nadrukujecie, że szok;)))

Suana ogromne gratulacje cieszę się ogromnie ;)))

Agawa tak samo Kropek jest cudowny, gratuluję i niech nam zdrowo rośnie;))

Rurka wiesz nie raz ludzie nie wiedzą jak postępować i nic nie poradzisz jedni dzwonią, drudzy pocieszają a 3 milczą jak różne ludzkie charaktery tak różne reakcje

Ania pozdrawiam kiedy ruszasz do swojego boju???

Moniska - przytulam

MIKA MATKO POLKO ODEZWIJ SIĘ ;)))

Pietruszka - przytulam cieplutko

Doris - tak sukienka w stylu góralskim - inwencja własna ;)))

Sysiq a Ty się lachonie nie odzywaj i spiesz się z suknią bo Laryse wczoraj spotkałam na patologi hihihihi bo jest po terminie kilka dni ;)))

Anncka - cudnie wyglądasz;)))

Martoocha pokaż swoje cudo proszę;))

Madziorek kruca fuks kładź się w chałpie a nie na lody biegaj;))) ale nie łam się ja też należę do tych co się wypierdzielają na prostej hihiih

Caroline pozdrawiam cieplutko - dbaj o Was bo godzina 0 się zbliża, a powiedz mi jak Mikołaj zadowolony???, że dzidziuś będzie

Ewik - ja tam wiem że się uda;)))))

Karo no to niedługo, ale ślub kościelny to jest dopiero piękna sprawa;)))

A my się chrzcimy w niedziele i właśnie odebrałam Mikołajowi strój trochę góralski też inwencja własna XDDD

pozdrawiam i całuje
 
Ostatnia edycja:
Hej
Nadrobiłam czytanie i przede Wszystkim

Suana gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewikewik Kochana, w Twoim wieku w dzisiejszych czasach ciąża to rzecz normalna i naturalna, więc nie mów, że jesteś za stara. Ja teraz w maju, jak straciłam Aniołka w sześciosobowej sali byłam najmłodsza (mając 38 lat), z tego 4 Kobiety były w ciąży, a ja i jeszcze jedna babeczka po stracie. Dobrze, że bierzesz witaminy. Może ja też powinnam brać dha - jak możesz to przyślij linka co bierzesz.
Kiedy u Ciebie owu? Pewnie na dniach.

Rurka...bardzo późno miałaś owu, zawsze miałaś takie długie cykle???

Eska, Agawa, Angelstw, MartOocha, Monika82, Ania2611, Carollina, Elka82, Sysiq, Madziorrek, Ancka, Karo, Kasiuchna86, Izka87, Malgonia, Neta81, Pietrucha, Mika.k, Gochson, Nala i reszta niewymienionych Dziewczyn....CZEŚĆ :-D
 
Eska- specjalnie dla Ciebie ;-)
IMG_6170.jpg
 

Załączniki

  • IMG_6170.jpg
    IMG_6170.jpg
    39,8 KB · Wyświetleń: 48
Rurka no daliście czadu, gratulacje!
Martocha cudo!
Doris Pregna Plus i Pregna DHA - te suplementy polecił mi lekarz, na nich zaszłam w ciążę i córka pięknie rosła. Zanim mi wody dużo za wcześnie nie odeszły...
 
Martocha ale masz super córcię i to już 9 miesięcy!!! :szok:

Rurka WOW WOW!!!!!! :-) myśleliście kiedyś o bliźniakach? no niesamowite, powodzenia życzę!!!!

Ewik :*

Agawa a Tobie nie pisałam, ale Kropek cudowny!! niech teraz sobie zdrowo rośnie razem z mamusią ;-)

Suana ogromne gratki!! pokaż nam to swoje cudo :)

Moniska tule..

Eska lasko pokaż strój Mikołajka!! ależ jestem ciekawa jak blondasek będzie wyglądał :)

pozdrowienia dla wszystkich :-)
 
reklama
Cześć ;-)
Mam nadzieję, że jeszcze mnie pamiętacie. Nie nadrobię, nie spamiętam. Przez miesiąc zniknęłam na dobre, czasami przed zaśnięciem czytałam co u Was, ale jednym okiem i prawie na śpiocha... ale:
mika, suana, Kasiuchna - GRATULACJE :-)

Elka
bardzo mi przykro..... Bardzo. Trzymaj się, myślę o Tobie

pietrucha,
tulę Cię mocno.
Agawa
no no :-D czułam, że tak to się skończy! Bardzo się cieszę, wierni Ci kibicuję, mocno trzymam kciuki i życzę Ci w dwupaku dużo zdrowia i spokoju! A maleństwu, co mu tak pięknie serduszko bije - wspaniałych 8 miesięcy z hakiem w brzuszku kochającej mamy póki co, a później wspaniałego życia przy wspaniałych rodzicach.

rurka, angelstw -
również gratuluję! :-) Trzymajcie się teraz zdrowo i dbajcie o siebie.

ewik
cześć Kochana... Tulę Cię mocno. Rozumiem Twoją frustrację. Łykaj co masz łykać, żyj pełnią życia i na tyle, na ile potrafisz postaraj się uwierzyć, że będzie dobrze.Przykro mi, że masz takiego doła.... Trzymaj się!


U mnie..... sajgon..... Dzieci wysysają ze mnie wszystkie siły. Nie wiem jaki dzień tygodnia, nie wiem o co chodzi z aferą taśmową, nie mam czasu na nic. Jest trudno, muszę to przyznać. Młoda ma charakterek, próbuje nas na wszystkie sposoby. No potwornie niegrzeczna jest, a jak do tego dołożyć to co przeszła w domu rodzinnym, a później w dd, to wszystko składa się na małą złośnicę, z uśmiechem robiącą wszystko na co jej nie pozwalam. No i tak minął nam już miesiąc, nawet nie wiem kiedy. Dużo, bardzo dużo już się zmieniło, wyprostowało, ale wiele pozostaje ciągle do "przegryzienia". I wyglądam w przyszłość gdzie ta nasza normalność, a jej ciągle nie widać... Muszę uzbroić się w cierpliwość i tyle. Jednak żyję i w miarę daję radę, choć ciągle chciałabym więcej i lepiej, a nie potrafię.
Trzymajcie kciuki. Postaram się jeszcze odezwać niebawem.Buziaki i uściski dla wszystkich: ani, Madziorrka, carolliny, sisiq, Magdy, Izki, Nety, malgoni, anncki, Doris, karo, eski, MartoOchy, marceli, maqa, Joaro, karyiwiny, Ozilki i reszty wspaniałych kobiet
 
Do góry